Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

türk polisi beceriksizmi sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    http://m.medyarota.com/karasu-da-fikra-gibi-olay-karakol-dan-kacti/36931/

dün kocaelide yaşanan bir hırsızlık vakası vardı. polise bildirildi ancak polisin kıçını kaldırması beklenirse motor bulunamayacağından iş başa düştü ve motor sahibinin arkadaş çevresinin yardımı ile motor bulundu. izmit te çalınan motor sakarya motosiklet kulübü üyelerinin gayretleri ile karasu yolunda ki ferizli civarında çalan kişi ile birlikte ele geçirildi. ele gecirilen motor ve hırsız karasu emniyetine teslim edildi. Buraya kadar herşey normal. (aslında değilde neyse )

Ama işin acı tarafı polisin yapması gereken yakalama işini siviller yapıp adamı emniyete teslim ediyor lakin hırsız karakoldan kaçmayı başarıyor. emniyet teşkilatının bu aciz durumu hakkında ben söyleyecek bir şey bulamıyorum. ayrıntılar yukarıdaki linktedir arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Acizlik lafı bu olay için fazla olmuş.Uğraşırsın beceremezsin imkanın yoktur acizlik kabul edilebilir.Ama bu durumda değil.

Devletin bizden daha önemli işleri var. Senin kıçı kırık motorunun canı çehenneme adamları rahatından ediyorsun suç senin. Nasıl olsa devlet araştırmıyor. hırsızı gebertin.
    Valla evimde hiç tanımadığım bir herifi karşımda görsem yani hırsızı. İlk fırsatta öldürürüm.
    roadpeople ve ..YaNKee.. bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    genelleme yapmamak gerek, bence hırsızı teslim ettiğiniz poliste iş yok. görevden alalım onu, ne demişler "işi ustasına yaptırın".

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Karşı apartmana hırsız girdi polisi aradık karakol tam 1 km ötede. 15 dk sonra geldiler. Hırsız kaçtı falan ama bahçe karanlık kocaman ellerinde fener yok bi bakıp döndüler. Çocukluğum orada geçti gündüz saklansam bulamazlar gece fenersiz aradılar. Hırsız da gördü beceremiyorlar bu işi 3 hafta ard arda aynı apartmana girdi.

görünmezadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Kokoreççide çalışırken polisler hep çay içerdi bizim dükkanda , çok muhabbetimiz oldu. Eğer üstten birinin tanıdığı ya da önemli biri değilsen sadece devriye hesabı bakınıp geliyoz demişlerdi ,kimsenin umurunda değiliz yani.Ha aynı adam birini kolunu kırıp polise mukavemetten ceza yedirdiğini aynı zamanda raporla tatile çıktığını da anlatmıştı, durumumuz içler acısı.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Türk' ün iyi olduğu bir şey gördün mü sen?
    söz meclisten dışarı.
    velizrsln, osiosborn, Salurbey ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

evet sıradan davarlar işte en iyileri bile yetersiz malesef, bizde küçük bir olaydan nezalette tutulurken silahlı çatışma yapan bir grup geldi bizden snra ve o arada giren elemanlardan biri kaçıp gitmiş ve o grup bizden önce çıktı biz eşşek gibi bekledik küçücük bir olaydan

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Beceriksiz değil tembel maalesef bir de şu var bir iki kere karakola düştüm biraz gözaltında kaldım (kaza nedeni ile) oda misafir gibiydim adamlar şunu diyor ya biz yakalıyoruz bunları savcılık salıyor biz niye uğraşıyoruz ki o kadar yoruluyoruz olmaz ki diyorlar eeee haklılar da..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beceriksiz değil tembel maalesef bir de şu var bir iki kere karakola düştüm biraz gözaltında kaldım (kaza nedeni ile) oda misafir gibiydim adamlar şunu diyor ya biz yakalıyoruz bunları savcılık salıyor biz niye uğraşıyoruz ki o kadar yoruluyoruz olmaz ki diyorlar eeee haklılar da..
    O iş öyle değil iki yıldan az ceza ile yargılananlar ve kaçma şüphesi olmayanlar tutuksuz yargılanıyor. Savcı ifadesini alıp salıyor ama adli süreç devam ediyor. O işi poliste biliyor ama tembelliğine mazeret yapıyor kaytaracak ya. Hem polis işine baksın savcının ne yaptığı onu ilgilendirmez.

