Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

En Havalı Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Turbo Hayabusa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Jawa al 350lik. O paraya alabileceğin en güçlü ve cüsseli motor. Mz 301de olur.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    hava atmayi bi kenara bırakip spacy 110 alirdim ben sorunsuz,bagaji var,kask v.s tasima derdin olmaz ha illa sekil bisey olsun dersen kuba black cat tarzi çinli cross alabilirsin baska turlu malesef tarz motosiklet yok pek o paraya

CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Bnce Drift .

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/1Ggmy1.jpg

bide altına 2 neon çek vermeyen kıza kız demem
    ahahah neden se hiç bu motorun artçısı olarak kız görmedim hep apaçi kankisi ve tek teker A:S:DA:

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Kadin gözünden yorumlayayim. Hicbiri havalı görünmüyor. Beklentin "vaav ne kadar havali, oovv motosiklete bak, vayy ne güzel aletmiş" gibi şeylerse bu makinalar o makinalar değil.
    Havalı görünmüyor diye çöp almış olmuyorsun. Cbf kullanmadim ama kullanicilari cok memnun gerek konfor, gerek dayanikliligindan. Motosiklete hava icin binme diyecegimde havada kalacak. En azindan tek amacın, önceligin hava atmak olmasin. Sekline degil kalitesine bak, ayni zamanda icine sineni al kendin.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadin gözünden yorumlayayim. Hicbiri havalı görünmüyor. Beklentin "vaav ne kadar havali, oovv motosiklete bak, vayy ne güzel aletmiş" gibi şeylerse bu makinalar o makinalar değil.
    Havalı görünmüyor diye çöp almış olmuyorsun. Cbf kullanmadim ama kullanicilari cok memnun gerek konfor, gerek dayanikliligindan. Motosiklete hava icin binme diyecegimde havada kalacak. En azindan tek amacın, önceligin hava atmak olmasin. Sekline degil kalitesine bak, ayni zamanda icine sineni al kendin.
    Konfor ve güvenlikte önemli birde tasarruf önemli öğrencisin sonuçta.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yamaha crypton alabilirsin,2.motorumdur kendileri xmax gider ama crypton baki kalir,şehir içinde elim ayağim A noktasindan B noktasina,ulaşim için biçilmiş kaftan,kivrak,titreşimsiz,yariotomatik,ben 20binde 2.el aldim simdi 50bine yaklasti hala ilk aldigim gibi performansi,sorunsuz makina.istesende bozamazsin
    F54 bunu beğendi.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Cg 125 + caferacer modifikasyonu biraz şekil şemal sağlar gibime geliyor.. tabi o paraya uyarmı emin değilim

Alıntı Megamen291 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalı görünsün diye değil sürerken tüm stresten uzaklaşmak için almak istiyorum ve almışkende çöp bir motor almak istemiyorum havalı bir motor iyi bir görünüşünün olmasını istiyorum

tvs ya da hero

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben yolda son model ss makine görsem hiç ilgimi çekmez kafamın ucuyla bile bakmam ama kaliteli bir cafe racer görsem , çok beğendiğim üç beş sport cruiser ve chopper modelleri var bunları görsem gider sahibiyle tanışır sohbet bile ederim..
    bunun doymuşlukla görmüşlükle bir alakası var çünkü .. yıllarcana görüceğimi görmüş doyucağıma doymuşum beni öyle çok motor etkilemez bu saatten sonra..

misal geçen gün bir diavel vardı sahibiyle baya uzun uzun sohbet ettik hatta çevredeki racing motor sürenler bile yanımıza geldi motora hayran hayran bakdılar..

Kısaca bu iş biraz doymakla görmekle alakalı.. fazla motordan anlamayan insanlara çin malı şu çok havalı duran dışı racing 1000c.c lik gibi olan çok havalı grenajları olan içi tamamen commuter 150-250 c.c olan motorlarla bile kral hava atarsın o insanlara..

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Kargaya yavrusu şahin görünürmüş.

