Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine olay :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Arkadaşlar bu gün toprak bi yere girdim daha doğrusu yağan yağmurdan dolayı çamur olmuş her yer. Tüm çamur taş parçaları ön çamurluğa doldu, ön teker kilitlendi resmen. Etraftan çubuk felan bişeyler bulup çıkarabildiğim kadarını çıkardım. Yanımda alet felan olsaydı çaömurluğu sökecektim. Teker azda olsa dönmeye başladı mecburen motoru zorlaya zorlaya sürdüm 1 km kadar. Işıklarda durdum bi yanık kokusu aldım ön tekere bi baktım yanmış feci yanık kokuyor. 500 metre kadar daha sürdüm bi benzinlikte durdum yıkadım çamurluğu içini temizledim çıkardım bir şeyler bulup. O kadar toprak taş oraya nasıl girdi anlamadım. Biraz lastiği yedik ama acaba bu kadar zorlamadan başka bi hasar olmuşmudur?
    Çünkü motoru zorlamak zorunda kaldım yarım debrijaj felan kullandım kaldırırken gitmiyordu çünkü. Kaç kere stop etti.
    Kalkış için yeterli deviri veremeyince tak tak tak diye sesler felan geldi zincir tarafından.
    Temizledikten sonra 5-6 km kadar daha sürdüm ama herhangi bi sorun görmedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    birşey olmamıştır ciğerim takma kafana

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey olmamıştır ciğerim takma kafana
    Hacı gara şeytani sattin mi?Ybr kalmiş..

Motosikleti
    Peugeot 103
    Bu pejoyla Benim başıma da geldi. Ama bende yerler bataklık gibiydi neyse ki allah işimi kolaylaştırdı.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı gara şeytani sattin mi?Ybr kalmiş..
    aynen abi. ybr gibi üzerinde fazla kasınılması gerekmeyen bir motordan inip r1 ile 40dk yolculuk yaptıktan sonra belimde ağrılar başlıyor. maalesef herşey sadece gidiş veya şekil değil. uzun süre rahata alışınca r1 çok rahatsız geldi. birde yaşım ilerlediğinden midir nedir daha çok sport touring modelleri beğenmeye başladım. uzun süre yorulmadan seyahat etmek istiyorum. maalesef r1 ile bu mümkün değil. ss oturuşundan daha rahat olan cbr650f gibi motorlara bakıyorum.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen abi. ybr gibi üzerinde fazla kasınılması gerekmeyen bir motordan inip r1 ile 40dk yolculuk yaptıktan sonra belimde ağrılar başlıyor. maalesef herşey sadece gidiş veya şekil değil. uzun süre rahata alışınca r1 çok rahatsız geldi. birde yaşım ilerlediğinden midir nedir daha çok sport touring modelleri beğenmeye başladım. uzun süre yorulmadan seyahat etmek istiyorum. maalesef r1 ile bu mümkün değil. ss oturuşundan daha rahat olan cbr650f gibi motorlara bakıyorum.
    Konudışı özür dilerim hacu şu avatarına alışamadım ya bir garip geliyor baktıkça :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    aynısı başıma geldi,tekerlek dönmüyordu bide benimkisi yapışkanlı çamurdu tayzikli su ile zor çıkarttım

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    başıma geldi zorla giderken kum yola girdim aniden kitlendi sonrası yer ve ben �� bir şey olmamıştır takma kafana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)