Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Atladığım bir şey mi var ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana gerçekleri söylüyorum =)
    Ayrıca şu an söylediğin fiyatlar geçerli değil halen, eski fıyattan vermeye devam ediyor Yamaha bayileri. 18500mü, 19500 mü. Kendini koy bakalım alıcının yerine =)

Bu arada, apaçisi gupaçisi çok bu motorun, o yüzden özenle baktığımı yazacağım diyorsun ya, yaz tabii ki. Ben de motor bakarken egzos takıldıysa ilanı direk kapatıyorum genelde. =)

Neyse sen ne söylense itiraz edip beğenmeyip laf sokmak istiyorsun.
    Tamam sen haklısın herkes aptal, motorunun kııymetini bilmiyorlar. Ne diyeyim başka =)
    Hocam ne laf sokmak ne de motorumu ovmek gibi bir niyetim var.İsrarla anlamak istemediginiz nokta siz motora uyumlu olan ve zarari olmayan,degeri yuksek olan bir egozst takilmis, sanayide taktirmis apaci muamelesi yaparim kaparim ilani diyorsunuz.O sizin ruhsal sikintiniz ne diyeyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece bu motora ozgu degil,tum 0 km motor fiyatlari sacma sekilde artti.İsterse bi 2 kati daha artsin 0 km alacak adam bu fiyattan aliyor ederi o olmasa da.1000 km de ki motorun 0 km fiyatini baz almicakta Amerika da ki satis fiyatini mi baz alicak.Yani sen diyorsun ki 23.400 e 0 km R25 alan adamin aptalligi,2. Elini 1000 km bile surse ilana 16 dan koysun Guzel kafalar

İlandaki:
    TEK FİYAT 17.000 TL.CUMA GÜNÜNE KADAR SATILMAZSA İLANDAN ÇEKECEĞİM.
    MOTOR KAÇ YAKAR,EGZOSTU AYRI SATAR MISIN,BİZE 16 OLMAZ MI ? VS VS CANI SIKILMIŞ MUHABBETE YER ARAYAN KİŞİLER ARAR VEYA YAZARSA KALP KIRARIM ARTIK.

Hocam hayırlı satışlar. Yukarıdaki kısımlar bana göre rahatsız edici. Şahsen direk kapatıyorum bu tarz ilanları (özellikle şu zamana kadar satılmazsa kısmı). Bunun yerine yalnızca "ciddi alıcılar arasın, parçalar satılık değildir" diye bir ibare koysan daha iyi sanki.
    Fiyat bana makul geldi. Daha fazla aşağıya çekmenize gerek yok gibi. Kış sezonunda da anında gitmesini beklemeyin derim, özellikle düşük cc SS.Bu motoru alacak kitle bahar aylarında peydah olur sahibinden'de.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki:
    TEK FİYAT 17.000 TL.CUMA GÜNÜNE KADAR SATILMAZSA İLANDAN ÇEKECEĞİM.
    MOTOR KAÇ YAKAR,EGZOSTU AYRI SATAR MISIN,BİZE 16 OLMAZ MI ? VS VS CANI SIKILMIŞ MUHABBETE YER ARAYAN KİŞİLER ARAR VEYA YAZARSA KALP KIRARIM ARTIK.

Hocam hayırlı satışlar. Yukarıdaki kısımlar bana göre rahatsız edici. Şahsen direk kapatıyorum bu tarz ilanları (özellikle şu zamana kadar satılmazsa kısmı). Bunun yerine yalnızca "ciddi alıcılar arasın, parçalar satılık değildir" diye bir ibare koysan daha iyi sanki.
    Fiyat bana makul geldi. Daha fazla aşağıya çekmenize gerek yok gibi. Kış sezonunda da anında gitmesini beklemeyin derim, özellikle düşük cc SS.Bu motoru alacak kitle bahar aylarında peydah olur sahibinden'de.
    Topic basliginda oldugu gibi “Atladigim birsey mi var” dedigim buydu.Dediginiz gibi degistirecegim.Cokta dikkat etmemistim acikcasi.Tesekkurler

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    açıklamada agrasif bir dil kullanmışsın , yazdıklarında haklı olabilirsin keyifde malda senin ama ilgisizliktende şikayet ediyorsun ha bu işlerde en belirleyici unsur rakkamlardır , sen orda hakarette etsen piyasanın çok altında bir fiyat yaz gelir alırlar yarım saat içinde , ama temiz motor arayan cebinde parası hazır adama itici gelebilir..

