Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper motor tavsiye eden yok mu

Motovento
    REKLAM ALANI

4 veya 5 bin tl lik chopper motor almak istiyorum aklimda kanuni tiger 250 var siz bilgili kisilerinde bi tavsiyesini önerilebilecek motor vardir belki yardimci olursaniz mutluluk duyarim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çin malı chopper alma para biriktir.En az daelim daystar 250 veya hyosung gv 250 al.Sonra başın ağrımasın.
    natila ve BlackGhost bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    O motorlarda titreşim çok oluyor ve şanzıman problemleri var bir zamanlar bende almayı düşünüyordum üstüne biraz daha ekleyip zamanında şu an kullandığım burgmani almıştım iyiki almışım..
    Regal iyidir candır..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...70227564/detay
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    gv250 nin neresi titriyo? on numara motor yalnız servis yedek parça ve distribitör sorunu var..

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    regal aldım haftada bir ustaya götürmek zorunda kaldım sürekli problem. Kronik çok sorunu var ve yaptırdıktan sonra 1 hafta dayanıyor. Sonra sorun tekrarlıyor. Alma aldırma. Ben regali sattım ve dedim ki kendi kendime çok sağlam bir chopper/cruiser almadığım müddetçe almayacağım. Çünkü ucuza iyi chopper yok. Gittim hiç alakasız duke200 aldım.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    kuba superlight 200'ü tavsiye ederim. 9 bin km de tek bir sorun çıkartmadı. ancak o bütçene 1-1.5 daha koyman gerekebilir.

Işte butcem 5 bin olunca cikamiyorum daha fazla şuanlik ustune gv 250 de nedense bence haddinden pahali satiliyor falcon 250 alayim dedim oda 6 binden asagi satmiyorlar ve falconlarla ilgili bilgisi olan var mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorlarda titreşim çok oluyor ve şanzıman problemleri var bir zamanlar bende almayı düşünüyordum üstüne biraz daha ekleyip zamanında şu an kullandığım burgmani almıştım iyiki almışım..
    Regal iyidir candır..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...70227564/detay
    Tiger 250 ye performans dislisi attirirsan titresimi keser diyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Chopper Motorunu satan az km de olan motor var mi bilginiz varmi onerdiginiz

Kuba sl200 al sonra bobberizm motorcyles a gotur, 1200 kusur liraya harika bi motor tasarlat
    Ornek
    slifer ve polo34 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    https://www.youtube.com/watch?v=CxZ2Fz3VaWs

Kuba alan birisi iyi yanından kötü yanından bahsediyor işine geliyorsa al gelmiyorsa alma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)