Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu'nun Motosikletleri Satışa Çıkarıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

Benim umduğum şey AEA müzesinin oluşturulmasıydı. İçeride ne durumlar var tabii ki bilmiyoruz. Keşke böyle olmasaydı.

.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Büyük ihtimal ailesinin kararıdır. Saygı duymak lazım. satış usulü biraz kafa karıştırıcı sadece.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık bir açıklama yapılsada, insanlar kafalarında birşeyler kurmasa.
    Satıyoruz, sattık. Bitti gitti. Bence bu mantık ile ilermemek hiç iyi değil.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıcının teklif etmesi nedir yahu??
    Satmak isteyen koyar ilana zaten satar bu motorları..

Bu satış resmi bir ihale değildir diyor,resmen ihale aslında..

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    En azından ailesi bi açıklama yapaydı. o Adamı seven binlerce insan var. Küçük bi açıklama yeterdi.
    Shrieker bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ailesinin kararı olabilir bunu bilemeyiz.listedeki tüm motorlar satılır ama en azından 1 tanesi bence manitou kalsaydı keşke.emek ve zaman verilmiş bir motor eşi benzeride yok.keşke o motor anı olarak kalsa en azından.
    Shrieker bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Projenin devam edeceği söylenmişti. Belki bir şeyler yapılacaktır. Zaman gösterir her şeyi.

Hayat ilizyon kadar yalan.
    Shrieker ve mavellen bunu beğendiler.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence profesyonel bir sirkete tum yayin haklari ve diger manevi deger tasiyan hatiralari satilmali. Boyle ucuza gidebilir. Ama hazir sicakken nakit para getirir.

Bende neden hala satışa çıkarılmadı diye düşünüyordum çok mantıklı bir satış şekli olmuş bu sayede daha yüksek rakamlara satabilirler. Alanlar da eminim ki kullanmak için almaz, o şekilde alsa bile kıyamaz.
    GLADiUSS bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Şahsi fikrim en az bir motosiklet ( tercihen manitu (çok emek harcandı ona) ) ailesi tarafından elde tutulmalı.

Satış yapıldıktan sonra bu işin dönüşü yok, o motoru alıp kırıp parçalayacaklar.

yadigar, maneviyat terimlerini bilen birilerinin aileye yol göstermesi lazım. Muhtemelen evlat acısı unutturuyor o terimleri.
    Erdost, Cevdet61 ve Shrieker bunu beğendiler.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    keşke imkanım olsaydı da birinden birini alabilseydim özellikle son zamanlarında tt yarışlarına giderken binlerce km yaptığı panigaleyi ya da brutale yi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    1 sene sonra Barkın unutulacak bu gidişle. Ailesi ya da aileye yön veren kimler varsa müze tarzı bir oluşumla Altın Elbiseli Adam markasını yaşatmalı.
    Shrieker ve Cloud bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim en az bir motosiklet ( tercihen manitu (çok emek harcandı ona) ) ailesi tarafından elde tutulmalı.

Satış yapıldıktan sonra bu işin dönüşü yok, o motoru alıp kırıp parçalayacaklar.

yadigar, maneviyat terimlerini bilen birilerinin aileye yol göstermesi lazım. Muhtemelen evlat acısı unutturuyor o terimleri.
    Düzeltme yapamadım, listede wunder waffe görünmüyo. umarım ailesi anı olması için saklamaktadır.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İnşaallah barkını seven ve kıymetini bilecek birisi alır.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Nasıl saygı duyuyosunuz böyle bi şeye? Ailesiymiş, ekibiymiş bilmem ne. Barkın Abi sayesinde hayatta kalan, motosikletten zevk alan binlerce insan varsa onlar da bu ailenin içindedir. Bunlar artık işin tadını kaçırdı, ne kazayla alakalı açıklama yaptılar, ne de insanları bilgilendirdiler. Mahkeme falan filan diyeceksiniz eyvallah haklısınız ama motorları satmak nedir? Parası olan hanzonun biri motorları alacak, bunlardan gelir elde edecek. Düşünsenize Barkın abinin panigalesi kiralanıyor saati 100 lira veya motor sergileniyor. Hanginiz gitmesiniz? Paraya ihtiyaçları olamaz, bunlar koskoca holding değil ki yüz binlerce lirayla oynasınlar. Sadece panigalenin ederi 200 bin lira üzerinde olacak zaten. Yapmayın, saygı göstermeyin. Barkın abiyi unutturacaklar, onlar istemese bile farkında olmadan bunu yapacaklar. Biraz sesiniz çıksın, gidin mesaj atın, isyan edin. Öyle her gönderinin, videonun yorumlarını kapatmayla ne yapmaya çalışıyor bu adamlar? Unutturmayın Altın Elbiseli Adam'ı!
    tommygun, Shrieker ve Lazasker bunu beğendiler.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PARAM OLSAYDI KTM YI VE MALİBU YÜZDE ALIRDIM. ONLARI GÖRDÜĞÜMDE HEP ONUN RE PLİKLERİ AKLIMA GELİRDİ