hayırlısıyla satılır inşallah, pazar ola ;)
    Zippo's bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam siz 600 rr alacaktınız diye biliyoeum.Uygun bir motor mu denk geldi yoksa bir an önce satıp yeni motoru alma isteği mi dürttü?Sonuçta bu motoru satsanızda eğer uygun bir motor denk getirmediyseniz temiz bir motor bulana kadar zaman geçecek.Yani acil diye kendinizi sıkıştırmanın manası yok.
    shruikan dostumuzda sanırım dalgınlıkla kayaya toslamıştı.Motorun az biraz hasar kaydı oluşmuştu.Ama gerek model yılı gerek km ve temizliği fiyatına göre çok iyi bir motor.Kendisininde herşeyi orjinal şekilde alacak kişinin sürüşünü ve hayatını riske atmayacak şekilde yaptırdığına eminim.Piyasa çok uç noktalarda geziniyor.Kim ne derse desin R25 piyasası ciddi anlamda geniş bir kitleye sahip ve çok hızlı el değiştirebilen bir model.Yazdığın fiyat şuanki dönem için çok görünebilir ama geçtiğimiz yaz sezonundaki fiyatlara göre kabul edilebilir makul bir fiyat.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Atladığın şey senin karakterin.
    İlanda, burada farketmiyor.

Sana iyi satışlar, ben de gidip tedavi olayım.
    matrax33 bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Ben de egzoz olmayan motosikletlere pek bakmıyorum. Egzoz olmadan motosiklete binmem çünkü egzos trafikte görünürlüğü ciddi anlamda arttırıyor. Bu da kazalardan koruyabiliyor.

Egzoz ekstrası olmayan motosiklet alırsam minimum 700-1000 Lira masraf edeceğim zaten. Niye egzoz ekstrasız alayım? Piyasa şuan biraz durgun. Senin motosikletine müşteri bulamamana nasip diyorum sadece. 1 ay önce ilana koysaydın 1 haftada satılırdı diye düşünüyorum.

Anlaşılan saçma sapan soru soranlardan da sıkıldığın için kalp kırarım diye uyarmışsın bu da gayet normal.

Bir malın sıfır fiyatı 2.ele her zaman yansır. Bu 6 ay içinde 5 tane motosiklet sattım maksimum ilanda kalan 10 gün oldu. Nasip diyelim, bi bakmışsın yarın satılmış makine.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıklamada agrasif bir dil kullanmışsın , yazdıklarında haklı olabilirsin keyifde malda senin ama ilgisizliktende şikayet ediyorsun ha bu işlerde en belirleyici unsur rakkamlardır , sen orda hakarette etsen piyasanın çok altında bir fiyat yaz gelir alırlar yarım saat içinde , ama temiz motor arayan cebinde parası hazır adama itici gelebilir..

hayırlısıyla satılır inşallah, pazar ola ;)
    Hocam öncelikle çok teşekkürler.İlanı ilk koyduğumda açıklama o şekilde değildi aslında.Daha sonra beni google arama motoru sanıp ''Egzostu ayrı satar mısın ? Bu motorlar kaç yakar vb gibi muhabbet amaçlı arayan insanların sayısı artınca bir sinirle yazdım.Şimdi tekrar düzenliyorum ilanı sizin dediğiniz gibi itici gelebilir.

