Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DURT nasıl bir markadır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Kız arkadaşıma kış için bir mont alacağım.Fiyatları makul ufak tefek yerlere gitmek için düşünüyorum.Kendi montu zaten alpinestars ama yazlık.Durt kullanan eden var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ben durt winter pro eldiven kullandım beden ne ise bir numara büyük almaya özen göster ben küçük almıştım sağolsunlar bir numara büyüğünü gönderdiler

çeket vs durumlarını bilmiyorum almadım

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durt = Tırt. Türk markası işte. maşallah fiyatları da son 1 senede ithal ürünlere yaklaşmış. Yurtdışı sitelerinden Alman markalarının ürünlerine bakın
    sven stands ready.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durt = Tırt. Türk markası işte. maşallah fiyatları da son 1 senede ithal ürünlere yaklaşmış. Yurtdışı sitelerinden Alman markalarının ürünlerine bakın
    Türk markasıysa ne olmuş.O 'işte' diye tabir ettiğin milletin bir parçasısın.Küstahlığın lüzumu yok.Ne kadar ekmek o kadar köfte.Size ne söyliyim ki.Hangi lafı söylersem söyleyeyim sözlerden anlayacak biri değilsizin.Aşağı gördüğünüz milletin parçası demek bile yanlış sana.Aynı ülkede yaşadığımız için üzgünüm.
    bursalıali, mhmtesk, YasinC ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durt Türk markası değil benim bildiğim hindistan markası. Tırtmıdır bilinmez ama o marka ismi fail bi kere Durt nedir la adam akıllı marka ismi bulamamışlar mı
    Weak are prey

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    ben durt velocity mont ve kışlık pantolonunu kullanıyorum. pantolondan memnunum su geçirmedi geçen kış. mont ise 3 katlı, su geçirmiyor ama el bileklerinin oradan ıslanabiliyor, ya da göbek kısmını iyi örtmezseniz biraz oradan ıslanabiliyor. en kötü yanı fermuarların motoru koptu 3-4 yerde.

benim aldığım mont 4 mevsim sanırım kışın biraz hava giriyordu ben de altıma başka bir mont daha giyiyordum. yazın ise içlikleri çıkardım kullandım.

montun da pantolonun da korumaları 1.seviye sanırım.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ben yazlık mont ile eldivenini kullanıyorum gayet memnunum fiyatına göre iyi. Sizin beklentinizi bilmiyorum ama tavsiye ederim. Not durt markası yerli bir markadır.

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazlık mont ile eldivenini kullanıyorum gayet memnunum fiyatına göre iyi. Sizin beklentinizi bilmiyorum ama tavsiye ederim. Not durt markası yerli bir markadır.
    yok abicigim şöyle düşün regal megal,küba ne kadar türk ise bu da o kadar türk.
    Hindistan da imal etirilip TR ye geliyor işte ..

Belki mal TR satım öncesi milileştirilmiştir, onu bilemeyiz ama made in india ..

Şunuda diye bilirsin o meşhur markalarda (bankok, singapur,çin,...malezya) gibi yerlerde üretiliyordur dersin haklısın derim.

Bu dönemde bırak Eruo zone nu TR de bile komfeksiyon işçisi zor bulunur. 2000ERuo işçiye para vererek imalat yapılmaz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız arkadaşıma kış için bir mont alacağım.Fiyatları makul ufak tefek yerlere gitmek için düşünüyorum.Kendi montu zaten alpinestars ama yazlık.Durt kullanan eden var mı?
    Sanada ""something is better than nothing""diyeyim anla sen onu.

İş görür merak etme
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

Motosikleti
    Artık Yok...
    durt işini görür kız arkadaşına almalık ufak tefek yerlere gitmelik .. prof uzun süreli sürüşe pek gelmez ama tatlı su motorcularına birebir güzel bir ürün kötü de değil bir arkadaş tırt mırt demişde kötü değil ama ömür kalitesi açısındanda revit alpinestar kalitesi bekleme ..

ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.. az kullanımda ara sıra üste giymelik uzun yıllar götürür.. bu tür ürünler kısa vadeli oluyor randımanlı kullanımda dikişleri atıyor çabuk deforme oluyor o yüzden randımanlı kullanan kullanıcalar tarafından pek tercih edilmiyor bunun dışında kötüde bir ürün değil..

Evet logaritma gayet iyi açıklamış. Yazlik modelini kullaniyorum montun eldiven de gönderdiler ikisi de yaz icin gayet iyi fakat ic astar vardi yagmur geçirmeyen onun fermuari gecen gun bozuldu bir bucuk senelik mont. Dikislerinde herhangi bir sorun olmadi n11 den almistim bedeni değiştiriyorlar siparis vermeden yardimci da oluyorlar sorarsan beden icin. İş görür haftasonlari biniyorsan.

Telden yazdim kusura bakmayin

alpinestars ın bir modelini ararken önüme çıktı biraz ellemiştim aslında korumaları falan hepsi birbirine çok yakın

Motosikleti
    Honda CB125F
    Velocity modelini kullanan varsa önerir mi? Bütçe kalmadı en ucuza yöneliyorum maalesef..

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    ben kullanıyorum, bu üçünçü kış olacak, hergün işe gidip geliyorum. fermuarların tutma yerlerinin kırılması dışında iş görür.
    bi de kışlık pantolonu var 150 tl ye almıştım o zaman, o da 3.kış olacak su gerçirmedi hiç.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alpinestars ın bir modelini ararken önüme çıktı biraz ellemiştim aslında korumaları falan hepsi birbirine çok yakın
    Elle anladınız yani?

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durt hindistan değil pakistan üretimidir. Buradaki satıcıları direk kendileri muhtmelen ihracatını düşük gösterip düşük vergilerle ülkeye girip çok ucuza satılıyor. Bi dalavere var orada, bu durum bizi etkilemiyor. Piyasada az paraya çok mont almak isteniyorsa durt tercih edilebilir. Bu montun işçiliğini prosev tarzı montlarla kıyaslama yapabilirsiniz.

Bu arada montların korumaları sahte ce belgeli olabilir korumaları söküp üzerinde yazan kod numaralarından bi araştırın. Pakistan hindistan tarafında yapılan montlarda pek bir denetim olmadığı için üzerine yalandan ce belgeli yazılmış olabilir. Buna dikkat edin.

Motosikleti
    Honda CB125F
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum, bu üçünçü kış olacak, hergün işe gidip geliyorum. fermuarların tutma yerlerinin kırılması dışında iş görür.
    bi de kışlık pantolonu var 150 tl ye almıştım o zaman, o da 3.kış olacak su gerçirmedi hiç.
    Dün ikinci el çok uyguna Clover RX2 mont aldım. Durt'a güvenemedim. Yine de teşekkürler.

yasincig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Forza 250 Forza 300 Suzuki DL 650 Forza 250
    Durt marka 4 mevsim kullanıyorum 1 yıldır , parasına göre iyi ama kışın çok yağmurda su geçirmişti ama soğuk performansı iyi.

https://urun.n11.com/mont/4-mevsim-motosiklet-montu-durt-road-vogue-P201376079?Beden=3XL&gclid=Cj0KCQjwi8fdBRCVARIsAEk DvnI7mjK_2blIHcun3SKLfvVmcJ1j7Nol2IlH5SYSnkaia9UFJ CXUqecaAt7zEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)