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl saygı duyuyosunuz böyle bi şeye? Ailesiymiş, ekibiymiş bilmem ne. Barkın Abi sayesinde hayatta kalan, motosikletten zevk alan binlerce insan varsa onlar da bu ailenin içindedir. Bunlar artık işin tadını kaçırdı, ne kazayla alakalı açıklama yaptılar, ne de insanları bilgilendirdiler. Mahkeme falan filan diyeceksiniz eyvallah haklısınız ama motorları satmak nedir? Parası olan hanzonun biri motorları alacak, bunlardan gelir elde edecek. Düşünsenize Barkın abinin panigalesi kiralanıyor saati 100 lira veya motor sergileniyor. Hanginiz gitmesiniz? Paraya ihtiyaçları olamaz, bunlar koskoca holding değil ki yüz binlerce lirayla oynasınlar. Sadece panigalenin ederi 200 bin lira üzerinde olacak zaten. Yapmayın, saygı göstermeyin. Barkın abiyi unutturacaklar, onlar istemese bile farkında olmadan bunu yapacaklar. Biraz sesiniz çıksın, gidin mesaj atın, isyan edin. Öyle her gönderinin, videonun yorumlarını kapatmayla ne yapmaya çalışıyor bu adamlar? Unutturmayın Altın Elbiseli Adam'ı!
    Ölüm..
    Birinin eşi, birinin oğlu, birinin amcası öldü.
    Acıları hep tazedir emin ol dostum.
    Ama maddi imkansızlık mutlaka vardır sen ben bilemeyiz bunu. Emin ol keyfi olarak satmıyorlardır.
    Babası, eşi istemez mi motorları evin bir odasında kenarda dursun??
    Ölenle ölünmüyor hayat devam ediyor.
    Belki Barkın bu yatırımları borç harç krediyle yaptı??

Burdan ahkam kesersek aileyi incitmiş oluruz emin ol.

Senin için panigale yadigar ama o eş o baba motoru her gördüğünde acıları katlanıyordur.

Bizim için altın elbiseli adam öldü ama ailesi için Barkın Bayoğlu öldü.

Selametle..
    fatih.met, birbilent, scrafea ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Yok abi kimse bana geçerli mazeret sunamaz bu konuyla alakalı. Gökhan Eren hocayla görüştüm her şey ailenin kararıymış. Kazayla alakalı açıklama yapılmaması, motorların satılması vs.
    Borç harç diyorsunuz da o kadar sponsor var, daha yeni yeni ekmeğini yiyordu Barkın abi, hadi sponsorları geçtim bizden istesinler. 200k takipçi var, bu kadar adamdan o motorların parası çıkmaz mı? Biliyorum takipçilerin yarısından fazlası para göndermez diyeceksiniz ama varını yoğunu verecek adamlar yok mu sanıyosunuz? Yok cidden kimsenin geçerli mazereti olamaz. Adamın kemikleri sızlıyor yattığı yerde. En azından eşine dostuna (Devrim abiye, Gökhan hocaya, Fuat Domaniç'e) satsalar da hiç olup gitmese bu motorlar.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok abi kimse bana geçerli mazeret sunamaz bu konuyla alakalı. Gökhan Eren hocayla görüştüm her şey ailenin kararıymış. Kazayla alakalı açıklama yapılmaması, motorların satılması vs.
    Borç harç diyorsunuz da o kadar sponsor var, daha yeni yeni ekmeğini yiyordu Barkın abi, hadi sponsorları geçtim bizden istesinler. 200k takipçi var, bu kadar adamdan o motorların parası çıkmaz mı? Biliyorum takipçilerin yarısından fazlası para göndermez diyeceksiniz ama varını yoğunu verecek adamlar yok mu sanıyosunuz? Yok cidden kimsenin geçerli mazereti olamaz. Adamın kemikleri sızlıyor yattığı yerde. En azından eşine dostuna (Devrim abiye, Gökhan hocaya, Fuat Domaniç'e) satsalar da hiç olup gitmese bu motorlar.
    o 200k takipçiden 10.000 imza çıkmadı change.org’daki kampanyada! paçamı yırttım kaç gündür sayı tamam olsun diye...
    D e m i r, zabuzaretta ve Cloud bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Onların Ve yakınlarının alması muhtemeldir zaten.
    Yarışı kazanmak istiyorsan, yarışın içinde olmalısın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)