Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bu Adamın Motosiklet Videoları Paylaşmasını Doğru Bulmuyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Arkadaşlar selamlar

Ara ara youtubeda denk geliyor, ve her izleyişimde sinirlerim bozuluyor. Motosiklette yapılmaması gereken ne varsa bu adam hepsini itinayla yapıyor ve izleyici kitlesi çoğunlukla 18 yaş altı kişiler. Sürekli ayna kapalı gezmeler, eksik ekipman, sürekli tapa gaz, tek teker, ön tekere kaldırma, saçma sapan lastik yakmalar, gişelerden kaçak geçmeler vb her türlü kuralın-adabın ihlali...

Adamın adı oğuzhan muslu. 20-25 yaş arası olduğunu düşündüğüm, cbr250 kullanan, tam manasıyla apaçi, kural tanımaz bir adam. Trafikte kendi canını da büyük tehlikelere sokuyor, milleti de... Ayrıca yorumlarda gördüğüm kadarıyla kendinden genç arkadaşların fazlaca özendiği bir kişi; lakin çok kötü bir örnek.

Motosikletçilere karşı bu denli önyargının olduğu memleketimizde motosikletçilere antipatisi olup bu arkadaşı izleyen bir kişinin kendini haklı hissetmesi kadar normal bir şey yok. Ayrıca geleceğin motosikletçilerinin de bunun gibi apaçi olması ve kendi hayatlarına istemeden kast etmeleri çok normal.

Egoistliğini ve "herkese inat ben bildiğimi okurum, en iyiyim" havalarını bir kenara koydum; ne kadar yetenekli olsa bile (bunu belli seviyelerde inkar etmiyorum), bu adamın videolarının yayınlanmasını toplum sağlığı açısından doğru bulmuyorum.

Bu doğrultuda ne yapılabilir, bu adama nasıl engel olunabilir bilmiyorum ve sizin görüşlerinizi merak ediyorum.
    Selametle...
    06Serhat, 68charger, Tinto ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    youtube a şikayet et... bir yerlerde kendisini görürsen ikaz da bulun yapma birader de...... videolarını izleme, izletme,

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Merak etme. Doğal seçilim yolu ile yakında kurtulursunuz.

Doğa her şeyi yoluna koyar.
    mustang256, odo, zabuzaretta ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    youtube a şikayet et... bir yerlerde kendisini görürsen ikaz da bulun yapma birader de...... videolarını izleme, izletme,
    Açıkçası ben daha geniş çaplı düşündüm, bu adamı bir şekilde kimseye izletmemek... Çevremdeki motosiklet sürücüleri bu arkadaşın yaptıklarını onaylamayacak kadar bilinçli insanlar zaten. arkadaşla aynı şehirde de ikamet etmiyorum, yakalayıp uyarma şansım yok. olsa bile dinleyeceğini düşünmüyorum açıkçası... youtubeda da şikayet ve beğenmeme opsiyonlarını kullanıyorum.

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme. Doğal seçilim yolu ile yakında kurtulursun.

valla bu adamın bile düşüp canının yanması hoşuma gitmez )
    Kızıl pars bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kimligi belli ise polis bu goruntulerden ceza yazamaz mi?

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Bırak yapsın genç kardeşimiz. Herkes özgür , ahlak dışı bir şey yapmıyor, motoru sevdiriyor çocuklara..

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Mturker hocam kaç yaşındasınız ?

