Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çiğ köfteci ile karşılıklı notlaşmalarımız.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Merhaba arkadaşlar,

dün akşam başımdan geçen hoş, komik ve bir okadarda geyiğe vurulabilecek ufak bir anımı anlatmak istiyorum.

yine akşam yemeği yedikten sonra boş boğazlığım yemeksepetinden çiğköfte söyledim not kısmınada "Getiren arkadaş dikkatli gelsin gecikmesi hiç önemli değil ona birşey olmasın" yazdım. her neyse bir süre sonra siparişim geldi karşılıklı kaçamak bakışlar vs. geçtim içeri torbayı açtığımda ekstradan şunlarla karşılaştım.

evet ekstradan eti pufum ve notum vardı.

yanlızca ilerisi için korkmaya başlıyorum bu postitler kalpliye dönüşürse

şaka bir yana eşimle akşamdan beri bunun geyiğini yapıyoruz sizinlede paylaşmak istedim.

bu arada kurye abi buradaysa tekrardan hayırlı işler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Herkesin bu şekilde duyarlı olması gerkli gerekiyorda keşke hepbirlikte bu şekilde duyarlı olabiliriz inş
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin bu şekilde duyarlı olması gerkli gerekiyorda keşke hepbirlikte bu şekilde duyarlı olabiliriz inş
    abi yeri geliyor yağmur yağıyor yeri geliyor hava kötü oluyor yok 3 dk gecikti diye sıkıntı çıkartanlar var. e malum buda iki teker az biraz acele kazalara sebep olabilir. genelde siparişlerimde belirtirim geç gelsin dikkatli gelsin diye özellikle dominosa. bir ara 30 dk garantisini 20 dk'a indirdiler diye bir haber okumuştum inşallah doğru değildir. kaldıki 30 dk olayı bile pizzayı getiren sürücü için bence tehlikeli.

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yeri geliyor yağmur yağıyor yeri geliyor hava kötü oluyor yok 3 dk gecikti diye sıkıntı çıkartanlar var. e malum buda iki teker az biraz acele kazalara sebep olabilir. genelde siparişlerimde belirtirim geç gelsin dikkatli gelsin diye özellikle dominosa. bir ara 30 dk garantisini 20 dk'a indirdiler diye bir haber okumuştum inşallah doğru değildir. kaldıki 30 dk olayı bile pizzayı getiren sürücü için bence tehlikeli.
    Forumda gördüğüm bir videoda, dominosta çalışan bir kurye bunu açıklamıştı.
    Hatırladığım kadarıyla, bir kuryeyi sadece bir işe gönderiyorlar. Kebapçılar gibi 10 paketle göndermiyorlar. Ayrıca 30 dk garantisini şubeden yaklaşık 1.5 km civarında bir alan için veriyorlarmış. Siparişten sonra pizzanın hazırlanması yaklaşık 5-6 dakika. Toleransla beraber 20 dk civarında bir süre kalıyor kurye için.
    Yeri arama bulma, motoru parkedip pakedi götürme falan 5 dakika desek geriye 15 dakika kalıyor. Virajı şusu busu sürülecek mesafeye de 3 km desek, motorlu kurye ortalama 12 km/s hızı tuttursa siparişi istenilen zamanda rahat rahat ulaştırır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)