Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dainese Avro D1 vs Revit Akira?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri ceketin koruma olarak kevlar destekli kumaştan daha fazla koruduğuna dair bir paylaşım test sonuçları varsa sunun öğreneyim Deri tek başına koruma sağlayacak olsa içinde kevlar eklemezler.
    https://www.redbull.com/int-en/alpinestars-explain-how-their-motogp-leathers-are-made

''Jeremy Appleton: We choose the best quality leather hide. In most cases we use cowhide, but we do use kangaroo as well. Bovine is used mostly though because it is very wear resistant, and it's usually between 1.2 and 1.4 millimetres thick.

The leather itself is of a very good quality so the filaments in the leather retain a lot of strength, and therefore provide a good deal of abrasion protection.''

Bir sebebi var ki tekstil yerine deri tulum giyiyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ceketimin bedeni xs. Bana tam oturuyor. Sweat ' imin kalınlığı da 1 yada 2cm dir. Siz 10cm kalınlıkta bir sweat giyiyorsanız bilemem. Saygılar...

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deri kışın üşütür, yazın terletir. amaç şekil değil ise tekstil mont al.

pelle ise italyanca deri demek.
    ufak bi hortlatma yapmış bulunuyorum fakat sormam gerek dainese deri ceket bedenim 52 ama ben sırtlık ve göğüslük takıcam. Bedenimde herhangi bir oynama yapmam gerekir mi merak ediyorum. Ülkemizde fiyatlar malum, yurt dışından geleceğinden ve burada da bedenler olmadığından emin olamadım aydınlatabilirseniz sevinirim.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak bi hortlatma yapmış bulunuyorum fakat sormam gerek dainese deri ceket bedenim 52 ama ben sırtlık ve göğüslük takıcam. Bedenimde herhangi bir oynama yapmam gerekir mi merak ediyorum. Ülkemizde fiyatlar malum, yurt dışından geleceğinden ve burada da bedenler olmadığından emin olamadım aydınlatabilirseniz sevinirim.
    Deri ceket zamanla biraz esniyor yani sizin tam üzerinize göre oluyorsa o biraz bollaşacaktır bu yüzden sırtlık ve göğüslük zamanla adapte olur cekete. Ben de henüz yeni bir deri ceket aldım göğsüm omzum ve kollarım tam oturuyor lakin kollar bir tık bollaştı gibime geliyor psikolojik mi yoksa normal mi bilemedim.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı bdrhngvnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bedenini birkaç tık büyütsen iyi olur. Benim Dainese ceketimde kendi dainese sırt koruması var bedeni küçültüyor gibi oluyor. Sırt korumayı çıkarınca mont tam oturuyor. Sırt korumayla biraz sıkıyor.
    bdrhngvnc bunu beğendi.

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bedenini birkaç tık büyütsen iyi olur. Benim Dainese ceketimde kendi dainese sırt koruması var bedeni küçültüyor gibi oluyor. Sırt korumayı çıkarınca mont tam oturuyor. Sırt korumayla biraz sıkıyor.
    Bedenimden büyük ceket almak da çok mantığıma oturmuyor. Sonuçta korumalar ona göre konumlandırılmış. Başka bir çözüm de yok gibi ama kullanılamayacak hale gelmiyorsa bedenimde kalmayı tercih ederim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)