Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Merzifon’da Modifiyeli Motosiklet güzellik yarışması..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Sinan HARMANCI/MERZİFON,(Amasya),(DHA)- AMASYA’nın Merzifon İlçesi’nde ilki yapılan Modifiyeli Motosiklet Güzellik Yarışması kapalı fuar alanı yanında gerçekleştirildi.

Amasya’nın Merzifon İlçesi’nde bu yıl ilki gerçekleştirilen Modifiyeli Motosiklet güzellik yarışmasına büyük ilgi gösterildi. Yarışmaya Merzifon İlçe Belediye Başkanı Alp Kargı’da motosikletle geldi. Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, motosiklet tutkunlarını sık sık kask ve gürültü kirliliği konusunda uyararak onlardan vatandaşları rahatsız etmemeleri konusunda uyardı.

Merzifon İlçe Belediye Başkanı Alp Kargı, “Canınızın sağlığının bizler için her şeyin ötesinde olduğunu bilin. Lütfen caddede, ara sokaklarda, okul önlerinde, hastane çevresinde bu motosiklet keyfini yaşarken çevreye daha az ses ve gürültü kirliliği yapmak adına çaba sarf edin. Kurallara uyun. Emniyet mensubu ağabeyleriniz size ceza yazmak için değil, hayatınızı korumak için çaba sarf ediyorlar, onlara yardımcı olalım. Kasksız motosiklete binmeyelim” dedi.

Başkan Kargı, “Modifiyeli Motosiklet Güzellik Yarışması Merzifon’da ilk defa yapılıyor. Bu ödüllendirmeden ziyade ortak gayede buluşma mesaisi. Herkesin motoru bizim için kıymetli, katılan her motor bizim için birbirinden güzel. Gördük ki kaskla gelenler daha çok kabul görüyor. Sizin canınızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Susturucu konusunda verdiğiniz sözü tutmanızı bekliyorum. Yollarda bayanlara, yaşlılara, çocuklara dikkat edin. Bu etkinliği de devamlı hale getirelim. Bir defa yaptık oldu olmasın” diye konuştu.Yapılan yarışma sonucunda dereceye girenlere kupalarını Merzifon İlçe Belediye Başkanı Alp Kargı takdim etti.

Kaynak Dha..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir hevesle geldim karşılaştığım tabloya bak :(

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    5 numaralı hanım kızımız da çok nazlıymış..
    oxus bunu beğendi.
    “Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.”

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    yarışmaya 2 motor mu katılmış

Motosikleti
    Hornet 650
    Detaylı resimler olsada baksak

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    23. Trrekler Olağan Toplantısı
    Polis de gelseymiş yarışmaya keşke, çekerlerdi motorları sıradan
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Belediye başkanını takdir ettim.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı Erky Perky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23. Trrekler Olağan Toplantısı
    Polis de gelseymiş yarışmaya keşke, çekerlerdi motorları sıradan
    Motor sever bi grup insan toplanmış hocam aşağılamak size yakışıyor mu ?

Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sever bi grup insan toplanmış hocam aşağılamak size yakışıyor mu ?
    Genelde ekipman olarak gömlek ve kot pantolon kullanan, yoldan geçerken çıkarttığı acayip sinir bozucu egzoz sesiyle insanları kendine sövdüren, ehliyetsiz, ruhsatsız, muayenesiz, sigortasız, amortisörleri kesilmiş, egzozu delinmiş, aynaları sökülmüş motosiklet (!) kullanan arkadaşlara sözüm. Zaten belli oluyor hangileri olduğu fotolarda, hepsi için söylemiyorum. Kendi hayatlarını tehlikeye attıkları yetmiyormuş gibi, trafikteki başkalarının hayatlarını da tehlikeye atıyorlar. Trafikte motosiklet sürücülerinin de saygınlığını düşürüyorlar. Evinizde sükunet içerisinde çay içerken bile, sokaktan ''Pat, pat, cazzzaaattt!" gibi oldukça gürültülü ve bir o kadar garip olan egzoz sesleriyle gününüzü mahvedebiliyorlar. Azalarak bitmeleri temennisiyle..
    xealous, MrMud, ilkeronat ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar bu olsa gerek

