Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW GS sahiplerindeki bu özgüven nereden geliyor? Videoyu izleyin

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ahahaha efsanedir bu video.
    Hayata bakış açımı değiştirdi ciddi ciddi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben videoda motosikletini çok seven ve kullanmaktan keyif alan bir adam gördüm.
    Adamın gözleri parlıyor.
    Yani bu heyecanı ve zevki yaşamak için alıyoruz bu motorları niye eleştirildiğini doğrusu pek anlamadım.
    Hocam umarım ironidir :D
    Yani ironi olduğunu umuyorum
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bu altınca adventurım her yıl yenisini aldım yazısı falan değişiyordu!?
    mombohunter ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    10 motor dinlenme tesisine bir girdik hengame gibi heeee yooo kamera wifi viraj telefon muhabbet gırla çay kahve..
    Konya içanadolu bilmem ne sorumlusu geldi yanımıza, küçümser bir edayla dikildi başımıza
    kibir laflarının arasından salyalar halinde saçılıyor etrafa
    felanca gurubun başkanıyım ben biliyor musunuz
    -Yoo
    Hmm.. Peki falanca iç anadolu oluşumunu duydunuz mu ?
    -Hayır..
    İyi o zaman gogıla yazın çıkar tanırsınız beni
    ..
    ..
    ..
    gençler o dizlik sizi korumaz
    o kask sizi korumaz
    bu mont sizi korumaz
    ayağındaki bot sizi korumaz
    pabuçla motora binilmez
    bu motorlar şöyle böyle binmeyin etmeyin
    yaşına başına verdik yanında da bi karı var burnu düşse eğilip almicak tek laf etmedik terbiyesize, susana kadar dinledik yaşlı egoist ihtiyarı.
    Koca götünü GS e zorla yerleştirip s.olup gitti ukala ihtiyar.

Dengesiz sersem.

Sanırım bunlara binenlerin hepsi aynı türden.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 motor dinlenme tesisine bir girdik hengame gibi heeee yooo kamera wifi viraj telefon muhabbet gırla çay kahve..
    Konya içanadolu bilmem ne sorumlusu geldi yanımıza, küçümser bir edayla dikildi başımıza
    kibir laflarının arasından salyalar halinde saçılıyor etrafa
    felanca gurubun başkanıyım ben biliyor musunuz
    -Yoo
    Hmm.. Peki falanca iç anadolu oluşumunu duydunuz mu ?
    -Hayır..
    İyi o zaman gogıla yazın çıkar tanırsınız beni
    ..
    ..
    ..
    gençler o dizlik sizi korumaz
    o kask sizi korumaz
    bu mont sizi korumaz
    ayağındaki bot sizi korumaz
    pabuçla motora binilmez
    bu motorlar şöyle böyle binmeyin etmeyin
    yaşına başına verdik yanında da bi karı var burnu düşse eğilip almicak tek laf etmedik terbiyesize, susana kadar dinledik yaşlı egoist ihtiyarı.
    Koca götünü GS e zorla yerleştirip s.olup gitti ukala ihtiyar.

Dengesiz sersem.

Sanırım bunlara binenlerin hepsi aynı türden.
    Sende de ne sabır varmis. Yasli masli diye bunlari dinleyipte ego kasmalarina ezin vermeyin ya. Hani en fazla kasksiz, ekipmansiz birinin yanina gidip belki iki cumle edersin kask taksin diye (ben hayatta yapmam). Ama kalkip "beni taniyor musunuz?" Şeklinde giriş yapmak (!?!?) Yok o korumaz, bu korumaz... Bu nedir yani? Dinlenecek bir tarafi yok. Herkes neyin iyi, neyin kotu oldugunu gayet iyi biliyor bence para olsun yeter ki. Bu konuda sorulmadikca bos bos konusmanin bir alemi yok. Ben olsam dinlemezdim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ben makaraya alırdım yahu... Elinize düşmüşken hazır

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    BMW GS matematiği benim için çok basit;

- Çok iyi bir motosiklet.
    - Hayranları aşırı abartmayı seviyor.
    - Sevmeyenleri haksız yere kötülemeyi seviyor.

Gösteriş budalalarının bu motosikleti sevmesi de normal. Çünkü çok gösterişli. Bu makinayı kullanan insanlara bir anda bir şey olmuyor yani. Gösterişçiler özellikle alıyor. Herkese ön yargı beslemek yersiz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Boşuna izlemeyin,özet geçeyim.

Harika,müthiş,harika,müthiş,harika müthiş.
    tyrung bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    2006 düz 1200gs kullanıyorum.. bundan önce ki motorum mondial xtereme maxx 200 idi.. şimdi ben neyim?

herkesi aynı kefeye koymayınız... nasıl bütün ss severler apaçi tek tekerci degilse her gs ci de sizin bahsettiginiz gibi kendini begenmiş zengin züppeler degiller...
    nazım19 ve Sabırsız bunu beğendiler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 düz 1200gs kullanıyorum.. bundan önce ki motorum mondial xtereme maxx 200 idi.. şimdi ben neyim?

herkesi aynı kefeye koymayınız... nasıl bütün ss severler apaçi tek tekerci degilse her gs ci de sizin bahsettiginiz gibi kendini begenmiş zengin züppeler degiller...
    DÜZ derken?
    GS'in otomatiğimi var.
    Hava, su mu?