Cbf e bu kaç basıyor bu kaçlık diyecek birini gözümde canlandıramadım. 60 yaşında amcalar sorar anca cbf e 😂

Bende cbf de vardı z one s te. Z ones cbf e şekil ve performans olarak en az 10 basar. Bence Cbf in tek artısı konfor ve yedek parça teminidir. Görsel olarak z one s ile yarışamaz.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    SYM Fiddle II
    Scooter her zaman karşı cinse daha "tatlı" görünür. Onun dışında Harley yoksa pek havan olmaz.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    bütçene göre Skyteam v-raptor deneyebilirsin . Malum sitede uygun fiyatlı vardı.
    yakışıklı bir suzuki van van replikasıdır.

birde skuter istersen sym crox çook eğlencelidir. malum sitede bütçene uyun bulursun.

Havalı konusuna gelince. Ülkemizde; ne kadar pahalı o kadar havalı. düşücesi hakim.

Not: Avatarımdaki makineyi kullanmaya devam ediyorum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ne kadar pahalı o kadar havalı düşüncesi pek doğru değil aslında..

işin özü bununda bilimsel bir açıklaması var ..

pahalı değil aslında çok ucuzada hava atılır atanda var zaten..

hava atmak nedir göz eskimesine uğramamış.. Gözde görüntü açısından az olup fazla görülmemiş nadir farklı radikal çizgilere tasarıma hatlara sahip olan yada çok olupda o çok olan şeyin sıradışı bir versiyonu olan şeyler gözde algıda dikkat çeker..

insanın az gördüğü göz eskimesine uğramamış şeyler herzaman algıda seçiçilik yaratır ve dikkat çeker .. hava dediğimiz şeyde basitçene budur..

sıradanlık nedir göz eskimesidir.. bununda pahalısı ucuzu olmaz esasen..

Bir araba al misal 200 bin lira ver yollarda bolcana doğan şahin gibi her yerde olsun o araç artık insanların gözünde göz eskimesi denilen şeye maruz kalır yani sıradanlaşır normalleşir isterse 200 değil 500 bin olsun hiç farketmez..

bunun örnekleride var artık kurumsal firmalar özel şirketler hatta kasap manav bile araç kiralıyor, büyükler filo çekiyor leasing yapıyor bu devirde ticaret yapan iş yapan kimse araç satın almıyor kiralayanlarda artık lüks araç kiralıyor çoğu ucuza ve uyguna geldiği için... ne oluyor normalde liste fiyatı 200-250 bin lira olan lüks bir araç çıkdıkdan 3-4 ay sonra sokaklarca caddelerde doğan şahin clio misali her yerde kaynıyor.. buda o aracı ne kadar lüks pahalı olursa olsun insanların gözünde sıradanlaşmasına göz eskimesine neden oluyor.. yani aracın al benisi havası cazibesi kalmıyor..

Kısacası hava atmak parayla orantılı bir şey fazla değil..

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır

en havalisi benimkisi kardesim, kimse şöyle böyle demesin...😂

ahanda benim ilçe içi bakkal çakkal moturcugum, ilk göz ağrim...

satmaya kiyamam cillopum benim 😂😂😂

Motosikleti
    Artık Yok...
    bede yazlığa çin malı cafe racerlar var ucuz yollu onlardan bulsam düşünüyorum faturalı plakasız bakkala çakkala gitmelik trafiğe kapalı alan zaten yazlığın içi site .. gider gelirim..

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Sağlam, harbi erkekler, nasıl göründüklerini kafaya takmazlar.
    Kendini bilen biri, beni nasıl görüyorlar, nasıl biliyorlar, ayyy hakkımda ne konuşuluyor, şunu şöyle yapsam acaba
    kalabalıklar tarafından kabul görür mü vs.vs. düşünceleri aklının ucundan bile geçirmez.
    Yaşam boyu kulağına küpe olacak bir uyarı;
    Ya sana dayatılan bir kalıp içerisinde ömrünü geçireceksin, ya da ...... ne tarafı gösteriyorsa o yöne gideceksin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)