Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

194 95 kilo yaş 17 oneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    WR125R
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro tavsiye eden arkadaşlar; boyunu kalıbını duyunca çocuğun daha 17 yaşında olduğunu unutuyorsunuz.
    Bu yaşta motor olmaz, 25 yaşına kadar binme gözünü seveyim. Okuluna git, meslek sahibi ol, askere git , iş tut , ondan sonra motor bakarsın. Bu yaşta üzme aileni.
    170 boyla 93cm sele yuksekliği olan motosikleti kullaniyorum. Yaşım da 17. Ben satayim mi motosikleti simdi hocam?

Edit: Bu ülkede bu cahil halk ile bilinçsiz motosiklet kullanan adam ölür. Ben bunu öğrendim. Ekipmanın, bilincin ve eğitimin hep olacacak. Ekipmanım olmasa bende 2 defa ölmüştüm. Motosikleti alıp bilinçsiz kullanacaksan alma. Fakat ben bu işi hayatıma katmak istiyorum, zamanımı vermek istiyorum diyorsan bu boya a1 ehliyet ile ancak wr125r gider. Bu bile küçük kalır altında, 195 arkadaşı bindirdim, benim iki parmak ucu ile basabildiğim yere, iki ayak tabanıyla basıyordu. Dizleri de kırık kalıyordu baya. 194 boy 95 kilo, hey maşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

S100rr al , o nu beğenmez isen R1 de olur

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    how much money do you have?
    musclegent bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    O boy ve kilo ile başlangıç ss ler sen motora binmiş gibi degilde motor sana binmiş gibi olur.

Nası cümle kurdum laa. Sanki altta kalan mi üstte kalanmi der gibi.

Ss olmaz yani. Naked de olmaz. Geriye ne kaliyor maxi scooter ve enduro&touring. Onlarinda kücük cc si yok. İşin zor yani. İyi bir egitim alıp ve full ekipman ile binmen lazım. Bu arada ne yaparsan yap neye binersen bin o boyla rüzgarı kafana yiyecen.
    musclegent bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    O boy ile o yaşta ss motor olmaz genç, üniversite yıllarını böyle hevesler peşinde harcama. Bir meslek sahibi ol askere git gel işine başla ekonomik özgürlüğünü eline al, sonra motor almak kolay.

musclegent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O boy ve kilo ile başlangıç ss ler sen motora binmiş gibi degilde motor sana binmiş gibi olur.

Nası cümle kurdum laa. Sanki altta kalan mi üstte kalanmi der gibi.

Ss olmaz yani. Naked de olmaz. Geriye ne kaliyor maxi scooter ve enduro&touring. Onlarinda kücük cc si yok. İşin zor yani. İyi bir egitim alıp ve full ekipman ile binmen lazım. Bu arada ne yaparsan yap neye binersen bin o boyla rüzgarı kafana yiyecen.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    allahım ya rabbim dış görünüme ne kadar önem veriyoruz, canın istiyor ise al bin canım kardeşim. milleti bu kadar önemsemendeki sebebi anlayamadım ben?
    zekeriyaimam ve vişneçürüğü bunu beğendiler.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Hayde bree pehlivannnn
    Graywolf ve fatih.met bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)