Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Eskişehir ve motosiklet?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Beyler ben okuldan dolayı Eskişehir'e gidiyorum fakat orda motor sürülmez diyorlar sezon 4 ay diyorlar kayarsın karlı,yağmurlu diyorlar doğrusudur?Tatillerde gelipmi binsem motora?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Eskişehir motosikletin çok sevilip çok kullanıldığı bir şehirdir. (Memleketim)
    Orada yaşamadığım için size kış aylarındaki kullanım ile ilgili bilgi veremeyeceğim. Motosiklete garajınız varsa götürün illaki binileceği günde olur binilmeyeceği günde. Bu ancak o sabah kalkıp havayı kontrol ederek anlaşılır.
    Birtek önerim var gece siz siz olun binmeyin donmadan motosiklet kayarmı bilmem ama siz donarsınız.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Motosiklet acisindan sürülemeyecek zamanlar yılda 2 ay falan olur tahminimce, kar kış kıyametin olduğu zamanlar.

Fakat eskişehirin soğuğu başkadır insanin kemiklerini acıtır, hele motor üzerinde fazla dayanmak pek mümkün değil eğer kışlık ekipmanlar edinirseniz kullanırsınız.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bana da aynısını Yozgatta dediler. Bu sene göreceğiz binilir mi binilmez mi. Şuan bi sorun yok.
    HONDA

#BZ3082

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Hava 0in altina dustumu kullanma, gece kullanma, sabahin ilk saatlerinde kullanma; geri kalan zamanda kullan :D

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim,kısmen yogun kar ve buz olmadigi muddet,teker döner,lakin adanaya benzemez zira orasi çukurova,burasi ilk etapta çarpar,sonra alişirsin.

Saglam termal içlik,hatta termalin ustune+polar iclik diger alt-ust ekipman ile kisa mesafede soguk rahatsiz etmez.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bana Erzurum'da da motosiklet sürülmez diyorlar ama bak sürüyorum.Benle beraber 2-3 adam daha sürüyor.İstersen Alaska'da ol yine sürülür.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Dostum geçen seneki kış motosikletim yoktu fakat en iyi ihtimal 2 ay akşam saatlerinde ayağımı hissetmeyeceğim kadar soğuktu. Ayaklarım acıyarak eve döndüğümü bile bilirim.

Fakat mayıs ayından beri rahat bir şekilde kullanıyorum ekim kasıma kadar da kullanabileceğimi umuyorum. Marta kadar 3 ay da yatırırım heralde :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    kasım15 -aralık - ocak - şubat - mart bu 4.5 ay içanadoluda motosiklet sürülmez . 23 nisanda kullanmaya başlayıp 29 ekimde bırakmak en mantıklısı :D

Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    motor sürebiliyorum yani doğrumu anladım nekadar mutlu olduğumu anlatamam bana motor sezonu 4 ay demişlerdi motorsuz bi yaşam düşünemiyorumya

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Eskişehirin soğuğu sert olur. En fazla kardan dolayı 2-3 ay motora binemezsin.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı Wolverine, adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben okuldan dolayı Eskişehir'e gidiyorum fakat orda motor sürülmez diyorlar sezon 4 ay diyorlar kayarsın karlı,yağmurlu diyorlar doğrusudur?Tatillerde gelipmi binsem motora?
    Eskişehirin sabah soğuğunu bilirim. Şahsen benim için sıcak soğuk kar yağmur farketmez ben her türlü binerim yeterki önlemini al. Kaliteli lastik, soğuktan koruyacak ekipmanlar. Gerekirse elcik ve dizler için rüzgar geçirmez materyaller var kullanabilirsin.

Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Teşekkür ederim hepinize ozaman ikinci dönemden sonra motoru götürüyorum :D

Bende eskişehirde öğrenciyim motor almak istiyorum ama kafamı kurcalayan soru burada kışın motor kullanılır mı diye. Kullananlar varr ancak insan denemeden bilemiyor

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Karda kuryeler bile sürüyor,kar olmadıkdan sonra herkes motosikleti sürer, giyinirsin sağlam binersin

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara'da Kasım ayının sonlarına kadar motosikleti kullandım. Aralık, ocak ayında sürmedim. Şubat ayında da belli günler kullandım. Martın ortasından itibaren aralıksız kullanıyorum.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    öğrenciyken 4 yıl yaşadığım, taşı toprağı altın harika bi memleket. kışında -17 lerde epey zevkli bir yer, fakat yayan kartopu savaşları falan olurdu, hey gidi hey. çok özlüyorum orayı..

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Motor şeytan işi motora binilmez diyende var. Her denilene kulak asmamak lazım. Eskişehir normal bi yer. Bi Erzurum değil. :D

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    4 sene yaşadım orada. jawa kullandım gayet güzel şekilde. sadece kışlık malzemen olsun yeter. ilk gittiğimde anneme içlik koyduğu için kızmıştım, sonra içligin hayat kurtardığını öğrendim gerçi 6 aya alışıyorsun, sonrası normal geliyor. özledim ya la.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor şeytan işi motora binilmez diyende var. Her denilene kulak asmamak lazım. Eskişehir normal bi yer. Bi Erzurum değil. :D
    Başkan,erzurumdada kaldim orada kuru ayaz yok,kar yagsin yagmasin ayaz olmaz,eskisehirde çivi gibi ayaz olur,tokatlar adami

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana Erzurum'da da motosiklet sürülmez diyorlar ama bak sürüyorum.Benle beraber 2-3 adam daha sürüyor.İstersen Alaska'da ol yine sürülür.
    Asil alaska eskisehir,erzurum yari alaska gelirsen buralara,zaten ayaz savurur seni erzuruma..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)