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DÜZ derken?
    GS'in otomatiğimi var.
    Hava, su mu?
    adv olmayan yani..

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Videoyu izlemedim ama kullandığım her bmw motordan çok keyif aldım.

Mesela xs1000r , ne motordu... gidişi, sesi,duruşu. Çok çok beğenmiştim.4 silindir 165 beygir deli at

Crossrunner 1200,mt09 tracer,crosrunner800, denediğim benzer motorlar ama bmw bambaşka bir his yaşamıştı bana. Farkı var , o kesin.

Racing kullanıcılarıda s1000rr için hep benzer şeyler söyler. Bu bmw de var bir hikmet.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Gs kendi segmentinde marjinal ve yenilikçi tasarımı ile tek.Teknik boyutuna baktığıniz zamanda bu geçerli.Diğer motorlardan yapı itibariyle çok farklı.

Kullanınca ayrı bir dünya olduğunu anlıyorsunuz.Sahipleri hakkında genel kanı doğru sayılır.Fakat çok babacan abiler de yok değil..
    nazım19 bunu beğendi.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    en cok da gs surmeyenler gs ovmus.gemi gibi motor a.k
    zabuzaretta bunu beğendi.

Bu kanalın videolarından izlemiştim. Galiba inceleme videolarının hepsi böyle.

Motosiklet incelemesini ciddiye alabilmek için bazı şeyler gerekiyor. Test eden ve anlatan insanın birçok değişik motosikleti kullanmış, karşılaştırma yapabilen, motosiklete hakimiyet becerileri üst düzeyde, tecrübeli, gerektiğinde motosikleti başka kullanıcıların beceremeyeceği kadar zorlayabilen ve motosiklet sürüşüne bakışını ve bu bakış çerçevesinde deneyimini, izlenimini anlaşılır bir dille aktarabilen birisi olması vazgeçilmez.

Yeni başlayan insanların, sadece R25 ile bir kaç bin km tecrübe yapmış, sonra da Crossrunner test eden insanların veya hayatı boyunca sadece VStrom kullanmış insanların aynı motoru anlatmaları haliyle içerik olarak eksik, hatalı veya boş oluyor.

İnsanlar kullanıcı deneyimlerini hayli değerli buluyor ama motosiklet testi, motorun sahibine yaptırılacak bir şey değil. Diğer motorların videoları da bu da hep çok güzel hep çok şahane...
    Taner YILMAZ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en cok da gs surmeyenler gs ovmus.gemi gibi motor a.k
    Goldwing de öyle ama süren öve öve bitiremiyor... Uzun yolda rakipsiz Amerika'da... Hareket ettiği anda acaip kıvrak olduğunu söylüyor tüm sürenler.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    hareket ettigi anda gidon acisi 50 derece olmayan motorlar dahi donuyor hasmet hocam.gs in begenmedigim noktasi adventure diye 270 kilo motorlari pazarlamalari ve motor surmeyi bilmeyen zenginlerin otobandan buyuksehirlere gidip,off ne kadar maceraciyiz,gs ne kadar adv motor diye caka satmalari.zaten viraj hissiyati fln hic yok motorda,orasi ayri bi tartisma konusu.

Gecenlerde burada baslik acilmisti crf250 ile iran turu yapan arkadasin resimleri,ha o arkadas bu bahsettigim gs cilerden 10 kat daha maceraci,100 kat daha motorcudur.

Son Olarak sunu da belirteyim,GS1200 enduro DEGILDIR hatta enduro yetenegi %20 lerde bir motosiklettir.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goldwing de öyle ama süren öve öve bitiremiyor... Uzun yolda rakipsiz Amerika'da... Hareket ettiği anda acaip kıvrak olduğunu söylüyor tüm sürenler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hareket ettigi anda gidon acisi 50 derece olmayan motorlar dahi donuyor hasmet hocam.gs in begenmedigim noktasi adventure diye 270 kilo motorlari pazarlamalari ve motor surmeyi bilmeyen zenginlerin otobandan buyuksehirlere gidip,off ne kadar maceraciyiz,gs ne kadar adv motor diye caka satmalari.zaten viraj hissiyati fln hic yok motorda,orasi ayri bi tartisma konusu.

Gecenlerde burada baslik acilmisti crf250 ile iran turu yapan arkadasin resimleri,ha o arkadas bu bahsettigim gs cilerden 10 kat daha maceraci,100 kat daha motorcudur.

Son Olarak sunu da belirteyim,GS1200 enduro DEGILDIR hatta enduro yetenegi %20 lerde bir motosiklettir.
    Tamam abi en enduro en edvençur motor KTM.Adam almış memnun işte.O GSçi bu SSci diye ayrılmaya gerek yok her motosiklet ayrı güzel

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Kaydedin bu fotoğrafı, bulunsun bi kenarda.
    "ShaftDriveım onyüzbinmilyon mil dayanır" diyen bmwci ağır abilere lazım olabilir.
    tyrung bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı TUTITO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/JO2qyn.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

Kaydedin bu fotoğrafı, bulunsun bi kenarda.
    "ShaftDriveım onyüzbinmilyon mil dayanır" diyen bmwci ağır abilere lazım olabilir.
    75 bin de orjinal saft ımla kullanmaya devam ediyorum.. 160 bin de orjinal saft ıyla suren tanıyorum...

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)