Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artçı Tutunma Yeri :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    görünmezadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Merhabalar

cbr 125 için artçının oturacağı yere bir file almak istedim hem çantamı almadığım zamanlarda bir şeyler koymak için hem de artçı kaskı için fakat motorda kancaları geçirebileceğim artçı koltuğunun yanındaki demirler yok.İnternette gördüğüm kadarıyla artçı koltuğunun yanına kancalanıyor o fileler.Alternatif bir çözüm arıyorum , şimdiden teşekkürler :(

Herhangi bir file örneği : http://www.motosikletaksesuarlari.co...YAH_38529.html

Motosikletim ;

(artçının yanındaki kuyruğun olmadığının alırken farkındaydım)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

o tutunma demirini alıp taktırabilirsin çok lazımsa bir çok racing motorda hatta neredeyse hepsinde tutuncak bir yer yok

Motosikleti
    Hornet 650
    Yani diyosunki; Honda bayisine gidip artçı tutamacı olan parçayı alıp, eşyalarımı düzgünce ağla sabitleyip, gönül rahatlığıyla taşıyacağıma,

5 metre ip alır bağlarım daha iyi

Hem ordan yağmurlu havalarda su girer, iç bagaj çamur olur.

görünmezadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tutunma demirini alıp taktırabilirsin çok lazımsa bir çok racing motorda hatta neredeyse hepsinde tutuncak bir yer yok
    aslında artçı zaten ya depodan ya da benden tutunuyor ama file olayı işin içine girince çözüm bulamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani diyosunki; Honda bayisine gidip artçı tutamacı olan parçayı alıp, eşyalarımı düzgünce ağla sabitleyip, gönül rahatlığıyla taşıyacağıma,

5 metre ip alır bağlarım daha iyi

Hem ordan yağmurlu havalarda su girer, iç bagaj çamur olur.
    Ücreti konusunda bilgim yok aşağı yukarı ne kadardır acaba? motor yeni masraf da fazla file olayını erteleyip dediğin gibi yapablirim.Herhangi bir çözüm olur 2. kaskı taşımaya dair

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

2.kaskı taşımak için farlı çözümler de olur esas sorun demirin olmaması değil.
    Terapidir motosiklet ; damardan şırıngayla veremezsin,bir bardak suya karıştırıp içemezsin.Sadece üzerinde olman gerekir..

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı görünmezadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ücreti konusunda bilgim yok aşağı yukarı ne kadardır acaba? motor yeni masraf da fazla file olayını erteleyip dediğin gibi yapablirim.
    Bir Honda bayisine gidip sorabilirsin...

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bu fileden bende kullanıyorum. Arka selemde herhangi bir demir yok. Fileyi iki taraftan artçı ayaklıklarına takıp diğer kancaları alttan birbirine doluyorum herhangi bir sorun olmuyor. Bu fileler çok esnek her türlü takarsın demire falan gerek yok.

motosiklette herhangi bir ipi arka kısma bağlamayın çözülürse ve tekere dolanırsa büyük sıkıntılar çıkarabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)