Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kadikoyde apaçi motorcunun trajikomik kazasi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Saat 6 civarlari hava guzel kadikoy guzel hafif bir trafik var ama motorla akıyorsunuz trafik'de yavaş ve sakince.Arkamda kız arkadaşım kendi yolumuzda gidiyoruz hafif muhabbet ediyoruz o sirada Kadikoy ptt isiklarinda durduk yanimiza hizlica siyah bi 200 ns geldi,kafada kask var o kadar arkasindaki bayan artci'dada ayni sekilde kask ve kolsuz atlet var depoya ahtapot cekmis falan filan icimden diyorumki bunlar belli motosiklet kulturu sıfır apaçi tayfasi uzak dur.Neyse eleman yanimda bakiyo falan sekil yapmaya calisiyor isik yandi basiyor bu makaslar falan filan neyse is bankasinin orda eleman tekere almaya kalkmazmi motoru eywahlar olsun!!!Hop aldi tekere o sirada daha napiyorsun gerizekali derken çat diye sola dogru yapistilar asfalt'a ikisinda sol kol eller filan gitti tabi.Hemen guvenlice kenara cektim motoru yanlarina gidicektim ancak trafik akiyordu elemanda o sirada hemen motoru kaldirdi bindiler motora gazladilar gittiler.Ben onlar giderken ama sinirden cıldırdım ya oyle boyle degil.Öncelikle sen nasil bir sıgırsın ki trafikde arkanda artciyla tekere kalkmaya calisiyorsun onu gectim arkandaki insanin can guvenligi hicmi onemli degil senin icin? Kime neyi kanitlamaya calisiyorsun?.Bu aralar surekli ekipmansiz yuksek ihtimal ehliyetsiz ve tecrubesiz cok genc ciftleri yollarda goruyorum ve nedense surekli bir gaza gelme tribi var ustlerinde hemen ara gaz vermeler falan??? Yapmayin arkadaslar 30 saniyelik ego icin ne kendinizi nede size guvenip arkaniza artci olan insanlari tehlikeye atmayin.Tekerinize taş değmesin iyi aksamlar.
    espresso ve MotoRR bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Kanks bende teker yapıyorum şimdi apaçiyim?? :(:(:(

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanks bende teker yapıyorum şimdi apaçiyim?? :(:(:(
    Kardeş konuya apaçilerin yorum atması yasak cikarmisin lütfen.
    oggomoggo, nuwanda324, efendy06 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    N/A
    Benimde param olsa bende alsam

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Isin ilginc yani oylelerinede hicbisey olmuyor. Olmasin tabide ben olsam yerden kalkamazdim heralde :D Aninda toplanip binip gitmekte bir basari. Bi defa fena dusmustum. Kendimi kaybettim :D yerden kalkincada motorun basina cömdüm bi sigara yaktimdi neyin kafasiysa. Motoru elalem topladi yerden :D
    gurkanerkan, efendy06, oggomoggo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Memo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial sfc ve bajaj discover
    Pulsar kullanan çok apaçi var. Motora yeni başlayan tipler gidip bunlardan alıyor sırtına bir çanta, kimisi abartılı ekipmanlarla biniyor.
    Nasıl binerse binsin umurumda değil ama trafikte kurallara uymamak bunlarda. Lambada durmaz, tehlikeli hareketler yapar, ters yönden gider bir motor aldı ya sanki tüm yollar onun.
    Trafikte bir bunlardan çekiniyorum bir de yeni moda bisikletçilerden. Hele o bisikletçiler var ya tam öküz ters yönden geliyor sanki kendine hakmış gibi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ya o deilde benim minnoşla 2. kopruden geçiorum 1000 lik bir ss beni gormesi uzerine (ustunde full tulum ekipman vs) ayakta tekere kalktı,
    yani şimdi apachi diyemiycem bilemedim ses gorselite bilemedim

güzeldiiiiii yani be yaaa...

uur52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i ABS
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya o deilde benim minnoşla 2. kopruden geçiorum 1000 lik bir ss beni gormesi uzerine (ustunde full tulum ekipman vs) ayakta tekere kalktı,

Bunu yazan Türkiye'nin en büyük motosiklet kullanıcı platformunun moderatörü. Saygılar

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı uur52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu yazan Türkiye'nin en büyük motosiklet kullanıcı platformunun moderatörü. Saygılar
    aynen aynen ta kendisi
    yürekçe bunu beğendi.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs

ego tavan ben motorcu ben ss ci ben kahraman bu manitayı etkilerim ama nasıl etkilerim diyerek içindeki apaçiliği yansıtmış resmen

