Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman öneri ve yorum lütfen !

Motovento
    REKLAM ALANI
    AytacOnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf-r25
    motor ve ekipmanım henüz yok ilk önce ekipmanları tamamlayıp motor faslına öyle geçeceğim aklımda olanlar şunlar;

Kask : LS2 FF396 FT2

ELDİVEN : RİCHA NASA

MONT: PROSEV 7175 VEYA VENOM DYNAMİC

PANTALON :RİDERMAN'DEN ZİFİRİ

Başlangıç İçin İdealmidir Görüşlerinizi alabilirim bu arada iyi bir eğitimden sonra r25 almayı düşünüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kask fena değil (bende aynı modelin farklı desenlisi vardi , çenemin sağ kısmını kazada vurdum , kaskımda sadece çizik oluştu).Eldiven güzel , alınabilir. Ceket de kesinlikle venom önermem. Prosev'in yerine , prohel colombia öneriyorum (özellikle siyah rengi çok hoş) .Pantolon konusunda şunu diyeyim , alacağınız kot çok şık ve kaliteli bir model fakat yağmur da işe yaramayacaktır... Genel olarak güzel , kazasız belasız sürüşler dilerim...

Edit: Kaskın konforu çok kötü haberiniz olsun. Yarım saat sonra boynumu ağrıtmaya başlıyordu ve 60 km/h dan sonra rüzgar sesi sizi delirtiyor .
    AytacOnan bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Kask mt blade, mont prohell botari kışlık.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    kask için ls2 bi çok markadan daha iyi ff396 güzel kask

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Başka kask düşünün. Mt Blade olabilir.
    Ls2 daha dik oturuşa uygun bir model. Ayrıca vizör mekanizması sorunlu, bozulunca ayarlanmıyor, kenardan köşeden rüzgar alıyor.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt blade yerine , mt revenge öneririm... Blade daha konforlu , revenge daha güvenlidir. ( Bu arada alacağın motorsiklet nedir ? Ya da ne düşünüyorsun ?)

dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    Ben Prosev 7175 kullanıyorum memnunum gayet güzel ürün.Prohell colombia ile Prosev 7175 arasında kalmıştım.Bence görüntü olarak Prosevin modeli çok çok daha güzel.Sırt koruması biraz kötü ama omuz ve dirsek koruması iyi.Fiyat/performans ürünü.Kask olarak arkadaşlar yazmış ama ben bir daha yazayım.Mt blade(sharp 4 yıldız-güneş vizörü var özel) veya mt revenge(sharp 5 yıldız güneş vizörü yok).Mt kaskları biraz ağır ama kaliteli tavsiye ederim.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Ff396 kullanıyorum hiç memnun değilim.
    Bağlantı aparatı değişik ve zor artı vizor de çok sorun yaşadım, illa bi tarafı Aralık kalıyor tavsiye etmem.
    AytacOnan bunu beğendi.

AytacOnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf-r25
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt blade yerine , mt revenge öneririm... Blade daha konforlu , revenge daha güvenlidir. ( Bu arada alacağın motorsiklet nedir ? Ya da ne düşünüyorsun ?)
    r25 almayı düşünüyordum fakat ekonomik ve parçaları daha ucuz olduğu için honda cbr 250r aklımda kesin bi yer edindi büyük ihtimal honda alıcam hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler