Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

270km/s ile giderken motorum kol çıkardı ve sağ bacağım alev aldı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gençler selam.

Beni forumda sevmezler herhalde. Aslında ne konuşur ne sataşır ne küçümserim Üzgünüm ama gene ölemedim.

Tulum, bot ve ekstradan under suit olduğu için alev alan bacağımda leke dışında bir şey yok. Basınçtan dolayı patlayan hidrolik yağ kutuları çok canımı yaktı o kadar. 120 derece civarında kaynar su bota temas etti sadece sıcaklık hissettim ve genel olarak iyim.

Fragman koyuyorum zaman olunca video editine başlayacağım. Eğer motorunuz kitlenirse ben en azından 270km/s ile giderken yaşadım. Freni patlak, tekeri kitlenmiş motorda benim bu yaptıklarım işe yaradı.

Debriyaja sonuna kadar basın, Frenleri kullanmayın, ateşlemeyi kesin, kontağı kapatın ve yalpalama başladığında düştüğünüzde en az hasar alacağınız yerlere bakın. Tüm bunlar bu tür hızlarda için 7-11 saniyeniz var.

https://www.youtube.com/watch?v=gCNCN-NnVAg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Forumda CanR1 ardından açılan konu ve içerisindeki
    "yazık oldu" vs "su testisi su yolunda" paylaşımları bu kadar yeni iken
    Trafikte aşırı hıza özendiren bu tarz videolardan haz etmiyorum.
    espresso, Onur34 ve frankestayn1 bunu beğendiler.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Fragman mış beyler.
    KEndisi gelince izleriz

Motosikleti
    Şu an yok..
    trolleme sanırsam..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Erkan344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trolleme sanırsam..
    Son sahneye bak Kadran kapalı ve motor hala kayıyor...

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Yanlış bir algin var,
    Üzgünüm ama ölmedim yazmışsın. Sanki forum senin ölmeni istiyor gibi.

Halbuki ölmek isteyen sadece kendinsin. Emin ol kimsenin de umrunda olmazsin ölsen de
    pea ve eby78 bunu beğendiler.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzgünüm ama gene ölemedim.
    Psikoloğa gitmeyi düşündün mü? Ya da ölmek için kamuya açık yerleri denemesen. Durup dururken birilerine zarar verme potansiyelin var.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Bence şikayet mekanizması kullanmak için illa hakaret kin nefret gibi paylaşımlar haricinde bu şekilde paylaşım yapanlarada uygulanmalı.
    Bu vatandaş bir takım güvenli sürüş bilgisinden uzak kişilere örnek olabilir.
    O yüzden kendi fikrim bu vatandaşın birinin canını aldığı yada birini katil ettiği videoları seyretme ihtiyacımız yok.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S1000rr a kafa tutarken kol çıkaran cbr

Fragman pist koşullarında olsaydı çok hoş olurdu hatta desteklerdim ancak, yol şartlarında yasal limitlerini çok çok üstünde motosiklet kullanan birinden ders alınabilecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Üzgünüm, umarım tehlike içeren eylemlerinizi sosyal medya aracılığı ile paylaşırken bir an için kendinizi sorgularsın. Her şeye rağmen geçmiş olsun. Dikkatli olun. Kişi kendi hayatının değerini kendi belirler ancak diğer insanlara bedel ödetmek kimsenin haddine değil.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Hacı sizin arkadaş grubunda neden 3 günde bir birinin başına kötü bir şey geliyor? Montajlaman çok iyi hakikaten bu işin erbabısın heralde...
    numan bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen ve motorcu arkadaşların bı ara hamama gidin hocam su değmeyen yer kalmis, hatta motorları da götürün egzoz deliği dahil su görsün .

Basınızdan aksilik eksik olmuyor yada en temizi yardirmak için piste girin .

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boş, bomboşşş ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence şikayet mekanizması kullanmak için illa hakaret kin nefret gibi paylaşımlar haricinde bu şekilde paylaşım yapanlarada uygulanmalı.
    Bu vatandaş bir takım güvenli sürüş bilgisinden uzak kişilere örnek olabilir.
    O yüzden kendi fikrim bu vatandaşın birinin canını aldığı yada birini katil ettiği videoları seyretme ihtiyacımız yok.
    Tabi 120.000TL motor alıp her ilimizde 3'er 3'er bulunan pistler varken neden ücretli otoyalda basalım ki Katil ettiğimiz video olursa muhtemelen o yüklenmez sende izlemezsin. Yorum yaparken motosiklet fiyatlarını, ülkenin durumunu ve pistleri araştırmalısın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda CanR1 ardından açılan konu ve içerisindeki
    "yazık oldu" vs "su testisi su yolunda" paylaşımları bu kadar yeni iken
    Trafikte aşırı hıza özendiren bu tarz videolardan haz etmiyorum.
    Aşırı hıza özendirecek bir şey yok. Mekanik sıkıntılar olabilir buda ölümle sonuçlanabilir. Bir insan mekanik sıkıntıdan dolayı böyle bir durum yaşıyor ve izleyen hadi bizde hız mı yapalım diyecek