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ben de kaldiryom!
    Jemand, Fat!h33 ve bican33 bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Benimki kalkmıyor..
    54RR, bican33, Jemand ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı Anfibi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat 6 civarlari hava guzel kadikoy guzel hafif bir trafik var ama motorla akıyorsunuz trafik'de yavaş ve sakince.Arkamda kız arkadaşım kendi yolumuzda gidiyoruz hafif muhabbet ediyoruz o sirada Kadikoy ptt isiklarinda durduk yanimiza hizlica siyah bi 200 ns geldi,kafada kask var o kadar arkasindaki bayan artci'dada ayni sekilde kask ve kolsuz atlet var depoya ahtapot cekmis falan filan icimden diyorumki bunlar belli motosiklet kulturu sıfır apaçi tayfasi uzak dur.Neyse eleman yanimda bakiyo falan sekil yapmaya calisiyor isik yandi basiyor bu makaslar falan filan neyse is bankasinin orda eleman tekere almaya kalkmazmi motoru eywahlar olsun!!!Hop aldi tekere o sirada daha napiyorsun gerizekali derken çat diye sola dogru yapistilar asfalt'a ikisinda sol kol eller filan gitti tabi.Hemen guvenlice kenara cektim motoru yanlarina gidicektim ancak trafik akiyordu elemanda o sirada hemen motoru kaldirdi bindiler motora gazladilar gittiler.Ben onlar giderken ama sinirden cıldırdım ya oyle boyle degil.Öncelikle sen nasil bir sıgırsın ki trafikde arkanda artciyla tekere kalkmaya calisiyorsun onu gectim arkandaki insanin can guvenligi hicmi onemli degil senin icin? Kime neyi kanitlamaya calisiyorsun?.Bu aralar surekli ekipmansiz yuksek ihtimal ehliyetsiz ve tecrubesiz cok genc ciftleri yollarda goruyorum ve nedense surekli bir gaza gelme tribi var ustlerinde hemen ara gaz vermeler falan??? Yapmayin arkadaslar 30 saniyelik ego icin ne kendinizi nede size guvenip arkaniza artci olan insanlari tehlikeye atmayin.Tekerinize taş değmesin iyi aksamlar.
    Fazla kafayı takma, sokaktaki her olaya kafa yoracak olsak kafayı yeriz. Gülmek bile gereksiz, yorucu bir eylem, sen kendine dikkat et, gerisi yalan. Yaşadığımız ülkenin insanını değiştirmek maalesef elimizde değil, ileride daha kötü olmasın da.
    kurye13 bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Ustat haklisin da birkac virgul koysaydin su yaziya :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Onlar kaldirmaya calismis ama kaldiramamis. O yuzden apaci zaten
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kaldiryom!
    yürekçe bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehehe

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynısını dün yaşadım. arabayla giderken hemen önümde kuba motor süren iki genç vardı. motoru süren genç, kızları görünce motorun önünü kaldırdı ve hoop ikisi birden sümük gibi yere yapıştılar. hemen önümde

indim müdahale ettim, birinin bacağı kirilacakmis neredeyse. "yavrum ne gerek var böyle şeylere, evladım sizin derdiniz nedir" diyerek 60 yaşındaki enişteler gibi nasihatler verdim. çocuklar beni tinlamadi tabi, anında tüydüler. sonradan öğrendim ehliyet yokmuş, ceza korkusundan ötürü şener şen gibi kaçmışlar.
    yürekçe bunu beğendi.

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Ben karşılaştıgım profil uzerinden apachi etiketi kullandim yoksa duzgun tekercilere saygilar
    arifziyaar bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş konuya apaçilerin yorum atması yasak cikarmisin lütfen.
    Terbiyesiz.
    Teker yap.
    Makas atarken yanla.
    Hatta yanlayarak makas at.
    Utanmadan gel bana apaçi de.!!
    yürekçe bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Bende çok görüyorum böylesini. Aksaray'da enduro motor pek yok. Bikaç tane anca. Işıkta durunca yandaki cgcide bi havalar bi aragazı vermeler. Işık yanınca sanki kalkış yarışı yapıyormuş gibi basmalar. Pek acımıyorum o yüzden öylesine. Motorcu kültürüne sahip insanıda görünce durdurup sarılasım geliyor.

Ön kaldırma derken. Motoru kendim toplamıştım. Hiç teker denemedim ömrümde. Dün halamınoğlu yanımda. Çocuk "Erdi abi önü kaldırabiliyonmu" dedi. Denemek istedim. Denememle zincir boşa dönmeye başladı. Arka göbeğin cıvataları kırmışım. Dişli boşa dönmeye başladı. Sonra bindik onun elektirikliye doğru cıvata almaya. Çin malı tekere MZ motoru güçlü geldi heralde. Doğradı attı civatayı.

Buda böyle bir anımdır. Bi dahada denemem heralde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Terbiyesiz.
    Teker yap.
    Makas atarken yanla.
    Birde plakasız motorla polisten kaçması var. Onuda yazaydın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Terbiyesiz.
    Teker yap.
    Makas atarken yanla.
    Birde plakasız motorla polisten kaçması var. Onuda yazaydın.
    yürekçe bunu beğendi.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker

Eğer yeşil kawasaki üzerinde kırmızı beyaz Tulumu varsa sizi görmesiyle alakası yok her zaman öyle gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Hadi òndeki sığır arkadaki artçı ya ne demeli☺
    yürekçe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)