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söz meclisten dışarı.
    ++++++++++

Motosikleti
    Yamaha MT-07 2016
    Trafik polisleri kesinlikle beceriksiz, gözleri önünde dahi olan olaylara tepkisiz kalıyorlar, onlara götürülen şikayetler sonuçsuz kalıyor. trafik polisliği sadece trafik ışıklığı gibi bişey Türkiyede

xealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125
    Gotham gibi şehirler

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söz meclisten dışarı.
    Kendini kötüleme konusunda efsanedir.
    bursalıali, hayat2teker, sadraf ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

İyiler içerde hırsızlar dışarda ne bekliyordun. Bu memleket de hırsızlık suç mu ki ?

şükür etsinler hırsızı yakalamak yolundan alı koymakdan ceza yememişler. O hırsızı yakalayan gaflet sahipleri .

Gerçi o da küçük hırsızmış büyük hırsız olsa sen onu tutacaksın karo götüreceksin baksen o iş sıkar .

Ne kadar çok çalarsan makamın o kadar artar en çok çalan en başa gelen geçer.

Türk polisi beceriklidir arkadaşlar. Siz kalkıp, malum kişiye buradan bir küfredin bakalım ne olacak? Veya babanız milletvekiliyse ve motorunuz çalindiysa sizce ne yapacaklar?

Adalet... ben bu kelimenin içinin boşaltildigini salı günü çok iyi öğrendim. Bir ara detaylı konu açarım, herkes yüce! Türk polisinin ne kadar çalışkan ve yardımsever olduğunu okur.
    luciphere bunu beğendi.

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk polisi beceriklidir arkadaşlar. Siz kalkıp, malum kişiye buradan bir küfredin bakalım ne olacak? Veya babanız milletvekiliyse ve motorunuz çalindiysa sizce ne yapacaklar?

Adalet... ben bu kelimenin içinin boşaltildigini salı günü çok iyi öğrendim. Bir ara detaylı konu açarım, herkes yüce! Türk polisinin ne kadar çalışkan ve yardımsever olduğunu okur.
    Sevgili mexio adelet abla hakkın rahmetine kavuştu sen duymadın mı ,herkese yardım eden herkese lazım olmasına rağmen mahallenin yarıdan çoğu cenazesine de gelmedi . O cenaze ye gelmeyen şerefsizlere de hakkımı haram ediyorum o da ayrı konu.

çok iyi kadındı çok severdim Allah rahmet etsin , eli de öyle yumaşıcıktı ki kestiği parmak bile acımazdı.

Çok iyi kadın çok!! yeri doldurulamaz .

Ne yapalım ölen ile ölünmüyor bizde kalan saglar(paraları sıfırlıyan) ile devam ediyoruz. Adelet aplayı da özlemiyorum desem yalan olur
    luciphere bunu beğendi.

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili mexio adelet abla hakkın rahmetine kavuştu sen duymadın mı ,herkese yardım eden herkese lazım olmasına rağmen mahallenin yarıdan çoğu cenazesine de gelmedi . O cenaze ye gelmeyen şerefsizlere de hakkımı haram ediyorum o da ayrı konu.

çok iyi kadındı çok severdim Allah rahmet etsin , eli de öyle yumaşıcıktı ki kestiği parmak bile acımazdı.

Çok iyi kadın çok!! yeri doldurulamaz .

Ne yapalım ölen ile ölünmüyor bizde kalan saglar(paraları sıfırlıyan) ile devam ediyoruz. Adelet aplayı da özlemiyorum desem yalan olur
    Sıfırlayanı hiç sevmem, oy da vermedim. Ama milletin hiç mi suçu yok? Biri sana zorla bir şey yaptıramaz. Toplum böyle olmak istiyor. Adaletin birgün kendilerine de lazım olacağını cemaatçiler anladı, diğerleri de anlayacak. Anlayacaklar ama çok geç olacak.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırlayanı hiç sevmem, oy da vermedim. Ama milletin hiç mi suçu yok? Biri sana zorla bir şey yaptıramaz. Toplum böyle olmak istiyor. Adaletin birgün kendilerine de lazım olacağını cemaatçiler anladı, diğerleri de anlayacak. Anlayacaklar ama çok geç olacak.
    milletin hiç mi suçu yok? suç tamamen millette! hakkını aramadıktan sonra mutlaka ezenler olacaktır. asgari ücretin aşağı çekilmesine aşırı tepki geliyor fakat satın aldığımız gıda-elbise v.s. zam gelince ses yok.

eee bunlar aynı şey! ha maaş düşmüh ha satılan şeylere zam gelmiş sonuç aynı! beyin lazım biraz beyin.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Siber suclar sanirim bu forumu daha kesfetmemis. Buralari gordukleri zaman burda konusanlarin bircogunu alirlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)