Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1. KÖPRÜ HALA 7 LİRA ÇEKİYOR, DÜZELTİLMEMESİNİN SEBEBİ NE.. TEPKİ VERMELİYİZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    daha önceki 4 geçişimi zorlukla düzelttim.. 1 ekimde geçtim yine 7 tl.. 2.köprü 3,5 tl çekiyorsa demek ki bu iş olabiliyor değil mi.. kaç ay oldu çalışıyoruz demişlerdi.. inancım kalmadı aklıma başka şeyler geliyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    her gün geçiyorum her gün 7 lira veriyorum. durmadan hgs bakiyem bitiyor doldurun diye uyarı mesajı alıyorum. aramak zorunda mıyız devamlı düzeltmek için? ya farkına varmayanlar ne yapsın. muz cumhuriyeti yemin ederim ya
    birbilent ve azah bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tepki oyla olur. Bu halkta o görü de yok!
    afsinyus bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok..
    benden hiç çekmiyor..

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı birbilent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önceki 4 geçişimi zorlukla düzelttim.. 1 ekimde geçtim yine 7 tl.. 2.köprü 3,5 tl çekiyorsa demek ki bu iş olabiliyor değil mi.. kaç ay oldu çalışıyoruz demişlerdi.. inancım kalmadı aklıma başka şeyler geliyor..
    Ben 1 dende 2 dende geçişimde 7.00tl çekmiş.Yani birinci köprüde sorun var ikide yok değil.Orasıda aynı.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    iyi hatırlattınız yarın sabah arıyım düzelttiriyim geçiş üstünden 6-7 gün geçerse dosya oluşturmak zorunda kalıyorlar daha azsa dosya sonucu beklemeden iadeyi hemen veriyorlar her gün geçtiğim için unutuyorum 4-5 günü geçirmemeye çalısıyorum

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    valla bende de ikinci köprüde hep sorun oluyor.
    tuhaf durum.

*

ama asıl tuhaf olanı; itiraz etmezsen paralar aynen cukka

bakın size belediyeden örnek vereyim
    metrobüs duraklarında iade otomatları var ya
    aha işte onlar, küçücük ve hiçbirinde iade otomatı diye yazmıyor biliyorsunuz.
    uyarı yok, görünür yerde değiller, ve en önemlisi sayıları az..

yani sadece bilen ve takibi sıkı yapan, iade sırası bekleyenler iade alıyor
    2016da ne kadarlık iade ALINMAMIŞ biliyor musunuz?
    tam 200 milyon lira

yani iade işinin peşini bırakanlar, belediyeye yılda 200 milyon lira gelir yazmışlar

köprülerde de aynı durum. paşam basıyor 7 lirayı
    itiraz eeden olursa ödüyor. itiraz eden olmazsa paralar cukka

velkam to almanların kıskandığı ülke.
    birbilent ve espresso bunu beğendiler.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende de ikinci köprüde hep sorun oluyor.
    tuhaf durum.

*

ama asıl tuhaf olanı; itiraz etmezsen paralar aynen cukka

bakın size belediyeden örnek vereyim
    metrobüs duraklarında iade otomatları var ya
    aha işte onlar, küçücük ve hiçbirinde iade otomatı diye yazmıyor biliyorsunuz.
    uyarı yok, görünür yerde değiller, ve en önemlisi sayıları az..

yani sadece bilen ve takibi sıkı yapan, iade sırası bekleyenler iade alıyor
    2016da ne kadarlık iade ALINMAMIŞ biliyor musunuz?
    tam 200 milyon lira

yani iade işinin peşini bırakanlar, belediyeye yılda 200 milyon lira gelir yazmışlar

köprülerde de aynı durum. paşam basıyor 7 lirayı
    itiraz eeden olursa ödüyor. itiraz eden olmazsa paralar cukka

