Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum gibi az yakan bir araba arıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Yeni evlenmiş biri olarak artık evli, barklı adam oldum bir araba alayım diyorum. Ben motorumdan vazgeçmem ama bi tane de şöle ucuzundan bişey dursun garajda yağmurda çamurda eşimle bineriz diye. Hem elimdeki paranın azlığı hem de bu devirde benzin fiyatlarının abartı durumu yüzünden şöyle az yakan küçük birşey almayı düşünüyorum. Araştırmalarım sonucunda Renault Twingo ve Ford Ka da karar kıldım. (Diğer küçük arabalara sığamadım 1.98 lik boyum yüzünden :-( )
    Aranızda bu arabalardan kullanan var mı? Avantajları dezavantajları nelerdir? Ayrıca izmirde satılık temiz bi tane bilen varsa haber verirse çok iyi olur..
    (Her ne kadar motosiklet sitesinde araba soruyorum ama devamlı izlediğim bir sitede yadırganmaz herhalde bu konu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Dostum Twingo al hemde üstü deri tavanlı.Sıgmazsan bile kafanı ordan çıkarır sürersin Şaka bir yana twingo benzin konusunda çok tutumlu ve de çok ergonomik bi araba.Sadece hafif oldugundan dolayı yol tutuşu biraz zayıf...
    Born To Be wild,Live to Ride...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    sana bı araba onerırım motordan az yakar pejo 206 hdi 100KM/3.6 litre benzın
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Bu arada fiyat yazmayı unutmuşum. En fazla 9000 YTl verebilirim. O yüzden bu 2 modelde karar kıldım.

DUDULALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 2006
    Bu suzuki ler var. modelini tam bilmiyyorum ama swift miydi neydi. Fiat bislerin bi üstü gibi bişey. 800 lük motor ları var diye hatırlıyorum. 2. ellerinide 7 gibi bişeye satıyorlardı. Bi araştır itersen araba.com da var.
    BİBER MUHAKKAK YAKAR, "YA GİRERKEN YA ÇIKARKEN"... By NaZmİ

Motosikleti
    İlk olarak ona baktım ama ne yazıkki içine sığamadım. Hatta bir de Daewoo Matiz buldum çok temiz ona da sığamadım :-( Offf offf nedir benim bu boydan çektiğim. Moto küçük gelir , araba küçük gelir....

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Abi git 99 2000 model reno kango bak özelliksiz falan olsun ama yakıt olarak yakıtsız diyebilirim ne zaman mazot koyduğunu unmutursun o kadar az yakar hem fiyatları 10 civarı sanırım biraz zorla bence onu al hem geniş çok rahat sığarsın içine
    CBR 125 R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler