Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Motosiklet Alınır Mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Öncelikle herkese iyi forumlar.Halihazırda şu an ehliyet sınavından çıkmış bulunuyorum. A1 ehliyetimi aldım sayılır,sadece emniyet işlemleri kaldı.Önümüzdeki günlerde 2016 model KTM Duke 125 ABS almayı düşünüyordum ancak başka modellere de bakayım diyerekten Sahibinden'de ilanlara bakmaya başladım ve böyle bir motosiklet gördüm; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-kampanya-gibi-ilan-sitenin-en-iyi-moturu-extralarla-birlikte-482328068/detay Fiyatı gerçekten cezbetti bir sıkıntı da görünmüyor ama bir sıkıntısı olup olmadığını anlayabilir miyiz böyle?Açıkçası bu fiyatı görünce insan tedirgin olmadan edemiyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam başlangıç motorun mu ? Öyle ise alma paran az ise alma çünkü bakımı vs pahalı ve fiyatı normal görünüyor aşağı yukarı öyle satılıyor o motor hani ne sıkıntısı vardır yoktur bilemem ama ustaya götürmekte fayda var

Motosikleti
    WR125R
    Sende ybr125 yok muydu zaten? Ben mi yanlis hatirliyorum

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    ne zaman şehir dışından araba almak için yola çıktıysam hep hayal kırıklığına uğradım.. ben olsam siirte gideceğime hemen altta motomekanik'in ilanını gördüm gider onu incelerdim.. 1 lira fazla olsun kafam rahat olsun, artık taktik bu bende..

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman şehir dışından araba almak için yola çıktıysam hep hayal kırıklığına uğradım.. ben olsam siirte gideceğime hemen altta motomekanik'in ilanını gördüm gider onu incelerdim.. 1 lira fazla olsun kafam rahat olsun, artık taktik bu bende..
    www.gezenadam.com.tr Araç almak isterseniz danışabilirsiniz. Motosikletde dahil herşeyle ilgileniyorlar. Bir göz atın derim.
    ..YaNKee.. bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Güzel bir usta bulup gostereceksin. Ustaa hak hukuk bilir biri olmalı. Ilandan bakarak anlayamazsin.
    BigLion bunu beğendi.

Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı Graywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende ybr125 yok muydu zaten? Ben mi yanlis hatirliyorum
    Hayır,YBR almayı düşünüyordum fiyatı 7000 lira olduğu dönemlerde,şaçma sapan zamlardan sonra o iş yalan oldu...

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman şehir dışından araba almak için yola çıktıysam hep hayal kırıklığına uğradım..
    Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum hocam....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)