Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

500 km de pulsar 200 rs alacağım, yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar 200 rs alacam ikinci el, motor 500 km de yarın görmeye gideceğim, ne yapmam gerekiyor, sahibinin demesine göre çizik bile yok, plaka çıkarılmamış yarın çıkarıp satış verebileceğini söyledi. Bi sorun yaşayacağımı sanmıyorum fakat yinede değerli forum üyelerimize sormakta fayda var sanırım, sonra vay efendim bize sormadan motor aldın şöyle oldu böyle oldu demeyin
    Motosikletsiz biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    500 km motorda kronik arıza yoksa pek sorun olmaz.. eğer anlıyorsan sesini dinle bin dolaş sıkıntı varmı bak.. yok anlamıyorsan usulen ustaya gösterelim de tanıdığın birine göster.. plakayada sms atıp bak kayıt varmı diye.. başkada yapacak birşey yok zaten ..

Motosikleti
    R25
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 km motorda kronik arıza yoksa pek sorun olmaz.. eğer anlıyorsan sesini dinle bin dolaş sıkıntı varmı bak.. yok anlamıyorsan usulen ustaya gösterelim de tanıdığın birine göster.. plakayada sms atıp bak kayıt varmı diye.. başkada yapacak birşey yok zaten ..

Plaka çıkarılmamış hocam daha nasıl bakabilirim ki

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Şimdiden hayirli olsun diyelim,kazasiz sürüşler.

Motosikleti
    R25
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayirli olsun diyelim,kazasiz sürüşler.
    Teşekkür ederim abi

Motosikleti
    ......
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim abi
    Aslinda baya afili ve kasli duruyor,tasarim gayet güzel

Ön(A)sütunu ruzgar vizör kismi ile,direksiyon dizayni biraz daha keskin ve kuyrukla bütünlugu saglasa daha asi ve hirçin hatlari olsa daha iyi olacagina eminim,geliştirilebilir.

Motosikleti
    R25
    Aslinda baya afili ve kasli duruyor,tasarim gayet güzel

Ön(A)sütunu ruzgar vizör kismi ile,direksiyon dizayni biraz daha keskin ve kuyrukla bütünlugu saglasa daha asi ve hirçin hatlari olsa daha iyi olacagina eminim,geliştirilebilir.

https://i.hizliresim.com/YOPoP6.jpg
    Siyah renk benim alacağım motosiklet, mavi pek hoşuma gitmedi mavi kısımlar fazla olmalı, beyaz daha az olmalı diye düşünüyorum maddi sıkıntım olmasa r25 yada cbr 250 istiyordum ama zam üstüne zam gelince benim hayaller tükenmeye başladı, bajajda zam yaptı, almanın tam
    zamanı diye düşünüyorum ve kredi çektim komple, seneye kadar beklesem fiyat en düşük 13500 olur sanırım. Bu arada 11000 tl ye alacam..

Motosikleti
    ......
    Siyah renk benim alacağım motosiklet, mavi pek hoşuma gitmedi mavi kısımlar fazla olmalı, beyaz daha az olmalı diye düşünüyorum maddi sıkıntım olmasa r25 yada cbr 250 istiyordum ama zam üstüne zam gelince benim hayaller tükenmeye başladı, bajajda zam yaptı, almanın tam
    zamanı diye düşünüyorum ve kredi çektim komple, seneye kadar beklesem fiyat en düşük 13500 olur sanırım. Bu arada 11000 tl ye alacam..
    Sende haklisin,fiyat uygun dostum,al bak keyfine,işin rast gelsin.uykuda girmemis gözüne heyecandanAllah utandirmasin,makinada sikinti yoktur ins,hayrini görursun.

Motosikleti
    R25
    Sende haklisin,fiyat uygun dostum,al bak keyfine,işin rast gelsin.uykuda girmemis gözüne heyecandanAllah utandirmasin,makinada sikinti yoktur ins,hayrini görursun.
    Eyw abi Apache'yi satalı iki ay oldu ama dayanamadım motorsuzluğa hayata küstüm resmen
    levend84 bunu beğendi.

Bajajlara dikkat kronik sorunu bol olan motordur

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Plaka çıkarılmamış hocam daha nasıl bakabilirim ki
    Şasi numarasından sorgulayabilirsin.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    R25
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasi numarasından sorgulayabilirsin.

Peki kaça mesaj atmam gerekiyor

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Hayırlı olsun.kazasız belasız iyi gunlerde kullanin.
    Motorda bir sıkıntı olduğunu dusunmuyorum 2017 modelse iyi fiyata almışsınız.
    Güle güle kullanın

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı Canbozoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajajlara dikkat kronik sorunu bol olan motordur
    kronik sorun ne demek?

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    200 nsler evet sikintilari var.sirf riske atmamak icin rs aldim.rs de aku sikintisi var bazi modellerde.ekran acmiyo.kimisi akuden diyo.kimi ekrandan.2017 de varmi bilmem.cunku yeni cikti ve yaz.bu sorun kisin oluyo.ekran kendini korumaya aliyo diyende var.baskada sorun yok.bildigim bunlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Fiyat gercekten iyi.hele bu zamlara gore..

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Peki kaça mesaj atmam gerekiyor
    HASAR S şasi numarası yazıp 5664 e msj atın. Plaka sorgusuna göre daha güvenilir sonuç verir.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    ben pulsarımı alırken bayiye götürüp cihaza bağlatmıştım, daha önceki servis işlem geçmişini ve km ile oynandıysa v.b en sağlam öyle çıkıyor. 20-30 tl gibi bir ücret almışlardı

Motosikleti
    R25
    Abiler dün gece konuşmamıza göre bugün motoru görüp yarın satın alacaktım fakat oraya gidince yan çizdiler, bugün mutlaka satmamız lazım yoksa başkasına verecem dedi adam, böyle konuşmadık dedim adam olmaz dedi, iyi dedim tamam bugün olsun ben parayı denklestirim dedim. Saat 14:30 da plaka çıkaracaklardı gittiler çıkarmaya 15:30 gibi geldiler, notere gittik satışı alıcam alamıyorum, vergi dairesinde sorun varmış, neyse hemen vergi dairesine gittiler ve geldiler dediki ruhsatı aynı gün çıkarılan araç ancak bir gün sonra satış yapılabilirmiş, zaten sabah işten çıktım direk avcılardan Pendik'e gitmiştim akşama kadar bunları bekledim, işede geç kaldım. Adam en son al motoru git sabah satışı gel al dedi ve parayıda istedi tabi, bugün ödemeyi yapmamız lazım dedi, bende kabul etmedim sabah gelir alırım dedim, yine olmaz dedi sen bunu bugün almazsan ben başkasına satacam dedi bugün kredinin son günü dedi, bende iyi o zaman kalsın dedim. İçime sinmeyen tarafı adamın oğlunun konuşmaları ve motosikleti rodaj felan dinlemeden basması, onlar boş işler diyorlar motora basmazsan açılmaz vs diyorlardı, bir yana alamadım iyimi kötümü desem, diğer yandan kredi çekmiştim onu tekrar kapatacak yarın..

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Bence vazgeçmekle yanlış yapmışsın.kapora verip sabitleyecektin. Yarin satis alacaktın hepsi bu. Çünkü sıfırı ile ciddi fiyat avantajı var. 2500 lira az rakam degil. Yinede icine sinmediyse farkli alternatiflere bakabilirsin.

Motosikleti
    ......
    Her işte bir hayir vardir kardeşim,Allah utandirmasin,ne motorlar denk gelir daha,işin gucun rast gelsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)