Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yağmurdan nasıl korunuyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı okanius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşmont mağazalarına bakabilirsin. Fiyatları çok uygun ve kullanışlı ürünler var.
    Aldığım en kullanışlı motosiklet ekipmanı buydu.Sürekli sırt çantamda.

https://www.ismont.com.tr/klasik-yagmurluk-pantolonu

ciddi zam görmüş ama ben aldığımda 21 tl idi 35 tl olmuş (enflasyonun %10 olması ne güzel )(daha ucuz seçenekler vardır piyasada).

En son Sinop çıkışında bir saat yağmur altında sürdüm sıfır ıslaklık , üstte de mont oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Bu arada ayağımda motosiklet çizmeleri varken giyip çıkarabiliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığım en kullanışlı motosiklet ekipmanı buydu.Sürekli sırt çantamda.

https://www.ismont.com.tr/klasik-yagmurluk-pantolonu

ciddi zam görmüş ama ben aldığımda 21 tl idi 35 tl olmuş (enflasyonun %10 olması ne güzel )(daha ucuz seçenekler vardır piyasada).

En son Sinop çıkışında bir saat yağmur altında sürdüm sıfır ıslaklık , üstte de mont oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Bu arada ayağımda motosiklet çizmeleri varken giyip çıkarabiliyorum.
    Bende de sarısı var. Çok kullanışlı, 28 TL gibi bir fiyata almıştım.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Decathlon'daki alt yağmurluğu alacaktım ben de. Çok dar geldi.
    Motosiklet kotunun üstüne giyemedim, dizlikle hiç giyemem.
    Daha büyük bedenin paçalarından da bot geçmiyor.
    Xxxl gibi bir beden alıp paçaları kesmek lazım. Öyle bir beden de stokta yoktu.

Gittim spidi superstorm h2out aldım. Giymesi çıkarması rahat, su geçirmiyor, sıcak tutuyor, evladiyelik. Baharda sıkıntı tabii.
    http://www.motodium.com.tr/Spidi-Sup...CABEgKRgPD_BwE

iyide yagmurluk deil ki bu!
    bildiğin motor pantolonu..
    bu kışın souk havalarda direk giyinilecek bişi, bizim konustugumuz konuyla alakası bulunmuyor, bambaşka bir urun.

54 TL digeri 540TL

Motosikleti
    Tracer 900
    Yağmurluk zaten söylenmiş bir de bot yağmur kılıfı var onu da aldın mı tamamdır..

Çok basit yağmurda motora binmeyerek

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Montum suz geçirmez 4 mevsim korumalı mont bacaklarıma 2 adet siyah çöp torbası geçiriyorum tabı yaz yagmuru veua hava cok soguk olmadıgında

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Ustunu hadi yagmurlukla cozersinde yagmurlu havada yolda giderken arabalarin ustune sicrattigi su ve camurlari nasil halledecegiz? Ozellikle kaski her 3sn de bir silmek lazim keske kasklarada minik silecekler ekleseler cok zor sanki biraz ugrassam ben bile yaparim

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustunu hadi yagmurlukla cozersinde yagmurlu havada yolda giderken arabalarin ustune sicrattigi su ve camurlari nasil halledecegiz? Ozellikle kaski her 3sn de bir silmek lazim keske kasklarada minik silecekler ekleseler cok zor sanki biraz ugrassam ben bile yaparim
    Size parmağa takılan silecek lazım https://www.motobakkal.com/parmaga-t...-silecegi-1060

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size parmağa takılan silecek lazım https://www.motobakkal.com/parmaga-t...-silecegi-1060
    Tesekkurler yuksek suratlerde problem degil de malum yagmur yaginca sokak aralarinda bile trafik oluyor dusuk suratlerde gorus aninda gidiyor.

Umarim yakin zamanda bunun aparatla kaska elektronik baglantilisindan yaparlar bas dugmeye silecekler calissin

Motosikleti
    MT-25
    Yagmurlugum yok. Full ekipmanla o yağmurda çamurlayamam, temizlemesi sıkıntı. Kullanmayarak işi hallediyoruz..

Motosikleti
    DavidmipAJ
    4 mevsim su ve rüzgar geçirmeyen pantolon, ceket, eldiven, kask, bot aldım. Kafam rahat. Yazın sokuyorum iç katmanları incecik oluyorlar şu ve rüzgar geçiremeyen devam. Biraz tuzlu oldu fiyatlar tabi. Toplam 1700tl saydım hepsine. Kafam rahat. Motorda dual sport zaten. Çamur yağmur VS etkilemiyor. Tavsiye ederim. Paraya kıyıp düzgun ekipman alın kafanız rahat olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)