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz 600 rr alacaktınız diye biliyoeum.Uygun bir motor mu denk geldi yoksa bir an önce satıp yeni motoru alma isteği mi dürttü?Sonuçta bu motoru satsanızda eğer uygun bir motor denk getirmediyseniz temiz bir motor bulana kadar zaman geçecek.Yani acil diye kendinizi sıkıştırmanın manası yok.
    shruikan dostumuzda sanırım dalgınlıkla kayaya toslamıştı.Motorun az biraz hasar kaydı oluşmuştu.Ama gerek model yılı gerek km ve temizliği fiyatına göre çok iyi bir motor.Kendisininde herşeyi orjinal şekilde alacak kişinin sürüşünü ve hayatını riske atmayacak şekilde yaptırdığına eminim.Piyasa çok uç noktalarda geziniyor.Kim ne derse desin R25 piyasası ciddi anlamda geniş bir kitleye sahip ve çok hızlı el değiştirebilen bir model.Yazdığın fiyat şuanki dönem için çok görünebilir ama geçtiğimiz yaz sezonundaki fiyatlara göre kabul edilebilir makul bir fiyat.
    Dostum 600RR temizi fazlasıyla bütçemi zorlayacaktı,başka model bir 600cc ye yöneldim ve çok satılmamış,temizini sürekli bulamayacağım bir model.O yüzden bir motor buldum onu da kaçırmak istemiyorum.Kesinlikle shruikan arkadaşı tanımam motorunu da bilmem.Ama öyle bir yazmış ki hasar kaydı farklı birşey hafif hasarlı başka birşey 14 e satamıyor merak ettim baktım,15 e hasar kayıtsızı var.Madem bana ''17 östöyörsön sötölmöz töbö'' diyorsa bende bunu söylüyorum )

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de egzoz olmayan motosikletlere pek bakmıyorum. Egzoz olmadan motosiklete binmem çünkü egzos trafikte görünürlüğü ciddi anlamda arttırıyor. Bu da kazalardan koruyabiliyor.

Egzoz ekstrası olmayan motosiklet alırsam minimum 700-1000 Lira masraf edeceğim zaten. Piyasa şuan biraz durgun. Senin motosikletine müşteri bulamamana nasip diyorum sadece. 1 ay önce ilana koysaydın 1 haftada satılırdı diye düşünüyorum.

Anlaşılan saçma sapan soru soranlardan da sıkıldığın için kalp kırarım diye uyarmışsın bu da gayet normal.

Bir malın sıfır fiyatı 2.ele her zaman yansır. Bu 6 ay içinde 5 tane motosiklet sattım maksimum ilanda kalan 10 gün oldu. Nasip diyelim, bi bakmışsın yarın satılmış makine.
    Olur mu hocam,biz 16.000 TL lik orta halli lüks olmayan bir motora bile açık egzost takmayıp motora zarar vermesin diye,aynı ses çıkacağını bile bile orjinal akrapoviç takınca paşa torunları ''ilanı kapıyorum egzost gördüğümde'' oluyor Karakter analizi yapar çünkü bu tipler,kafasında kurar tek tek.Hayal dünyalarında mutlu mesut günler diliyorum kendilerine

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    sahibindende satış yapanların büyük bölümü profesyonel kalp kırıcılar :D

Şunu yaparsanız kalbinizi kırarım !!!

Kalp kırmak bizim işiniz !!

Kalp nasıl kırılıyor ki Motoru sana satıcam deyip başkasına mı veriyor ? Gururuyla oynanıp alıcının kalbi mi kırılıyor ?
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibindende satış yapanların büyük bölümü profesyonel kalp kırıcılar :D

Şunu yaparsanız kalbinizi kırarım !!!

Kalp kırmak bizim işiniz !!

Kalp nasıl kırılıyor ki Motoru sana satıcam deyip başkasına mı veriyor ? Gururuyla oynanıp alıcının kalbi mi kırılıyor ?
    Hocam valla kalp kirma konusunda profosyonellestim artik “Ben Mersin’deyim 16 ya birak ama ben gelmem atla getir otobusle donersin diyeni duyduktan sonra muazzam kalp kiriyorum.

Almak istedigim motorun sahibine de net bi sekilde telefonda vaktini calmak istemiyorum,nerdeysen gelip bakiyim dedim ve 60 km yol atlayip gittim ciddi oldugumu gostermek icin.İlan da 1 tl bile pazarlik olmaz yazmis ve bende teklif etmedim kendisine pazarik,mal onun cunku.İnsnalari gereksiz yere zorlamak,zamanini calmak mantiksiz geliyor.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Bana sorarsan son fiyat sudur yazma. Bizim millet pazarliga alisik o yuzden 16ya mi satacaksin motoru, ilana 16.500 yaz aciklamanin sonunada motor basinda tadinda pazarlik olur, pazarlik sunettir vs yaz motoru yine istedigin fiyata satacaksin boylelikle pazarliksevercileride motorunun basina toplayacaksin
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Yalnız ben merak ettim neymiş o düşündüğünüz model.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız ben merak ettim neymiş o düşündüğünüz model.
    2012 600f dusunuyorum,hem daha sakin hem butceme gore daha yuksek model

