Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask ve mont seçiminde kararsız kalmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Herkese selamlar, 2000-2100 TL bütçe ile sizce hangi kask ve mont almalıyım? (Yazlık mont bakıyorum)

Benim düşündüğüm: HJC FG-17 ve Alpinestars Ast Air

Demek istediğim örneğin Shoei Qwest ve 500 TL'lik bir mont mu almalıyım yoksa ilk söylediğim ekipmanları mı?

(Diğer ekipmanlar için bütçe ayrı)
    Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Kullanacak olan sensin beğendiklerini al geç derim. Ben o bütçeye Hjc ıs17 kask ve 4riders circiut mont aldım.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanacak olan sensin beğendiklerini al geç derim. Ben o bütçeye Hjc ıs17 kask ve 4riders circiut mont aldım.
    Deri iyi güzelde yazın aşırı terlerim onunla, öneri için yinede teşekkürler.
    Bu arada FG-17 nin malzeme yapısı IS-17 ye göre daha iyi duruyorken, neden IS 17 önerdiniz merak ettim?

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Selamlar.

Benim önerim, AGV K3 yada K5 olacak. BAna kalırsa hem görsel olarak hem sağlamlık hem de ortopedik açıdan bakıldığında kesinlikle bu olacaktır.

Mont için ise kendime Prohell marka 4 mevsim mont aldım, işimi görüyor. Fakat daha önce almak istediğim Macna Sunrise - Kamuflajlı modeli hem model olarak bana çekici gelmişti, hem de yazlık mont için ideal aralıkta diyebiliyorum.

Fiyat konusunda K3 900-1000tl arası, K5 1500tl, Macna Sunrise ise 450-600tl arası bir fiyatı var.

Kişisel önerimdir.

Saygılar.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı splender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.

Benim önerim, AGV K3 yada K5 olacak. BAna kalırsa hem görsel olarak hem sağlamlık hem de ortopedik açıdan bakıldığında kesinlikle bu olacaktır.

Mont için ise kendime Prohell marka 4 mevsim mont aldım, işimi görüyor. Fakat daha önce almak istediğim Macna Sunrise - Kamuflajlı modeli hem model olarak bana çekici gelmişti, hem de yazlık mont için ideal aralıkta diyebiliyorum.

Fiyat konusunda K3 900-1000tl arası, K5 1500tl, Macna Sunrise ise 450-600tl arası bir fiyatı var.

Kişisel önerimdir.

Saygılar.
    O bütçelere çıktığım zaman bir diğer alternatif Shoei Qwest te var. Bu sefer monta çok az bir bütçe kalıyor benim şuanki bütçede montun sırt koruma ve göğüs korumasıda içinde olan bütçe. Kaskı kullanan bir kişiyle konuşmuştum gayet memnun olduğunu dile getirdi. Büyük ihtimal bu monttanda vazgeçmek istemeyip en başından beri düşündüğüm şeyleri alacağım gibi gözüküyor.

Teşekkürler bu arada

JuxtaCrucem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390 ABS
    Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bütçelere çıktığım zaman bir diğer alternatif Shoei Qwest te var. Bu sefer monta çok az bir bütçe kalıyor benim şuanki bütçede montun sırt koruma ve göğüs korumasıda içinde olan bütçe. Kaskı kullanan bir kişiyle konuşmuştum gayet memnun olduğunu dile getirdi. Büyük ihtimal bu monttanda vazgeçmek istemeyip en başından beri düşündüğüm şeyleri alacağım gibi gözüküyor.

Teşekkürler bu arada

HJC FG-17 modelini motoin.de adresinde indirimli olarak bulabilirsin. Dün akşam sipariş verdim bende.
    500 Tl kargo ile beraber 580 tl civarı bi tutar yapıyor. Gümrükte vergiye denk gelmeme şansı da var,
    ki gelirse 500 tl'nin vergisi 590 tl yapar yine uygun. Ayrıca yanında balaklava'da ücretsiz hediye olarak gönderiyorlar.
    Bilgin olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)