Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Biri şunu uyarsın. Yoksa en yakın virajdan toplayacağız kendisini...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=6vZX3TYIGXw Aranızda tanıyanınız var mı bilmiyorum ama trafiğe açık alanda saçma sapan işler yapıyor. Hem motosiklet sürüclerini kötülüyor , hem de başkalarının hayatını riske sokuyor... Ne aynası var , ne de ekipmanı. Takmış kafasına go-pro , elinde yazlık kısa parmak eldiven. Tek tekerler , yanlamalar , arka teker kitlemeler , ışıklar'da beklememeler. Youtube yorumlarına bakınca da ayri bir siniri bozuluyor insanın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Kafa benim kafa sağol sayende tanıdım tanışmam lazım.

Allah var güzel teker yapıyor.

Motosikleti
    WR125R
    Konuya girmeden önce kesin oğzuhandır dedim, açıklamayı okuyunca emin oldum. Videoyu açtım tatmin oldum ve gidiyorum

Motosikleti
    DavidmipAJ
    eldiven giyip ceket giymeyen adamların mentalitesini anlamıyorum. 60 ile 80 ile asfaltta sürüklenirken, o derileri soyulduğunda keşke parmaklarım kırılsaydı diyecekleri kadar aylarca acı çekeceklerini bilmiyorlar sanırım. Her gün 3 doz ağrı kesici alacaklarını, 3 ay duşa giremeyeceklerini, iyileşen yaranın kokusundan iğrenç hissedeceklerini en kötüsü de ömür boyusu yanık izinden beter iz taşıyacaklarından bihaberler. Hayır mentaliteyi anlamıyorum.

Tipik trafik holiganı. Ayna yok, kurallara uyma yok. Ekipman yok. Kaskı da sırf ceza yememek için takıyorlar sanırım.
    yeditepely, espresso, musclegent ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı stupid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eldiven giyip ceket giymeyen adamların mentalitesini anlamıyorum. 60 ile 80 ile asfaltta sürüklenirken, o derileri soyulduğunda keşke parmaklarım kırılsaydı diyecekleri kadar aylarca acı çekeceklerini bilmiyorlar sanırım. Her gün 3 doz ağrı kesici alacaklarını, 3 ay duşa giremeyeceklerini, iyileşen yaranın kokusundan iğrenç hissedeceklerini en kötüsü de ömür boyusu yanık izinden beter iz taşıyacaklarından bihaberler. Hayır mentaliteyi anlamıyorum.

Tipik trafik holiganı. Ayna yok, kurallara uyma yok. Ekipman yok. Kaskı da sırf ceza yememek için takıyorlar sanırım.
    Arkadas stuntla uğraşıyor belli. Mont giymemiş koruma giymemiş onun tercihi...

Eldivenide teker yaparken eli nasır tutmasın diye takıyordur..
    Bende nasır tutuyor çünkü..

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazla kasmayın, birisi bi açar o sıfır geçtiği kapıyı, çıktığı yere geri sokarlar onu.
    Eski_kasa, pea ve zabuzaretta bunu beğendiler.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu bebe'yi bı ara avcılar'da gormustum ama pulsar mı ne vardı teker falan yapıyordu gene . o degıl de takıpcılerı baya baya daha dotu boklu cocuklar ve bu durum gercekten kotu .
    bırgun mumya olur akıllanır
    Graywolf bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Çıplak derinin o asfaltta bütünleşmesi ne demek yaşamadan öğrenemeyecek olan tiplerden, umarım yaşamazsın ama illaki düşeceksin bir gün.

Motosikleti
    WR125R
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu bebe'yi bı ara avcılar'da gormustum ama pulsar mı ne vardı teker falan yapıyordu gene . o degıl de takıpcılerı baya baya daha dotu boklu cocuklar ve bu durum gercekten kotu .
    bırgun mumya olur akıllanır
    Asıl ironi de bütün bu hareketleri takipçileri için yapıyor. Ön freni üst üste hızlıca sıkıp bırakıp veya ayaklarını gidona koyup "bakın türkiyede bunu yapmaya **** yiyen tek ben varım, oğuzhan muslu farkı bu işte" diye övünüyor. İzledikçe ve yorumlara baktıkça insanı kanser edecek türden. Nasıl bir aşağılık kompleksi içindeyse arkadaş..

