Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Harley Davidson 883 İRON Bu ilana dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba, başımdan geçen üzücü olaydan bahsetmek istiyorum.

Yıllardan beri iron 883 hayalim vardı, Güzel bi işe girdim, dedim kredi çeker alırım maddi durumumu zorlamadan, bu ilana çarptı gözüm fiyatı çok uygundu 30.000 a anlaştık. Zira Muadil ironlar 37-38den aşağı değildi.

İlan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...79085893/detay

06 DZL 60 plakadan sorgulattım, hiç bir hasar kaydı görünmüyor, bayram sonrasına istanbul bileti aldım ilanı kaldırdı satıcı çünkü cidden alıcaktım, dün de servise gidelim ordan direkt noter satışı yaparız dediğimde hiç beklemediğim cevapla karşılaştım, bosphorusa götürmem sevmiyorum dedi başta, ' e kendi ustama gidelim?' dedim, ben motoru hiç bir yere kesinlikle götürmem, test ettirmem, servise sokmam demeye başladı

Büyük ihtimal motorda ya beyin sorunu var yada kazada el altından toplanmış,

şahsa hakaret veya kötüleme gibibir niyetim yok. belkide motor sağlamdır. Ama mutlaka Harleye hakim ustaya götürün baktırın.(zaten kabul etmicekki )

Benimde 200 tl uçak biletim, 320 tl kredi dosya ve sigorta masraflarım yandı. Yani 500 tl zarara girdim. Ama zararın neresinden dönsek kardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hadi lan ordan hamamoğlanı deseydiniz ya yüzüne karşı...
    Oraya götürmem, test ettirmem, ustaya götürmem.
    Herkes kendini akıllı karşısındakini üzümlü kek sanıyor..
    kerem can bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Geçmiş olsun, böyle şeyleri önceden konuşun mutlaka, daha önceki bir iki yaşadığımı aktarayım.

Otomobil alacaktım ikinci el, çocuğa 10 kere telefonda söyledim, Borusan'a garanti uzatmaya sokarız, kabul edilirse aracı almasam da o testin parası bana ait. Kabul olmazsa da çıkar arabayı giderim dedim, nitekim de çıktım gittim.
    Başka bir arabaya yeltendim, telefonda adama "ekspertize gideriz, geçerse öderim, söylediğinden farklı hasar değişen boya vs çıkarsa ödemem, arabayı da almam" dedim, adam da kabul etmedi, ben de byebye dedim.

Aynı şekilde benim MT'yi satarken de çocuk gelmeden önce dedi bir servise ekspertize gideriz diye, tamam dedim ben de. Girdik ödedi ekspertizi temiz çıktı, ödedi ekspertizi aldı motoru gitti.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Geçen ben de bi cbf 150 yle anlaşmıştım. 3700 e anlaştık. Sözde 2012 model 25 binde. İyi dedik tamam baktırır alırız. Adam da istediğin yere baktır dedi. Parayı hazırladık günü ayarladık ben parayı aldım çıktım. Gitmeden de ümraniye doğu batı honda servisini aradım. Haber vermek istedim. Serviste yetkili Aydın Bey sağolsun plakadan bi sorgulamak istedi. Plakayı verdim. Dedikleri aynen şu.

Motor 2014 de 98 binde kazalı servise gitmiş. Yapılmadan çekilmiş. Hiçbi bakıma serviste girmemiş. 2015 de motora piston silindir krank değişimi serviste yapılmış. Yıl 2017 ve motor 25 binde. Direk dedi ki kardeşim bu motora bulaşma boşuna paranı kaptırma. Adamla da buluşma buluşursan lam cim eder falan. Kavga edersin gerek yok dedi. Ben de aldım paramı geldim eve. Satıcıyı aradım söyledim, haberim yoktu dedi. Akşama ilan değişti. Kurye çıkmasıdır şu bu vardır. 3000 son yazmış. O motordan öylece kurtuldum. Şimdiki motoru aldım içim rahat. Size geçmiş olsun 500 lira zarar etmişsiniz. Ben şükür zarar etmedim.

Kısaca ikinci el piyasası çok lanet.
    kerem can ve Kızıl pars bunu beğendiler.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    Duke 200
    Markete bile girseniz domatesler 4-5 ₺ civarındayken bi tane domates 2₺ ye konmuşsa almıyoruz çürük bunlar herhalde diye. Piyasası 38bin olan motora 30 bin yazan ilanı ben olsam açıp bakmam bile
    bulut59 bunu beğendi.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Motor yerine sahibine bakıyorum. Tam gözünün içine. Adamın sahtekar olup olmadığını anlamaya çalışıyorum. Fotoğrafda olur, onada bakarım.
    O yüzdende hep kazıklanıyorum.
    Motora baksana be adam, ne diye sahibine bakıyorsun, insan sarrafımısın sen?
    Yok ama, hiç vazgeçmedim, bir gün anlıycam sahtekarı gözünden.
    musclegent, Sebasti, computeus ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, başımdan geçen üzücü olaydan bahsetmek istiyorum.