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Pistte gazlayın diyenler tahminimce ABD de filan yaşıyor olmalı. Türkiye de benim bildiğim istanbul intercity dışında pist denebilecek biryer yok. Pist olsa otobanda ne işimiz var zaten.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi 120.000TL motor alıp her ilimizde 3'er 3'er bulunan pistler varken neden ücretli otoyalda basalım ki Katil ettiğimiz video olursa muhtemelen o yüklenmez sende izlemezsin. Yorum yaparken motosiklet fiyatlarını, ülkenin durumunu ve pistleri araştırmalısın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Aşırı hıza özendirecek bir şey yok. Mekanik sıkıntılar olabilir buda ölümle sonuçlanabilir. Bir insan mekanik sıkıntıdan dolayı böyle bir durum yaşıyor ve izleyen hadi bizde hız mı yapalım diyecek
    Ne motora verdiğin 120.000 TL ne de ülkede pist olmaması sana paralı ya da parasız yollarda intihar teşebüsünde bulunma hakkı vermez.

Saçmalama !!!
    twisten, Salurbey, hasmet ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    amaç belli izlenme ve abone kasmak arkadaş video dan kesit koyacak aklınca merak edeceğimizi düşünüp abone Olacağımızı ve daha sonra tamamını izlemek isteyeceğimizi varsayıp yok efendim işte bu fragmanıydı zamanım olunca video editleyeceğim gibi dümen laflar yazacak bi bitmediniz mk başlıcam youtube unuza.

FarkındaMısın bilmem ama boş işlerle uğraşıyosunuz motovlog çekip fenomen olacam diye.. Dışarda akıp giden bi hayat var sanal a bu kadar kaptımayın kendinizi özellikle izleyici kitlesi 12-20 yaşlarında olan bir platformda..

Koca koca adamlar bebelere video beğendircem diye bi tarafını yırtıyor resmen hatta bırakın yırtmayı gaza gelip büyük makine alıp ölüp gidenler bile var..

TEHLİKENİN FARKINA VARIN ARTIK YOLUNUZ YOL DEĞİL..
    zekeriyaimam bunu beğendi.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağlam trolsün haa..

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı Okan Sinan Ocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne motora verdiğin 120.000 TL ne de ülkede pist olmaması sana paralı ya da parasız yollarda intihar teşebüsünde bulunma hakkı vermez.

Saçmalama !!!
    Okan Hoca selam, nikindeki motosiklet eğitmeni tabiri sanki aslan terbiyecisi gibi olmuş. Bildiğim kadarıyla motosikletleri eğitmiyorsun, motosiklet sürüş eğitmeni yazsan daha manalı olurdu
    hasmet ve yeditepely bunu beğendiler.
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölmeyi bayılmak sanmak.
    Şu forumda yazacağım yanlış bir kelimenin, belki de bir hayatı bitirebileceğini aklımdan atamazken sizlerdeki bu düşüncesizlik, sorumsuzluk, çok bilmişlik ve lakaytlık beni delirtiyor.
    Yanlış yapılır ama yanlışın reklamı yapılmaz.
    numan bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan Hoca selam, nikindeki motosiklet eğitmeni tabiri sanki aslan terbiyecisi gibi olmuş. Bildiğim kadarıyla motosikletleri eğitmiyorsun, motosiklet sürüş eğitmeni yazsan daha manalı olurdu
    Aslan değil ama aslan gibi motorcuları eğitiyorum. Arada kırbacı şaklatmak da gerekiyor tabi :p :p :p

Ayrıca motosiklet sürülmez , binilir.

Gavurun verdiği diplomamda " Riding Instructor" yazıyor. Yani sürüş değil biniş eğitmeni.

Otomobil vb gibi vücut ağırlığını kullanmadan yönettiğin araçları sürer . At , motosiklet , bisiklet vb gibi vücut ağırlığını kullanarak yönettiğin şeylere binersin ...

Sevgilerimle
    900rr ve Gorkem.IX bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)