velkam to almanların kıskandığı ülke.
    yersen hesabı diyoruz biz buna belki o iade otomatları için devletini sevenler parasını devlete bırakıyor gibi düşünülmüş olabilir. Düşünün nasıl bir para kazanılıyor oradan. Kimse bunu bile sorgulamıyor sığır gibi yaşıyoruz.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Ekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi hatırlattınız yarın sabah arıyım düzelttiriyim geçiş üstünden 6-7 gün geçerse dosya oluşturmak zorunda kalıyorlar daha azsa dosya sonucu beklemeden iadeyi hemen veriyorlar her gün geçtiğim için unutuyorum 4-5 günü geçirmemeye çalısıyorum
    Hikaye ben ayda bir arıyorum düzeltiyorlar , o kadar vergi ödetip kötü bir hizmet alıyoruz.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben aramıyorum. 1 ay sonra kendiliğinden düzeltilmiş halde buluyorum.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bunu bile beceremeyen bir hükümet , yerli jet motorundan bahsediyor.
    Elemana diyorum hem size hem bize yazık , siz her zaman arayın diyor , iyi de senin paranda benim vergilerle gidiyor böyle saçmalık olmaz.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    abi herşeyi geçtim bu ülkede yazılımcı program yazıcak adam yokmu bulupda düzeltiremiyorsunuz
    koyduğunuz sisteme bak ya bu yazılım plakadan tanıyorda sınıfına ayıramıyormu ?
    3-4 aydır cektiğimiz eziyete bak ya para ödüyoruz. kullandıkları sistem okadar yavaşki her aramamda 20 25 dkmı çalıyorlar
    (sabah lastik patladı yolda kaldık gerginliğim ondan olabilir )

her gün köprüden geçtiğim için, az önce aradım yine 4 tane 7 tl vardı onları düzelttirmek için. hepsi için tek tek işlem yapıyor ve yaklaşık 1-1.5 dk sürüyor. aralarda muhabbet ettik ;

- millet uzaya çıkıyor biz plakası belli her şeyi belli motosikletin fazla çekilen paraları için uğraşıyoruz. hem siz hem biz yoruluyoruz, ne saçma iş böyle. plakayı %50 ücret düşecek şekilde ayarlamak bu kadar mı zor ?

+ aslında körpü geçişlerinizde ogs ve hgs karışık olduğundan çoğu zaman da ogs okuduğundan ve ogs'de de 6. sınıf diye bir ayrım olmadığından tam para çekiyor. biz her gün mail atıyoruz bu durum için ve mail ata ata artık ogs görevlileri de bıktı ve ogs için de 6. sınıfın yakın zamanda tanımlanacağını öğrendik. inşallah en kısa zamanda bu iş çözülecek, siz de kurtulacaksınız biz de

diye bir cevap aldım. ne kadar doğrudur ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Abi gecerken kapatın plakayı. Hic değilse poşet takın geçerken. Kaç defa 7 tl aldılarsa o kadar fazlan geçin devlete haram para yedirmeyin ayıptır günahtır.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her gün köprüden geçtiğim için, az önce aradım yine 4 tane 7 tl vardı onları düzelttirmek için. hepsi için tek tek işlem yapıyor ve yaklaşık 1-1.5 dk sürüyor. aralarda muhabbet ettik ;

- millet uzaya çıkıyor biz plakası belli her şeyi belli motosikletin fazla çekilen paraları için uğraşıyoruz. hem siz hem biz yoruluyoruz, ne saçma iş böyle. plakayı %50 ücret düşecek şekilde ayarlamak bu kadar mı zor ?

+ aslında körpü geçişlerinizde ogs ve hgs karışık olduğundan çoğu zaman da ogs okuduğundan ve ogs'de de 6. sınıf diye bir ayrım olmadığından tam para çekiyor. biz her gün mail atıyoruz bu durum için ve mail ata ata artık ogs görevlileri de bıktı ve ogs için de 6. sınıfın yakın zamanda tanımlanacağını öğrendik. inşallah en kısa zamanda bu iş çözülecek, siz de kurtulacaksınız biz de

ALLAHU AKBAR

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    iade ediyorlar, arayın mutlaka.

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Bende FSM köprüsünü haftada 3-4 kere kullanıyorum, HGS kartını motosikletin önüne, sensörlerin algılayabileceği şekilde koymadan önce sürekli 7 lira çekiyordu. Şu anda sorun yok, öncesinde her hafta arayıp bakiye iadesi istiyordum fazla uğraştırmadan yapıyorlardı ama ararken kaybettiğim zamana değmez diyerek böyle bir çözüm yoluna gittim.

Kim işletiyor Twitter ve Şikayetvar' dan taciz edelim. Olmadı BİMER'e şikayet edelim.
    birbilent bunu beğendi.

Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sanırım düzenleme yapılmış olabilir.

1 haftadır yaptığım tüm geçişlerden 3.5 tl alınmış.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    denemek için bi tekirdağa köfteye mi gitsek napsak =)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)