Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kendi Projemi üretmek istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrtalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar
    Siteyi yeni buldum. Ben gemi makineleri işletme mühendisliği son sınıf öğrenciyim.
    Motorsikleti küçüklüğümden beri seviyordum ailem karşı çıkıyordu. Şu andaki farklı bir projeye gitmek istiyorum.

Konu şu
    Bir chopper yada scooter almak istiyorum . Maddi yeterliliğim var. Ucuz ve bunu kendi atölyemizde dağıtmak sonra eksik parçaların siparişini vermek sonra baştan toplamak ve eksikleri gidermek boyamak . Üzerinde biraz tasarım oyunları yapabiliriz

Atölyede ki abiler müsait oldukça yardım ederiz dediler .
    Kimisi de girme o toplara al kıy paraya al dediler yani.
    Asıl burda amaç parçaları anlamak ve sorunları çözmek sonra keyifle binmek

Toplam süre Mayıs 2018 e kadar bitirmek

Sizin düşüncelerini merak ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Web'den dokümana ulaşmak kolay veya ulaşabildiğin bir model ile yapabilirsin.

Yer sıkıntısı da yoksa. Kolay gelsin.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    İmkanın varsa hiç düşünme başla derim. Çok isterdim bir chopper ın içindeki tüm aksama hakim olmak. Düşünsene tüm mekaniği öğrenmişsin ilerde motorundaki hertürlü sorunu kendin çözebiliyosun.

mrtalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah arkadaşlar

Şu an bakıyorum hangi chopper da karar kılalım diye. Fikri olan yoruma gelsin Yada önce sen böyle bir işe girişen. Başlayınca forumda anlatacağım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mrtalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah arkadaşlar

Şu an bakıyorum hangi chopper da karar kılalım diye. Fikri olan yoruma gelsin Yada önce sen böyle bir işe girişen. Başlayınca forumda anlatacağım
    Limitiniz ne kadar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Limitiniz ne kadar ?
    Limite göre yapmak istedğiniz motosiklete göre 500cc mi 250cc mi hepsi olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Birde bişey sorcam sen aldın 250cc chopper motosikleti 650cc yaptın trafik polisi çevirdiğinde sıkıntı olmaz mı?

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    200 ve 250cc olarak
    Kuba sl200
    Falcon freedom
    Hyosung gv 250
    Daelim daystar ilk aklima gelenler. Ucuz ucuz bunlardan birini alabilirsin. Boyle ugraslar guzel keske bende vakit ayirabilsem ve atolyem olsa. Kismetse ilerde boyle bir seye yeltenebilirim sana kolay gelsin hayallerinin pesinden kos.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Eğer amaç motor parçalamak toplamak bir şeyler öğrenmekse evet. Ama bir motosiklet sahibi olmaksa hayır.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Kendi el işçiliğinle yapmayacaksan, senin işinle uğraşacak usta bulman zor. Bu iş projeyi çizip birilerine yaptırılacak bişey değil. Ya baştan savma olur yada adamın harcadığı zamana değecek para ödersin istediğini alırsın.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı mrtalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Siteyi yeni buldum. Ben gemi makineleri işletme mühendisliği son sınıf öğrenciyim.
    Motorsikleti küçüklüğümden beri seviyordum ailem karşı çıkıyordu. Şu andaki farklı bir projeye gitmek istiyorum.

Konu şu
    Bir chopper yada scooter almak istiyorum . Maddi yeterliliğim var. Ucuz ve bunu kendi atölyemizde dağıtmak sonra eksik parçaların siparişini vermek sonra baştan toplamak ve eksikleri gidermek boyamak . Üzerinde biraz tasarım oyunları yapabiliriz

Atölyede ki abiler müsait oldukça yardım ederiz dediler .
    Kimisi de girme o toplara al kıy paraya al dediler yani.
    Asıl burda amaç parçaları anlamak ve sorunları çözmek sonra keyifle binmek

Toplam süre Mayıs 2018 e kadar bitirmek

Sizin düşüncelerini merak ediyorum
    Aklındaki projeyi gösterseydin bir merak ettim doğrusu..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Uzaktan göründüğü gibi olmuyor. Bi çok sıkıntı çıkıyor. Mesela az önce kendi yaptığım motorla yolda kaldım. Arkadaş kamypnetle aldı beni. Şimdide ödeşmek için kokoreç ısmarladım mesajı ordan yazıyorum. :D açtığım tulpar konusunu iyice incele. Girmeyi düşündüğün yolu bayadır gidiyorum. Fikir olsun. Aklına takılan bişey olursada mesaj at elimden geldiğince yardımcı olurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler