Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çaĺıntı ihtimalli siyah fazer 6

Motovento
    REKLAM ALANI

34 nas 88 plakalı siyah grimsi renk yamaha fazer 6 yada 8. 2 kapsonlu at hirsizi kilikli eleman ittirerek vurdurmaya çalışıyodu. Yer okmeydanı gültepe mahallesi e5 yol altı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Polise ihbar ettim bölgeye ekip gonderdiler belki bir şey çıkar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    o polislerin oraya gelmeyeceğine eminim inşallah gelirler orası ayrı da pek umursamıyorlar
    velizrsln bunu beğendi.

155 e verdigim ihbardan 5dk sonra bölge emniyet müdürlüğünden arayip adres detayı aldılar. Ve ekip yönlendiriyoruz dediler. Ne zaman giderler bulurlarmi görürlermi bilemem. Belki denk gelirler gezinirken. Ilgilenmeleri bile beni duygulandırdı. Belkide önem vermeye başladilar artık.
    Güzel kısmı ihbar havuza düşüyormuş misal motor sahibi polisi aradığında önceden verilen ihbardan haberi olup görülen yerden bilgisi olabiliyormuş

Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 nas 88 plakalı siyah grimsi renk yamaha fazer 6 yada 8. 2 kapsonlu at hirsizi kilikli eleman ittirerek vurdurmaya çalışıyodu. Yer okmeydanı gültepe mahallesi e5 yol altı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Polise ihbar ettim bölgeye ekip gonderdiler belki bir şey çıkar
    kesin göndermişlerdir göndermişlerse bile gelmiştir gelmişse bile bir .. şeyim yapmıştır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)