Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
saydığın motorlardan şehir içi en rahat kullanım, sv650a arkasından scrambeler gelir kanatindeyim. Diğer touring modeller biraz ağır gelebilir. Sık sık aralarda manevra yapacağını düşünürsek her slalomda biraz daha yorar. tracerle kilosu aynı ama daha ince. Sırf şehir içi kullanıcam diyosan ben scrambleri tercih ederdim bu listeden. Ama uzun yol giderimde dersen honda daha iyidir. Uzun ömürlü motor. Şehirde çok yorar ama. Scrambler al boş ver :D 800 lüğünü al hatta.
arastiriyorum iste kullanim seklim su sekilde yazin 3 ay haric kisinda kar yagan 1 ay haric sehir ici kullaniyorum surekli ama asiri trafige giriyor musun dersen aslinda hayir. Yazin 3 ay kadikoy-sile arasi hergun git gel yapiiyorim 55km sadece gidis bide yazin ufak bazen buyuk bir sehirler arasi gezi ana oyle 2 motor alip takilcak yerim yok o yuzden istediklerime optimum bir cozum ariyorum azcik aralara girip yormasin azicik uzun yola yatkin olsun scrambler bende cok istiyorim ama herkes ducati cok masraflidir pisman olmassin o tadi alirsan ama koyabilir diyor