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana sorarsan son fiyat sudur yazma. Bizim millet pazarliga alisik o yuzden 16ya mi satacaksin motoru, ilana 16.500 yaz aciklamanin sonunada motor basinda tadinda pazarlik olur, pazarlik sunettir vs yaz motoru yine istedigin fiyata satacaksin boylelikle pazarliksevercileride motorunun basina toplayacaksin
    Hocam ben o dediğine katılmıyorum, bence değeri gerçekten mantıklı yazılmış ve pazarlığa kapalı olmalı. Sonuçta bizler tüccar değiliz,hele benim pazarlığa fiyat kırmaya falan kafam hiç basmıyor Pazarlıksız ilanlar bence daha mantıklı.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayırlı olsun benimde bir ara heves ettiğim bir modeldi 2011-2013 arası alacaktım.Temizi denk gelmedi alamadım.Benim düşündüğüm zamanlarda da fiyatı makuldü.Ama piyasadaki motor sayısı azdı.Diğer yandan da pazarlık sünnettir yaz falan demiş arkadaşımız.Ben bu fikre katılmıyorum.Pazarlık yapabilen yapamayan muhabbeti giriyor o zaman bu işin içine.Ypamayana düz fiyattan kaktırmak olur o.Satarken kafadan şu kadar düşeyim sen pazarlık yapmadın desen adam kıllanır.Birde bu sefer devamlı pazarlık için meşgul edecekler.Siz oraya ne kadar motor başında yazarsanız yazın, adam uzakta oturuyorsa sonu nereye varacağını bilmediği bir pazarlığa oturmak için yerinden kalkıp gelmez.Yazar yine site üzerinden yata telefondan.
    Zippo's bunu beğendi.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Örnek istemişsin madem vereyim
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...85883468/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...80804653/detay

Kimse ekstralara bakıp da ooo bunda akropoviç var o zaman 1000TL daha fazla eder demez. Acil satmak istiyorsan ekstraları sök orjinalleri tak fiyatı düşür demek istediğim buydu. Şu an belki makul istiyorsun ama örnek ilanlar senden ucuz ve bir tanesinin ilan tarihi 13 eylül yani 1 ay olmuş ve 15500 e satamamış belki 15000 e inse satacak ya inmiyor belki de indi yine satamadı. Motoru güzel mi kullanmışın bakımını yapmış mısın bunlar ufak ayrıntılar karşılıklı görüşmede söylenecek şeyleri ilana yazmaya gerek yok. Çok detay bilgi vermicen ki seni arayıp sorsunlar en azından.
    Zippo's bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soru sormuşsun ve insanlar fikirlerini söylemiş. Ama kimisine “hıyar” bile demişsin. Çok hoş olmamış.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soru sormuşsun ve insanlar fikirlerini söylemiş. Ama kimisine “hıyar” bile demişsin. Çok hoş olmamış.
    Fikirlerini degil,bazi arkadaslar sov yapmaya gelmis az bile soyledim.

@artemis99 evet bunlari suan gordum,gercekten uygun ve temiz gozukuyor bayaa da olmus neden satilmamis anlamis degilim.Kirmizi beyaz cok tercih edilmiyor diyecegim ama yine de cok etkileyecegini sanmiyorum.Akrep egzost icin fiyata 500 ₺ yansittim ki normal,ama olmassa dedigin gibi yapacagim

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun size hakaret etme hakkını verdiğini ve hatta az bile söylediğinizi düşünüyorsanız benim bunun üzerine söyleyebileceğim bir şey yok.

Umarım en kısa zamanda istediğiniz bir fiyata satarsınız motorunuzu diyerekten konudan ayrılayım.
    Zippo's bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    İlan tarihine bakıp satılmamış demek saçma. Satıcı motorunda olan bir sorunu yazmazsa sürpriz bir durum varsa ilan 6 ay da olsa satılmaz. Satan adamın motorunda katakulli varsa (kaza kaydı, km düşürme, motor yenileme, km sayacı değiştirilme vs.) oraya yazmazsa orda 6 ay kalır. Gelip bakarlar ederler almazlar.

2 hafta önce 1 TL ekstrası olmayan R25 i 17.000 Liraya sattı arkadaşım. Nokta hatasız 6.000 km de isi motosiklet. Nasip bu işler.
    Zippo's bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)