Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bakışı kaçırdım, yayaya aynayı vurdum :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabah işe gelmek için yola çıktım, arayoldayım, hızım çok düşük. Karşıdan ters yönden yola araba giriyordu, ona kanalize oldum, selektör yapıp uyardım. Gördüğü halde inatla yola girdi. Yanından geçerken burası ters yön diye fırçalamayı kafaya koymuşken yayanın biri birden önüme atladı, aynayı eline vurdum. Durdum, baktım, elini ovuşturup bana ters ters baktı. Bende özür dileme aklıma bile gelmedi, gazlayıp yola devam ettim. Aslında öyle biri değilim ama terse giren adama kanalize olduğumdan bi an gaflete düştüm, özür bile dilemedim, o an aklıma bile gelmedi.
    İleride durup geri dönüp özür dilemek aklıma geldi ama kimbilir nereye gittiydi, yapmadım. Şimdi ofisteyim hep aklımda, yarın tekrar rastlarsam mutlaka özür dilerim ...
    Bakışı kaçırmak, çevreyi kontrolü bırakıp tek bir nesneye kanalize olmak böyle sonuçlar doğurabiliyor. Hep bizi farkedin diyoruz ama biz de bazen farketmiyoruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    En korktuğumda yola birden atlayan yayalar. Suç sanırım sizde değil. Ama panik haliyle özür dilemek aklınıza gelmemiş. Kafana çok takma sağlık olsun
    twisten bunu beğendi.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Bilinçli bi kullanıcısınız, takdir ettim sizi. Hatasının farkına bile varmayan o kadar çok sürücü var ki memlekette..
    twisten bunu beğendi.
    “Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.”

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)