Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafayı yemek üzereyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    İyi günler arkadaşlar Bugün motordan 60 ı geçtikden sonra bir ses gelmeye başladı sürtme sesi değil ama garıp vız vız diye çıkıyor ses babam diyo sen yaptın demi babama diyecem baba bu çin olur böyle şeyler bu seferde niye çin aldırdın diye bigün önce baya basmıştım sıcakta motora ondan olabilir mi yoksa 200 km daha bekleyeyim 3000 bakımda mı göstereyim servise düşüncelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Alıntı ariulu adlı üyeden alıntı
    İyi günler arkadaşlar Bugün motordan 60 ı geçtikden sonra bir ses gelmeye başladı sürtme sesi değil ama garıp vız vız diye çıkıyor ses babam diyo sen yaptın demi babama diyecem baba bu çin olur böyle şeyler bu seferde niye çin aldırdın diye bigün önce baya basmıştım sıcakta motora ondan olabilir mi yoksa 200 km daha bekleyeyim 3000 bakımda mı göstereyim servise düşüncelerinizi bekliyorum

sürtünme sesi deyil ise, gördügün tüm vidalar siki siki cekilmis ise, HIC bekleme ve hemen git servisine!
    all you need is love

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    servis çalışıyor mu acaba parçalara %150 zam gelmiş zaten

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman bu işin şakası olmaz eger çok yoğun ses geliyorsa mukakak servise bir göster allah korusun kapaorta bizleriz bir arızadan dolayı yol alırken sonrunla karşılaşma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler