Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Harem-Sirkeci Feribotunu Kullanan Arkadaşlar Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Her gün köprüde 2 katı ödeyip her hafta bunu düzelttirmek için de Hgs müşteri hizmetleriyle uğraşırken bugün bakiye hareketlerimde başka bir saçmalık gördüm. Geçen pazartesi harem'den-sirkeci'ye geçerken hgs kullandım (5 TL) ve az önce bakiye hareketlerimde bunu Topçular-Eskihisar geçişi olarak gördüm. (10 TL)

Ben uyarımı yapıyorum siz de aktif köprü-otoyol-feribot kullanıyorsanız https://hgsmusteri.ptt.gov.tr adresinden devamlı kontrol edin ÇÜNKÜ BİZ 2 TEKERLİLERE HGS'DEN HER ŞEYİ 2 KATI TAKIYORLAR motosikletliler olarak online ya da offline bi eylem, farkındalık için herhangi bir harekette bulunmadığımız için bunu da çok güzel hakettiğimizi düşünüyorum.

kolaylıklar gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    İyi aklıma düşmüşken baktım ben de, iki defa boğaziçi köprüsünde haşırt etmişler 7TL. Bi kere de Anadolu Otoyolu'nda hep 1TL alan yerden 2,25TL almışlar.
    Oyun oynuyorlar ya =)

Motosikleti
    ben bugün artık dayanamayıp devamlı sizi arayıp hatanızı düzeltmek zorunda mıyım her gün kullanıyorum bu köprüyü diye isyan ettim. evet arayıp düzelttirin yoksa bakiyeniz devamlı 2 katı düşer dedi sağolsun varolsun. yine köprü geçişlerini normaline düzelttirdim ama bu feribot için herhangi bir muhattap bulamadım. hiç gitmediğim eskihisar feribotu geçişi ödedim arkadaşlar numara 0 850 460 60 60 size giren kazıkları önce online sorgulayın sonra burayı arayıp yeter artık diyin.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    HGS Mi oda ne yenimi çıktı

Motosikleti
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/Ey31Rq.jpg
    ben yapmam, yapamam ama sonunuza kadar arkanızdayım! böyle x böyle y işte

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

https://i.hizliresim.com/Ey31Rq.jpg
    Birgun kopru girisinde uygulama yaparlar. Sonra resme bakip bakip durursun...

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgun kopru girisinde uygulama yaparlar. Sonra resme bakip bakip durursun...
    Kumandalı
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    Kumandalı
    Bir gün karşıdan geliyorum. Gayrettepede trafik ful. Kaçma imkanı yok. Yunus polisi en sol şeritte yürüyerek çek kenara dedi. Katlanır plaka vardı.(Üstelik açıktı) hem motorum bağlandı. Hemde ceza yedim. Yaklaşık 10 tane motor bağlandı. Yani kumandalı olması vs vs hiç bir şeye yaramaz

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Etiketlerinizi düzgün bir yerde konumlandırdığınızdan ve gişeden yavaş geçtiğinizden emin misiniz? Eski etiketleri değiştirmek de faydalı olabilir. Her geçişte düzeltme ile mi uğraşacaksınız? Sistem düzgün çalışmıyor belli ki ve bunu çözsünler diye beklemeyin yani.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son 1 aydır hem boğaziçi köprüsünden hem FSM'den hem de Yazuz Sultan Selim yolundan geçtim. HGS kartım cüzdanımda ve plakaya eşli. Hiçbir sorun yaşamadım. Hep yarı fiyatı düşüyor.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugün artık dayanamayıp devamlı sizi arayıp hatanızı düzeltmek zorunda mıyım her gün kullanıyorum bu köprüyü diye isyan ettim. evet arayıp düzelttirin yoksa bakiyeniz devamlı 2 katı düşer dedi sağolsun varolsun. yine köprü geçişlerini normaline düzelttirdim ama bu feribot için herhangi bir muhattap bulamadım. hiç gitmediğim eskihisar feribotu geçişi ödedim arkadaşlar numara 0 850 460 60 60 size giren kazıkları önce online sorgulayın sonra burayı arayıp yeter artık diyin.
    Köprüyü normaline düzelttirdim derken

A. Köprü sürekli artık doğru çekiyor.
    B. Köprüyü telefonda düşürdüşer, ama Sirkeci-Harem hala 10TL gidik durumda?

wtf ulan bunlar iyice bizi sağmaya başladı yahu.

-

şimdi aradım
    bekleyenler arasındaki sıranız
    OTUZ.. İKİ
    dedi.. ahahahaha bu ne ya =)))

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Bekledim görüştüm, 30 kişi falan dedi ama herkes küfredip kapatmış heralde, 4-5dk bekledim en fazla.

* Altyapısal bir problem ve ne zaman çözülecek bilmiyoruz, evet hep aramanız lazım.
    * Mail ile de işlem yapılabilir ancak uzun sürer dedi. "Yani 1-2 haftaya hallolur heralde" dedim, arayacağıma mail atarım daha kolay, "daha da uzun sürebilir" dedi.
    * Köprü fazlalıklarını hemen kendi söyledi, ama Anadolu Otoyolu'ndaki fazla ödemeyi ben söyledim onu farketmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 1 aydır hem boğaziçi köprüsünden hem FSM'den hem de Yazuz Sultan Selim yolundan geçtim. HGS kartım cüzdanımda ve plakaya eşli. Hiçbir sorun yaşamadım. Hep yarı fiyatı düşüyor.
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etiketlerinizi düzgün bir yerde konumlandırdığınızdan ve gişeden yavaş geçtiğinizden emin misiniz? Eski etiketleri değiştirmek de faydalı olabilir. Her geçişte düzeltme ile mi uğraşacaksınız? Sistem düzgün çalışmıyor belli ki ve bunu çözsünler diye beklemeyin yani.
    Valla benim kartım da ruhsatta duruyor, o da plakaya eşlenmiş durumda, ruhsat da montun iç cebinde duruyor. Hiç kendi okumadı zaten, bir kere sadece Şekerpınar'dan çıkarkan okudu şok oldum =) Sürekli kaçak geçiş yazıyor, arada ayda bir falan esince bakıyorum. Mesela bu benim köprüdeki fazla çekmeleri Ağustos'un 20'sinde falan olan şeyler.

YSS'de giremedim bile ben otoyola, çıkardım ruhsatı falan gösteriyorum yok.. Açılmıyor. Arkamdan bi araba geldi onunkini okudu sanırım açıldı geçtim. Çıkışta nakit istediler, yok para üstümde dedim, fiş verdi "bunu bankaya ödersiniz" dedi, çıktım. Şİmdi onu da çekmiş.

Motosikleti
    Dostum sırf bu sıkıntılar yüzünden 1 saat ptt'de bekledim yenisini aldım ki ona da ekstra para ödedim yine değişen bişi yok. hadi köprü geçiş sistemini yenilediler ve ne zaman çözüleceği belli olmayan bir problem var durarak geçtiğim harem gişesi nasıl benden eskihisar tahsilatı yapıyor?

ben bu konuyu niye açıyorum organize bi eylem yapıp hakkımızı alamayacağız madem siz de devamlı kontrol edin hareketleri farketmeden x2 girmesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)