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimligi belli ise polis bu goruntulerden ceza yazamaz mi?
    kendisi sürekli ceza yediğini söylüyor. videolardan mı, başka şekilde mi bilemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mturker hocam kaç yaşındasınız ?
    bunu ne sebeple sordunuz ? olsa olsa o arkadaştan 3-5 yaş büyüğümdür.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bende baya bir videosunu seyrettim arkadaşın ilk izlediğim videosu pulsar ile araca arkadan çarpıyordu.Tam bir apaçi çok iyi gözlemlemişiniz.Hayran kitlesi 10-18 arası.Cidden çok kötü örnek oluyor.Videolarının kaldırılması şart.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Birine zarar vermesim de ne yaparsa yapsın. Youtube un şişirdiği bi kişi daha işte. Teker, tapa gaz, lastik yakma, cbr 250. Ha bir de bugün ne mi yapıcaz diye tam sopalık bir video girişi. İzlemiyorum ama bi kere bakmıştım ordan aklımda kaldı.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ya en büyük (En çok tercih edilen) gelir, şöhret, ün kaynağı "Kalça, i*nelik, ya*şaklik" olan bir ülke de, beyin yaşı 15 geçmeyen bi denyo videolar da bu tür hareketler yapmış çok mu ?

Ne kadar ulan bi aksiyon kamera!?
    jimi_hendrix bunu beğendi.

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    Geçen benzer bi konu açmak aklıma geldi. Nasıl şikayet edebilir bu adamı diye. En son videolarından birinde 600rr ile dolaşıyo. Plaka yok ayna yok. En mantıklısı polise şikayet etmek ama hangi bölüm ilgilenir bu tür şeylerle. Bilen birisi yol gösterebilir. Ya da direk şikayet edebilir

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Şuan Bu başlıktan merak edipte kanala gidenler sayesinde Bayaaa bir hit yaptı yine zaten

BU arada adama kızıpta videolarına felanda yorum yapmayın dislike da apmayın bunların hepsi ona youtube de hit yapar.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Bu tür oluşumları engellemek mümkün değil. Youtube derinliklerinde çok vahim durumlar mevcut.

Slime yapanlarin, birbirini dovup aptalca sakalar yapip adini kiskirtma koyanlarin , salak salak seyler yiyip kusanlarin ve bunun gibi onlarca seyi yapip 1-4 milyon aboneye ulastiran bir kitleden neyi izlemesini bekliyorsun? bu adami youtubeden silsen bu adam kadar apacilik yapip onun kadar izlenmeyen insanlar ortaya cikicak hic cikmasa biri aaa boyle kimse yok ben yapim video cekim diyecek. Sen bu videolari koyana kizmissin ama onun sucu yok izleyenler bunu istiyor birak yapsin emin ol bilincli olmak isteyenler onu izlemiyor evinde bos vakti olup ne yapcagini bilmeyen insanlar adrenalini ekran basinda ariyor
    frankestayn1 bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bence başarılı yeteneğini geliştirmiş tebrik ediyorum arkadaşı.
    Pilot90 bunu beğendi.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Reklamın kötüsü olmaz bu arkadaşın ismini verdiğiniz için sanırım bugün daha fazla izlenir kendi haline bıraksaydık dahami iyi olurdu acaba
    geldikleri gibi giderler 1918

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme. Doğal seçilim yolu ile yakında kurtulursunuz.

+1 Bu tarz ölümsüz(!) kendini bilmezlerin doğal seleksiyona takılmasına üzülecek değilim maalesef.

Pilot90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 1000
    gecen youtube'da gezinirken aptal aptal kanallara denk geldim.
    gencecik cocuklar kameranin karsisina gecip sacma sapan hareketler yapip milyonlarca kere izleniyorlar. ve bunlar oguzhan denen cocuktan toplum icin daha teklikeliler.
    bence bu cocugun en azindan yetenegi var. bana göre de ortaya güzel hareketler sergiliyor.
    örnek konusuna gelecek olursak. yasi 18in altinda olan ehliyet ve motosiklet sahibi olabiliyor mu? hayir.
    demek ki bunu örnek alacak olan kisilerin hepsi resit. yani kendi kararlarini kendileri verecek yastalar.
    tabi bunlarin hepsi benim sahsi düsüncem
    ... let the lynch begin
    manofsteel bunu beğendi.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Ehliyet kursuna yeni yazılmış birisi olarak ben faydalı buluyorum videolarını.İzledikçe motorda neler yapılmaması gerektiğini öğreniyorum.
    frankestayn1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)