Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaza sonrası eşine az rastlanan bir olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Böyle sürücülerin çoğalması dileğiyle. (Turbo İmam adlı vlogger'ın başına gelmiş bir olay)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Geçmiş olsun.Zararınız karşılandı mı?Adam ilgi alaka göstermiş numaramı veriyim demiş.Kabullenmiş suçunu ama ak mercedeste yaralanmış.Neyse uzattım geçmiş olsun tekrardan.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Zararınız karşılandı mı?Adam ilgi alaka göstermiş numaramı veriyim demiş.Kabullenmiş suçunu ama ak mercedeste yaralanmış.Neyse uzattım geçmiş olsun tekrardan.
    Olay benim değil başkasının başına gelmiş. Anladığım kadarıyla kazadan sonra herkes yoluna gitmiş.
    Kafan varsa kask kullan.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    İki tarafta gayet ılımlı davranmış.Olması gereken olmuş açıkcası.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Eleman, insanmış. Sayıları çoğalması dileğiyle.

Aynı hatayı hepimiz yapıyoruz.
    Ama, otonun suçu kadar, motorda suçlu.
    Sağdan gitmenin riskini alıyorsan, hiç vıdı, vıdı yapmayacaksın. Motoru kaldırıp devam devam edeceksin.
    Erkan344, twisten ve hasmet bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yol olmayan yerden gidiyoruz, ben olsam ben de giderim ordan. Adam çok yumuşak başlı yaklaşmış, bu durumda "o tonda" üstelemenin anlamı yok.
    Evet akıl mantık bir, kapı açacaksan sağa yanaş ki açılacağını düşünebileyim, doğru. Ancak kendisinde de trafik kanununa göre suç varken bu şekilde üstelemeye gerek yok.

Geçmiş olsun.
    twisten ve hasmet bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    adamcagız cok ıyı bır ınsanmıs. cogu zaman kullandıgım, ama her zaman anı bır olayda tepkı gosterebılecegım hızda ılerledıgım bır yer orası.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleman, insanmış. Sayıları çoğalması dileğiyle.

Aynı hatayı hepimiz yapıyoruz.
    Ama, otonun suçu kadar, motorda suçlu.
    Sağdan gitmenin riskini alıyorsan, hiç vıdı, vıdı yapmayacaksın. Motoru kaldırıp devam devam edeceksin.
    Katılıyorum ben sağ taraftan giderken veya gitmemem gereken yerlerde hatada yapsalar bişey demiyorum çünkü kabul ediyorum riskleri

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    motorcu haksız. orası yok değil. Gidiyorsan da çok yavaş gitmelisin
    hasmet bunu beğendi.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    İlla hemen bir tarafı haksız gösterelim. Bizim genlerimizde var herhalde bu.
    İki taraf da tam haksız. İki taraf da tam kusurlu.

Sürücü davranışları ise Türkiye seviyesinin epey üstünde. Başlarına gelen en kötü kaza bu olsun.
    Aspava38 bunu beğendi.

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Tutanak tutulsa aracın sahibi trafik sigortasından hasarını alırdı tahminim, ben olsam tutardım şahsen. Sizce "hukuki olarak" durup yolcu indiren araç mı daha kusurlu yoksa olmayan yoldan hızlı giden motosiklet mi?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Sanki sağdan geçmek çok normalmiş gibi adama söyleniyo. Motorcu hatalı bence

Motosikleti
    XRUNNER
    Mercedes şoforu adamı indirirken,sağ aynasına bakıp,sağa(boşluk bırakmadan) yanaşsa kaza olmayacak. Emniyet şeridinden giden motorcu boyle kapı acmalara maruz kalabiliyor malesef. Cok da araca yuklenmeye gerek yok, polis gelse motora ceza yazar.Geçmiş olsun.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Keşke herkes böyle iyi niyetli olsa.

İki tarafta suçlu ama taksiden inen adam haklısın haklısın diyor habire. Başka biri olsa ordan geçilir mi diye motorcuya kızardı ki haklıda olurdu.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Araba aynaya veya geri bakarak açacak kapıyı,motorcu da daha yavaş gidecek bende kullanıyorum sağ tarafı zaten bize başka yer kalmıyor trafikte sıkışık olunca mecbur kullanıyoruz

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Adam hem suçlu hem güçlü. Bak motor gidiyor burdan diyor. Sağ şeritin en sağı herşeye gebe. Ben olsam kapının hasarını karşılatırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Elemanın diğer vidyolarına göz attım, sürekli kaza ve kaza atlatmaca. Ne hikmetse herkese küfürler savurup hep kendisi haklı diğer herkes malmış.

https://www.youtube.com/watch?v=-_K7eVSkmWE

şunu izleyip nasıl bi trafik canavarı olduğunu görebilirsiniz. Küfürlerin bini bin para. Hem kural tanımıyor hemde hep kendisi haklı.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam hem suçlu hem güçlü. Bak motor gidiyor burdan diyor. Sağ şeritin en sağı herşeye gebe. Ben olsam kapının hasarını karşılatırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Elemanın diğer vidyolarına göz attım, sürekli kaza ve kaza atlatmaca. Ne hikmetse herkese küfürler savurup hep kendisi haklı diğer herkes malmış.

https://www.youtube.com/watch?v=-_K7eVSkmWE

şunu izleyip nasıl bi trafik canavarı olduğunu görebilirsiniz. Küfürlerin bini bin para. Hem kural tanımıyor hemde hep kendisi haklı.
    İlk videodan, diğer videolarda izlemeye değer bir halt olmadığı kanısına varıyorsun zaten.
    İzlemedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu turbo imamligina falan guvenmesin cok yasamaz, deli gibi gidiyor trafikte.

Evet imam abi orası "özel motosiklet yolu" olduğu için sen haklısın. Senin önüne kapı açmak ha .?. Keşke ağzını burnunu kırsaydın adamın. İyi affetmişsin erkeklik sende kalmış. Böyle devam et takipteyiz abi.

Sürücünün o samimiyeti çok hoşuma gitti doğrusu

Otoyolda kapısını açarak motosiklet sürücüsünün yere düşmesine sebep olan adam, kaza sonrası eşine az rastlanır bir tavır gösterdi. Hatasını kabul ederek defalarca özür dileyen kişinin görüntüleri halkalı çilingir medyada takdir topluyor. Bakırköy sahil yolunda çekilen görüntüler 'Turbo İmam' youtube kanalı tarafından yayınlandı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)