Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba black cat (cross)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco agality
    Herkese hayırlı günler çin malı cross alıcam markayı motoru bılenler kullanıcılar tavsıyede bulunabılırmı supermoto yapmayı düşünüyorum jant lastık o olmasada orjınal jant ile güzel lastikler takıp asfaltta kullanıcam yardım ltfn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    merhaba. bende vardı bi ara, keyifli güzel bi alet.

buda bi videom.

polo34 ve Graywolf bunu beğendiler.

kurye13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Arazide motor sürerken çevreye zarar vermemeye özen göstermeli.Sürülmüş tarlalara bahçelere motorla girilmez, yapılan işi bozmuş olursunuz.Şehirdeki müstakil bahçeli evin bahçesine dalıp çimenleri üzerinde motor sürmek gibi bir şey.Tapulu özel araziye girmiş oluyorsunuz yani.Adam o sırada oralarda olsa, çıkarıp tüfeği ateş etse haksız sayılmaz, ki ben böyle bir şey duymuştum.Şehirden çıkıp oralara gidince ipler boşalıyor anlıyorum ama bu dünya böyle işte, dağ başında dahi tapulu yer olabilir.Bir de cros/enduro böyle bir şey değil.Yani o motordan aldınız diye haldır huldur hiç yol iz olmayan yerlere dalmak şart değil.Yol varsa(toprak) yoldan gitmekte fayda var.Bir taşa denk gelirsiniz ne olduğunu anlamadan motor kafanıza geçer.Bu şehir kaçkınlarının "off road" oyuncakları ile gelip dereleri göllleri plajları tarumar etmesi de ayrı garabet.Bir de biz doğayı çok seviyoruz o yüzden bu araçları kullanıyoruz demiyorlar mı, al eline odunu indir kafasına.Madem doğayı çok seviyorsun duman atan gürültü yapan o aracı koy bir kenara yürü.Trekking yap.Kuşların rüzgarın sesini dinle.Doğaya diğer türlere saygın olsun.
    polo34 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

kardesim ben asli cinliyim turkiyede 10 sene kadim,bu motor o fiyata gore fena degil ,ama bildigim gibi 2017 yilina kadar en kaliteli cross motor:RX3 VE 250 X-TREME.
    ikisi de MONDIAL sikette OEM olarak turkiyede satis yapiyor.

kerem can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon 100-Sentor 150-Xtreme 150-MCX 150
    Şans tamamen,şans.Makine bloktan bir arıza verdi mi olay bitti,makine kanser oluyo suan bende çin malı x-treme max 150 de olduğu gibi.Arızasız binlerce km kullananlarda var,şans meselesi cidden.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tao.hu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim ben asli cinliyim turkiyede 10 sene kadim,bu motor o fiyata gore fena degil ,ama bildigim gibi 2017 yilina kadar en kaliteli cross motor:RX3 VE 250 X-TREME.
    ikisi de MONDIAL sikette OEM olarak turkiyede satis yapiyor.
    Hoşgeldin tao.hu.
    En kaliteli Çin motoru diyorsun anladığım kadariyla.
    Forumda artık Çin motorlariyla ilgili soruları sana sorariz

tabbiki canim turkiye benim 2.memleketim gibi cok sevirim,herhangi bir cin mali ilgili sorabilirsiniz,cin mali artik o kadar dandik degildir,su anda her yil cinden turkiyeye giden kaliteli motor az degil cok var,marka ornegi: keeway,mondial,lifan,regal raptor,ve benelli asli italya markasi aetik te cine aittir.yani bize biraz zamanlari versin,hep kaliteli mali yapacagiz.
    siz Google de bunu arastirsiniz,gorelim nasil birsey cin mali simdik zaman.
    BUCCANEER 250i,
    regal raptor dd 350 e,
    cf 400nk,
    cf 650tk,
    mg 500,
    Qm250gyf,
    zongshen rx4,
    250 x treme,
    bu kadar degil daha cok var,bakarsiniz sasiracaksiniz.
    ahmetyildiz bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Hoşgeldin tao.hu

Peki jianshe nasil?

Malzeme,üretim kalitesi,dayanim ve sorunsuzluk anlaminda.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin tao.hu

Peki jianshe nasil?

Malzeme,üretim kalitesi,dayanim ve sorunsuzluk anlaminda.
    kardesim jianshe bu marka 1995 yilinda kurulmus,once hep kucuk motorlar yapip satiyor sonra japon marka YAMAHA cin piyasaya girmek icin jianshe ile ortak oldu,o yuzden yamahanin 150-250cc motor genelde jianshe sirkette uretiyor,ornek:ys150,ys250,cok kaliteli motor,googlede arastirirsin,bana gore jianshe iyi bir marka,cindeki satis iyidir(en fazla satan 110-150cc)

dostum bende kuba black kat alıcaktımda ABi gösterge paneli ne öyle ya :D maliyeti 10 tl yemin ediyorum , Yuki izci gy 250 alıcam ben

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tao.hu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim jianshe bu marka 1995 yilinda kurulmus,once hep kucuk motorlar yapip satiyor sonra japon marka YAMAHA cin piyasaya girmek icin jianshe ile ortak oldu,o yuzden yamahanin 150-250cc motor genelde jianshe sirkette uretiyor,ornek:ys150,ys250,cok kaliteli motor,googlede arastirirsin,bana gore jianshe iyi bir marka,cindeki satis iyidir(en fazla satan 110-150cc)
    Yorum için sağol aslan gardaşim,sende bizden olmussun uzakdoğulu hemşerim..

Alıntı cebra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende kuba black kat alıcaktımda ABi gösterge paneli ne öyle ya :D maliyeti 10 tl yemin ediyorum , Yuki izci gy 250 alıcam ben
    bu da iyi bir motor LIFAN markaya ait bir cross,cin ic piyasada vermiyor sadece ihracat icin bir motor.cinde model:LIFAN 250GY7

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:13 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum için sağol aslan gardaşim,sende bizden olmussun uzakdoğulu hemşerim..
    aynen bende yarim turk oldum,birsey soyluyorum 22 eylul ben dunyanin en onemli biri motor fuara gidiyorum CIMAMOTOR 2017,yani milanodaki EICMA fuar ile aynen sinifta,o zaman cok fotograflari cekip sizinle paylasacagim kardeslerim.
    ahmetyildiz bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba. bende vardı bi ara, keyifli güzel bi alet.

buda bi videom.

https://www.youtube.com/watch?v=_Ne4BdWcT1E&t=2s
    ula yirmağa cideysun...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı yigithanp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı günler çin malı cross alıcam markayı motoru bılenler kullanıcılar tavsıyede bulunabılırmı supermoto yapmayı düşünüyorum jant lastık o olmasada orjınal jant ile güzel lastikler takıp asfaltta kullanıcam yardım ltfn
    Arazide tahminimce en çok tutulan motosiklet modeli çok arıza verse tutulmazdı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)