Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bot Seçimi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Selamlar uzun zamandır bot araştırıyorum.Kullanıcı yorumuna ihtiyacım var.Sizlere sorayım dedim.
    Mersin gibi bir yerde sıcak tutmasına fln gerek yok sadece yağmur geçirmesin yeter.
    Alpinestars,Tcx,Dainese üçlüsünden bir bot almak istiyorum.
    Kullananlar yazabilirlerse sevinirim.1 kere alıp epey süre kullanmak istiyorum.
    Kullanma sıklığım %70 şehiriçi o yüzden uzun bot pek istemiyorum olsa bile yandan fermuarı olsa şart.
    Özellikle Alpinestars Smx-3 kullanan yorum yazarsa çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canberkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tcx X-Five Gore Tex. İç tarafı fermuarlı, fermuarın üstüne de cırtı var. 30 derecelerde kullanıyorum. Terletmiyo kaval kemiği ve bilek korumaları güzel entegre edilmiş, rahatsızlık vermiyor. Ayrıca su geçirmiyor Tavsiye ederim

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı canberkm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tcx X-Five Gore Tex. İç tarafı fermuarlı, fermuarın üstüne de cırtı var. 30 derecelerde kullanıyorum. Terletmiyo kaval kemiği ve bilek korumaları güzel entegre edilmiş, rahatsızlık vermiyor. Ayrıca su geçirmiyor Tavsiye ederim
    Tabanından olan yüksekliğini ölçebilir misin.Çok yüksek istemiyorum çünkü.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Bende de Tcx Jupiter Evo GoreTex var.

Ofiste üstümü değiştirmekle uğraşmak istemediğim için rahat, çok kaba olmayan bir kısa bot lazımdı.

Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Kışın her gün, diğer mevsimlerde de yağmur riski varsa ya da haftada 1 filan giydim. Günde 10 saat ayağımda durmasına rağmen çok rahat bir bot, yürürken hiç rahatsız etmiyor. 30 küsür derece sıcaklıkta çok pişirmiyor, hissettirmiyor. Zaten su geçirmez ve sağlam.

canberkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabanından olan yüksekliğini ölçebilir misin.Çok yüksek istemiyorum çünkü.
    Ön taraf 1.1 cm arka taraf 2.2 cm olarak ölçtüm (dış tarafından). Vites geçişlerinde sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorsan. Başlarda biraz kaba geliyor ama alışınca normal ayakkabı istemiyorsun. Yine de internetten sıpariş etme, dene, gör.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mağaza'da deneyip görün. Beğendiğiniz bot'un aynısını fc-moto yada revzilla ' dan sipariş edebilirsiniz. En az %20 ucuza denk gelir...

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    %100 şehiriçi bile kullansan uzun bot kısa bottan daha iyi.Uzun bot uzun yolda kullanılır diye bişi yok.Uzun botlara bak derim.Eğer kısa botda iddialıysan YDS Diablo 7.4 yada 7.2 al.Fiyatı da uygun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)