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Herkesin hayatına kimse karışamaz

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    hahaha bende aynen konuya girerken tahmin etmiştim onun olduğunu :D
    Hiç teker yapmaya çalışmadım hayatımda.

Bazen çok enerji dolu olduğumda agresif sürüyorum sadece o. Oda yol sakinse.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Graywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl ironi de bütün bu hareketleri takipçileri için yapıyor. Ön freni üst üste hızlıca sıkıp bırakıp veya ayaklarını gidona koyup "bakın türkiyede bunu yapmaya **** yiyen tek ben varım, oğuzhan muslu farkı bu işte" diye övünüyor. İzledikçe ve yorumlara baktıkça insanı kanser edecek türden. Nasıl bir aşağılık kompleksi içindeyse arkadaş..
    hayatı boyunca tek basarısı budur buyuk ıhtımal ve coluga cocuga şov yapıyor ve cocuklar da bunu destekleyınce egosu oksanıyor . ekıpman gıymemıs teker yapmıs umrumda olmaz en fazla ölür .

bı atasozu var , kecının gotu kasınınca cobanın değnegıne surtermıs . bunun kı o hesap . bu tıpler ölse zerre uzulmem .

ama takıpcısı oldugu cocuklar sımdı heves edıyor ve motosıkletı bu ısler ıcın oldukca yatkın buluyorlar , daha da kotusu ozenıp onlar da yapmak ıstıyorlar. bazı yorumları okudum bu şov cocugu baya baya takıpcılerı tarafından kahraman gıbı gorunuyor kı bu cok cok kotu bır durum . sımdı motorla olmasa da bısıkletlerıyle bıle yapmaya calısıp yaralanacak yada yaralanmıs cocuklar mutlaka olacaktır yada vardır .

bu lavugu guzelce uyarmak lazım ama o bır kahraman laf anlamaz , ya kulak kokune asılacaz denk geldıgı zaman yada polıs amcalara yada gereklı yerlere sıkayet edecez kı .cocuklara daha fazla zarar vermesın .

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Doğal döngü eleşmeyin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Bajaj as 150>Kawa Versys 650>CF MOTO 650 TK
    Trafikte bu hareketleri yapmak yasak.bu videoyu izleyipte ceza kesmeyen, ehliyeti iptal etmeyen kurallar oldukça bu arkadaş bu işe devam eder. Yani suç bu ergen arkadaşta değil, ehliyetini almayıp 2 ay hapis cezası vermeyen kural yapan milletvekillerinde... Trafiğe kapalı alanda ise istediğini yapabilir.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Kimmiş diye videoyu açtım. Yeğenim müzik sesinden oguzhan mi o dedi takip ediyormuş da. yegenim 11 yaşında. Anca işte

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Oğuzhqn diye tahmin ettim videoyu izledim ve Allah var güzel teker yapıyo ha ayn böyle Oğuzhan baabababab

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ailesi takip etmiyormu ki?
    hadi onu gectim, hic bir trafikci vs de gormuyor mu?
    biz kasksiz adim atsak 2 ekip yunus dibimizde biter!!!
    Remzidemir41 ve otopsici bunu beğendiler.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    şansa yaşıyo arkadaş. ses etmeyin kendi kendini imha etsin.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    ulan şu videoya kadar "cbf 1000'ler çok düzgün motorlardır, düzgün adamlar kullanır, apaçinin eline geçmez" diyordum. yok aga, bi daha böyle bişey demem heralde.

ha ama şu videoyu açmadan 10 motor var, hepsi apaçi desem buraya kafadan;

cbr 250r
    cbr 125r
    r25
    mt7 sayılırdı. hepsi de videoda var.

bu arada bu tarz heriflerin motor kullanmasını istemiyorum trafikte bize kötü bakıyor sürücüler bunlar yüzünden.

videoyu 10.30'a getirin. sağa dönen adama korna basıyor. ulan senin ne bok işin var orda da o herife korna çalıyorsun?
    yürekçe ve zabuzaretta bunu beğendiler.

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    Her videosunu izledigimde insanlarin motorculardan neden haz etmedigini anliyorum. Gercekten beyinsiz bi tip
    yürekçe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)