Yıllardan beri iron 883 hayalim vardı, Güzel bi işe girdim, dedim kredi çeker alırım maddi durumumu zorlamadan, bu ilana çarptı gözüm fiyatı çok uygundu 30.000 a anlaştık. Zira Muadil ironlar 37-38den aşağı değildi.

İlan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...79085893/detay

06 DZL 60 plakadan sorgulattım, hiç bir hasar kaydı görünmüyor, bayram sonrasına istanbul bileti aldım ilanı kaldırdı satıcı çünkü cidden alıcaktım, dün de servise gidelim ordan direkt noter satışı yaparız dediğimde hiç beklemediğim cevapla karşılaştım, bosphorusa götürmem sevmiyorum dedi başta, ' e kendi ustama gidelim?' dedim, ben motoru hiç bir yere kesinlikle götürmem, test ettirmem, servise sokmam demeye başladı

Büyük ihtimal motorda ya beyin sorunu var yada kazada el altından toplanmış,

şahsa hakaret veya kötüleme gibibir niyetim yok. belkide motor sağlamdır. Ama mutlaka Harleye hakim ustaya götürün baktırın.(zaten kabul etmicekki )

Benimde 200 tl uçak biletim, 320 tl kredi dosya ve sigorta masraflarım yandı. Yani 500 tl zarara girdim. Ama zararın neresinden dönsek kardır.
    kredi cayma hakkını kullanırsanız eğer kredi ile alakalı masraflarınızı geri alabilirsiniz.Size sadece parayı kullandığınız gün kadar ki faiz maliyeti olur.Bunun için krediyi çektikten 15 gün içerisinde kullanmanız gerekiyor cayma hakkını.
    maktama bunu beğendi.

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Krediden cayma hakkınız var. 15 gün içinde başvuru ile masrafları ödemeden sadece az bir faizle kurtarabilirsiniz

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Bir mal eger degerinden aşagi satiliyorsa mutlaka kusurlari olur.

Sizin hatanız satici ile dogru irtibat kurmamaniz. Kimse iyi mali ucuza vermez. 500 lora önemli degil. Tecrube satin aldiniz sayin.

Hepinize teşekkürler.
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir mal eger degerinden aşagi satiliyorsa mutlaka kusurlari olur.

Sizin hatanız satici ile dogru irtibat kurmamaniz. Kimse iyi mali ucuza vermez. 500 lora önemli degil. Tecrube satin aldiniz sayin.
    Şuan ilan 37 liradan aktif.
    -Black- bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Aslında adamın soyadı olayın özeti gibi.. BASMACI ER.. Resmen basmaya enayi arıyor..
    canerz35 ve erenedip bunu beğendiler.

MT7 aldım. NE kadar doğru karar verdiğimi anladım.
    -Black- bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Böyle ticaretmi olur :D
    Sen ikinci el alıcaksın sonuçta para vereceksin. Vuruğunu, kırığını, kazasını, değişenini bilmek en doğal hakkın.

Hayalinin berbat olmasına izin verme, başka ilanlara bak derim ben.

Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle ticaretmi olur :D
    Sen ikinci el alıcaksın sonuçta para vereceksin. Vuruğunu, kırığını, kazasını, değişenini bilmek en doğal hakkın.

Hayalinin berbat olmasına izin verme, başka ilanlara bak derim ben.
    Evet uçağım cuma idi, yani dün.

Arkadaş bana motor buldu bakmaya gittik. MT7 aldım.

Motosikleti
    Dominar D400
    google aramalarında kişi ismini arattığınızda bu forumun ve bilgilerin çıkması için

Erol Basmacier
    06DZL60
    Harley-Davidson
    Sportster Iron 883
    km 11800
    model yılı 2013
    fiyat 36500
    sahibinden ilanı.

Verdiğiniz link değişse bile forumda bu yazılanlar değişmeyeceği için bu şekilde yazmak daha kalıcı olur..
    canerz35 bunu beğendi.

Motosikleti
    N/A
    Teklif verdim expertize sokayım diye engelledi beni 😂
    canerz35 bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Bizde 2-3 haftadir iron bakiyoruz bu ilani dikkate almamistim ama bir insan 36 yazdigi ilana 30a kadar dusuyorsa hic isim olmaz o motorla
    canerz35 bunu beğendi.

Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teklif verdim expertize sokayım diye engelledi beni ��
    Söylediklerimi doğruluyor bu hareketler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde 2-3 haftadir iron bakiyoruz bu ilani dikkate almamistim ama bir insan 36 yazdigi ilana 30a kadar dusuyorsa hic isim olmaz o motorla
    İlan en başta 30du. Pazarlığa yanaşmadı bende anlaştım. Bmw nine T almış, onun borcunu ödemek istiyorum demişti.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Ne kaç madel ve km de ne kadara aldınız acaba ?

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Oldukça yerinde karar. Kabileye hoş geldin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)