Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet süresi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-09
    Merhaba, İyi akşamlar herkese. Ehliyet dosyamı aldım cuma günü.[A2] Kısmet olursa yarın bankaya gidip ücretleri yatırıp emniyete geçeceğim. Şimdi öğrenmek istediğim; Ehliyeti gün içerisin de veriyorlar mı ? Eve gönderiyorlar muhabbeti vs var, Ondan merak ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JuxtaCrucem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390 ABS
    Emniyete gidip ehliyet için başvurduğunda sana geçici ehliyet belgesini veriyorlar. 15 gün süresi var.
    Ayrıca istediğin adrese de kargo yapıyorlar 1-2 güne kargo yapılır. 1 hafta içerisinde de teslim ediliyor.
    kralecel33 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09
    Ama sıkıntı yok yani değil mi ? Yani geçici ehliyet belgesi bile senin ehliyet sahibi olduğunu niteliyor A2B olarak Ben de B ehliyeti'de mevcut. 2 Yıl önce almıştım. Öğlen ücretleri maliye'ye yatırıp Emniyete geçmiştim ve saat 16:00' gibi ehliyeti vermişlerdi. Değişmiş

Teşekkür ediyorum.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Geçici ehliyet 15 gün süreyle gerçeğinin yerine geçiyor sıkıntı olmaz.
    kralecel33 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09
    Teşekkür ederim

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı kralecel33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, İyi akşamlar herkese. Ehliyet dosyamı aldım cuma günü.[A2] Kısmet olursa yarın bankaya gidip ücretleri yatırıp emniyete geçeceğim. Şimdi öğrenmek istediğim; Ehliyeti gün içerisin de veriyorlar mı ? Eve gönderiyorlar muhabbeti vs var, Ondan merak ediyorum.
    randevu aldın mı? randevusuz zor biraz.
    kralecel33 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    randevu aldın mı? randevusuz zor biraz.
    Birader Polis Memuru, O trafik birimin'de olmadığı için bu konular da bilgisi yok. Ayriyeten biraderin arkadaşları'da var Polis Memuru olarak, Yardımcı olmalarını bekliyorum hayırlısıyla

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Birader Polis Memuru, O trafik birimin'de olmadığı için bu konular da bilgisi yok. Ayriyeten biraderin arkadaşları'da var Polis Memuru olarak, Yardımcı olmalarını bekliyorum hayırlısıyla
    Onunla birlikte gideceksen olur tabi araya aldırırsın en kötü akşam üstü gel derler. Ama ehliyetin aslı adresine ptt kargo ile geliyor aynı gün alamazsın.
    kralecel33 bunu beğendi.

Ehliyeti gün içerisinde vermiyorlar.Sen işlemleri yapıyorsun evine gidiyorsun ehliyetine 2 gün sonra kavuşuyorsun.(benimki 2 gün sonra geldi idk)
    kralecel33 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Ehliyer kargoyla geliyor, benimki 1 haftada gelmişti. Ama yaşadığın yere göre değişeklik gösterebilir.
    Tüm işlemleri hallettiğinde o en son gittiğin emniyetten sana 15 gün geçerli belge vericekler onunla kullanabiliceksin. Ama dikkat et eğer ehliyetin bi şekilde gecikirde 15 günü aşarsa git o kağıdı yenilet 15 gün sonra geçerliliğini yitiriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Bunda ne torpil bekliyosun basıldığı yere gidip önce mi bastıracaksın. Sırayla basılıyor kargoya veriliyor. Kalemle çizilmiyorya. Geçici belge veriyolar işte daha ne milletin hakkını yiyosun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Valla ben 1 ay kadar önce aldım ehliyeti , tam emniyetteyken senin gibi tanıdık vasıtasıyla iş halletmeye başkalarının hakkını gasp etmeye çalışan bir vatandaşı , bayan polis memuru arkadaşımız halk tabiriyle milletin içinde "itin fötüne sokup çıkardı" ... Randevunu al zamanı gelince işini hallet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)