Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Takmayı Sevmiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    COQ, Lazasker ve TUTITO bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    kask olmasa beyin felç

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bir arkadaşım yaşadı kasksız kazayı.yani kısaca anlatırsam 26 yaşında diyelim 16 yaşından önceki anıları hatırlıyordu.son 10 sene yok adını bilmiyor 5 dakikada bir beyin reset atıyor tekrar tanışıyorsun kişilik tamamen farklı bambaşka biri vs.2 senede anca düzeldi şu an iyiye doğru gidiyor yüzde 90 herşeyi hatırlamaya başladı.ama 2 senesi ve ailesine yaşattıkları anlatılmaz yaşanır.kendinizle alakalı değil motor kazası ailenizle alakalı.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Offf süper paylaşım. Hemen çocuklara izlettim. Teşekkürler.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bi keresinde ilk okulda iken buna benzer bir şey yaşamıştım, daha sert olsaydı felç garantiydi. Bir örnek daha bisikletli arkadaşa bakın

musclegent bunu beğendi.
    Weak are prey

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tepki süper .

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Benim bir arkadaşım sigara almak için büfeye uğruyor ve eve 100 mette mesafe var diye kaskını takmıyor. Asfalt yeni atılmış rogar kapakları asfalt seviyesinin altında henüz tadilatı yapılmamış. Hız yok denecek kadar az. Ortak bir arkadaşımızla hem selamlaşıyor hem de eve doğru gidiyor. O anda rogar kapağının olduğu çukuru fark edemiyor ve düşüp kafasını vuruyor. 1 haftalık yaşam mücadelesinden sonra sizlere ömür.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    biz muptelasiyiz zaten.tabi

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    https://youtu.be/rpW2xplRoQQ" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    Su da iyi..

https://youtu.be/rpW2xplRoQQ

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi keresinde ilk okulda iken buna benzer bir şey yaşamıştım, daha sert olsaydı felç garantiydi. Bir örnek daha bisikletli arkadaşa bakın

https://www.youtube.com/watch?v=dNFaAqS2f18
    Bisiklet kaskları motosiklet kaskından sonra çok dandik geliyor bana. Ama binerken mutlaka takıyorum. Faydası tartışılmaz. Bir keresinde düştüm kafamı vurdum, kask kırıldı. Başka bir sefer bir arkadaşım düştü vurdu kafasını, onda da kask kırıldı. "Yauw bisikletten n'olcak" deyip kaskları takmasak şimdi kafalar ne alemdeydi kim bilir... Kişisel görüşüm bisiklet 35-40 km/s'den sonra motosikletten daha tehlikeli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Kavşakta yavşaklık fena biter" derdi rahmetli. Tam o hesap olmuş bu. Neyse ki kaza fena, sonuç değil (kask sağolsun).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)