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Genelde ekipman olarak gömlek ve kot pantolon kullanan, yoldan geçerken çıkarttığı acayip sinir bozucu egzoz sesiyle insanları kendine sövdüren, ehliyetsiz, ruhsatsız, muayenesiz, sigortasız, amortisörleri kesilmiş, egzozu delinmiş, aynaları sökülmüş motosiklet (!) kullanan arkadaşlara sözüm. Zaten belli oluyor hangileri olduğu fotolarda, hepsi için söylemiyorum. Kendi hayatlarını tehlikeye attıkları yetmiyormuş gibi, trafikteki başkalarının hayatlarını da tehlikeye atıyorlar. Trafikte motosiklet sürücülerinin de saygınlığını düşürüyorlar. Evinizde sükunet içerisinde çay içerken bile, sokaktan ''Pat, pat, cazzzaaattt!" gibi oldukça gürültülü ve bir o kadar garip olan egzoz sesleriyle gününüzü mahvedebiliyorlar. Azalarak bitmeleri temennisiyle..
    Abartmayın hocam bugüne kadar tulumsuz botsuz bir defa motor sürüp şehir içinde limitleri bir defa aşmışsanız onlardan hiçbir farkınız yok demektir bence sözlerinizi seçerken daha dikkatli olun

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Yav burda ekipman hassasiyeti yapiyorsunuz eyvallah da hic imkan var mi diye sormuyorsunuz? O cocuklarin zaten o kadar daha parasi olsa gidip en azindan bir tofas aliyorlar

Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abartmayın hocam bugüne kadar tulumsuz botsuz bir defa motor sürüp şehir içinde limitleri bir defa aşmışsanız onlardan hiçbir farkınız yok demektir bence sözlerinizi seçerken daha dikkatli olun
    Ekipmandan kastım Alpinestars tulumla cg sürmeleri falan değil. Belki tam ifade edemedim. Yoğurt bidonundan hallice bir kask bile bulsalar bir yerden belki rüzgardan, sinekten vs. korunacaklar trafikte başlarına bişey gelmeyecek. Tekrar söylüyorum motorun modeline veya ordaki elemanlara özel bir garezim yok. Gayet plakalı ekipman olarak kafasında kask, elinde eldivenle gezen cg sürücüsü gördüm, aynaları da vardı ve normal sesli bir egzoz kullanıyordu adam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:48 ----------

Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav burda ekipman hassasiyeti yapiyorsunuz eyvallah da hic imkan var mi diye sormuyorsunuz? O cocuklarin zaten o kadar daha parasi olsa gidip en azindan bir tofas aliyorlar
    Aynaları söküp, egzozu deldirmekle imkânsızlığın alakası yok. Sonuçta motora para veriyor değil mi? 500 liraya bile alsa motoru, gayet 50-100 liraya da ikinci el kask alabilir. Modifiye parasını uyduruk da olsa bi kaska verir. Amortisörleri de kesmez, aynası da durur, insanlar da sövmez, yolda giderken rüzgârdan da korunur. Hatta kim bilir, belki günün birinde plaka bile çıkarttırabilir
    MotorKafa, ahmetyildiz, Seko ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    hani araçları modifiye etmek yasaktı ? Güzellik yarışması altında modifiye yarışması yapılmış resmen. Sokaktaki vatandaş egzoz taksa ceza yazılır hemen. Fakat motorları bu şekile sergilemek serbest ?????

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hepsi birbirinden güzel maşallah seçemedim. Hazır hepsi bir araya gelmişken toplayıverselerdi motorları...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:15 ----------

Bakıyorum da bunları eleştiren arkadaşa karşı apaçi sürüsünü savunanlar var. Bu adamlarla ilgili sıkıntı kendi kıyafetleri değil, motorlarıyla etrafa verdikleri rahatsızlık, huzursuzluk ve kural tanımazlıktır. Kaskını montunu geçtim, ehliyetleri bile yok. Bu kadar usturuplu eleştiriyi bile haketmiyorlar ama malum forum kuralları içinde yazıyoruz. Geçen gün bunların kasklı bir versiyonu 100 m öteden kulakları sağır eden bir gürültüyle gidiyordu. İnsanların gürültüden rahatsız olduğunu idrak edemeyen, gürültü yapmaktan zevk duyan bu cahil sürüsünün bir şekilde bu ülkeden temizlenmesini diliyorum.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Boş senet uzat altına imzamı atayım.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Zalimler ordusu

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    kimse bunlara "kültür" veya "yaşam tarzı" gibi anlamlar yükleyip normalleştirmeye çalışmaz umarım. bu bildiğin tırrekliktir barzoluktur. koca bir nesil bu şekilde yetişti ve resimlerden gördüğüm kadarıyla dahası da geliyor. milletçe işimiz çok zor.
    oxus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)