Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kızılcahamam Soğuk Su Milli Parkı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Motor kullandığım dönemde sık sık giderdim dağ yollarından Kızılcahamam'a. Hatta bir gezimiz forumdan arkadaşların organizasyonu ile olmuştu. Nişanlımın semineri sebebi ile Kızılcahamam'da olması sebebi ile ben de Salı ve Çarşamba günlerini Kızılcahamam'da geçirdim. Yeni gözlemlerim;

Çam Cafe: Serpme kahvaltısı oldukça güzel. Yeri de iyi, çalışan personel de yardımsever. Üstelik gelip tepenize ikide bir ne getirelim diye rahatsız etmiyorlar. Yeri Soğuksu Milli Parkı içinde.

Çam Otel: Rezalet ötesi bir yer. Tam pansiyon konaklıyorsun, sonra içme suyu için ek ücret talep ediyorlar.

Güzel şeyler;
    Park alanı temiz. Güvenlik görevlileri dolaşıyor. Oturma alanları tertipli. Mangala bile gidilebilir. WC'leri beğenmedim. Temizlik o konuda zayıf kalmış, bizim öküzlerin etmeyi bilmemesi ile sonuç çok kötü. Ancak Çam kafenin 100 metre Kızılcahamamdan tarafında ufak bir cami var, oranın WC'ler temiz.

Kötü şeyler;
    Alışveriş yapmak, son anda fark edilen bir eksiği almak için Kızılcahamam'a gitmelisiniz, büfe vb. yok. İnsanlar halen öküz, öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar. Kullanan arkadaşlar için, zaman zaman alkol kontrolü

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Düzeltme;

Beğendiğim cafe çam çafe değil kozalak cafeymiş
    zaferce, CemoKa ve mombohunter bunu beğendiler.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    İleride motora dönüş olur illaki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)