Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Forumun geldiği .
    Levent bunu beğendi.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de pahalı mal alacak kadar zengin değilim onu n'apcaz?
    Böbreğini sermaye olarak kullanabilirsin

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    125Cc Motorun 20 bini aştığı bir memlekette olduğumuzu unuttu galiba arkadaş

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125Cc Motorun 20 bini aştığı bir memlekette olduğumuzu unuttu galiba arkadaş
    oldu mu o kadar

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yeni Ducati: Zenginler için. Hem alması, hem bakması pahalı

Japon iyidir Japon. Olmasalardı napardik. Yer bitirirdi bizi Alamanlar Fransızlar İtalyanlar.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldu mu o kadar
    Bkz; yzf r125
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    oo hardcore troll var bu işin sonu ban+konu kilite gider

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacı o alacağın mala göre değişir bak. Hadi kaliteli bi 250 cc motor alayım desen cebinden yaklaşık 20 lira çıkacak. Neticede beyaz eşya değil bu az daha verip kaliteli alayım hesabı. Ben ilk motorumu 2700 lira verip sıfır olarak almıştım. 1 buçuk Senede 15 bin km yaptım karda kışta (harbiden kar ama yani laf olsun diye değil) totom dona dona uzun yollara gittim 500 600 km. Tık demedi. Motor da salcano wolf 125 cc. 10 lira yerine 20 lira vereyim iyisi olsun diyebilirsin ama işte 5 bin değil 10 bin vereyim iyisi olsun demek sağlam bi toto ister

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çin malı motor 20 bin km kullanıyorum diye sevinenler.Bi 20 bin için 3bin tl daha veririm diyenler abooow

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı uçanmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı şu marka ucuz diyip alıyorsunuz sonra yolda kalınca ağlamayacaksın yolda kalınca çektiğin stres ettiğin küfürlerin günahı motoru yürüyerek götürmen tekrar parça alman tekrar işçilik ücreti ödemen şu servis iyimi bu servis iyimi

diyip saatlerce kafa yormana değer mi çin malı motor japon marka motor fiyatına geliyor kalite alacak paran yoksa bekle yada tolu taşıma kullan
    Çok genelleme yaparak geniş bir aralık için konuşuyorsun. Marka model örneği ver mesela neye karşılık ne alacaksın? bakalım zengin misin değil misin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle saçma bir konu hakkında yorum yapmaya değmez
    Böyle konu hakkında yorum yapmaya değmez deyip yorum yapanlar

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motordan anlamayan Honda bayisi bildirdi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bkz; yzf r125
    keşke bakmaz olaydım

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı motor 20 bin km kullanıyorum diye sevinenler.Bi 20 bin için 3bin tl daha veririm diyenler abooow
    korayuzuner1
    Motosikleti
    2018 i bekliyor

ne zaman seni görsem üzülüyorum. hala buralarda çin malı goygoyu yapıyosun. geçende vida sıkamam diyip benim motora sallıyodun. 31 yaşına hiçbişeyi sorgulamadan geldiğinden her duyduğuna inanıyosun anlıyorumda bir insan bu kadar vasıfsız olmamalı. zaten gerçekten motor sürmek istesen hiçbişey engelleyemezde seni, sen sadece buralarda gezinen bir turistsin. sen bence 2023 ü bekle borla çalışan japonla 500k km yaparsın sakın çinliye bulaşıyım deme vida felan sıkarsın pişman olursun

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Çinliye kurban olam ben,boyle motorlara can kurban kac bin kmler harcadim cubda şimdide seyhan aldim canavar gibi geziyom.paran varmi yokmu diye sormuyon .kardaş param olsa alirdim heralde .

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    YBR 125=9.300tl olmuş hadi gidin herkes alsın son zam inşallah padişah Verginin+vergisinden başka birşey çıkartmadan,son zamlar ile el yakıyor!!

Yamaha-Honda-Suzuki almak hayal kredi ile bile alınmaz..
    Çinliler kalite ortada Mondial YUKİ ne kadar kaliteli hepimiz biliyoruz

İnşallah Hintliler-Tayvanlılar kalite fiyat olarak orta sınıfta olurlar .. Tvs-Hero-Bajaj-Sym-Kymco
    Not: Japon al 2.el al diyenler çıkacak ama şu var geçen ay sıfır YBR 125 8000 TL alan adam Şuan sıfırı 9.300-9.400tl iken satmak isterse 7000 satmaz.çoğu yerde 2.el motorlar sıfıra yakın veya en fazla 200-400tl ucuza satıyorlar..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni Ducati: Zenginler için. Hem alması, hem bakması pahalı

Japon iyidir Japon. Olmasalardı napardik. Yer bitirirdi bizi Alamanlar Fransızlar İtalyanlar.
    Japonlar güzel,güzel sorunsuz motosiklet üretiyor ama Japon markaların Türkiye distribütörler bizi yiyip bitiriyor.Yanlış görmediysem 125 cc minicik YZF R125 in fiyatları 20.000 TL lerde dolaşıyor şu anda.20.000-25.000 TL ye az kullanılmış Ducati Monster var.Bir yanda evet doğrudur bakımları pahalı egzotik sayılabilecek bir motosiklet diğer yanda commuter bozması 125 cc SS gibimsi bir motosiklet.Japonlar son zamlardan sonra Türkiye'de kendi mezarını kazmaya başladı.Gerçi bizim millet salak gider yine bu fiyatlara alır Japonları.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı uçanmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı şu marka ucuz diyip alıyorsunuz sonra yolda kalınca ağlamayacaksın yolda kalınca çektiğin stres ettiğin küfürlerin günahı motoru yürüyerek götürmen tekrar parça alman tekrar işçilik ücreti ödemen şu servis iyimi bu servis iyimi

diyip saatlerce kafa yormana değer mi çin malı motor japon marka motor fiyatına geliyor kalite alacak paran yoksa bekle yada tolu taşıma kullan
    fakiriz ama fukara değiliz

Yaşasın polemik up up up

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japonlar güzel,güzel sorunsuz motosiklet üretiyor ama Japon markaların Türkiye distribütörler bizi yiyip bitiriyor.Yanlış görmediysem 125 cc minicik YZF R125 in fiyatları 20.000 TL lerde dolaşıyor şu anda.20.000-25.000 TL ye az kullanılmış Ducati Monster var.Bir yanda evet doğrudur bakımları pahalı egzotik sayılabilecek bir motosiklet diğer yanda commuter bozması 125 cc SS gibimsi bir motosiklet.Japonlar son zamlardan sonra Türkiye'de kendi mezarını kazmaya başladı.Gerçi bizim millet salak gider yine bu fiyatlara alır Japonları.
    Amerika'ya geçici süre gelen Türkleri tutamayız, dinlemezler "Zaten birkaç sene kalacaksınız. Honda, Toyota alın, hem sorun çıkarmaz, hemen de dönüşte kolay satarsınız" tavsiyemizi, ucuz ikinci el BMW ve Audi'ler akıllarını çeler, alırlar bir A6 veya 530. Sonra o birkaç yılda aldıkları fiyat kadar masraf yaparlar, Türkiye'ye dönerken de ciddi zararla zor elden çıkarırlar. Yolda kaldıkları zamanlar, araba servisteyken arabasız kaldıkları zamanlar da cabası olur. Genelde sorunca "hojam herşeyi otomatik, full deri koltuk" derler, ve "şurasını da yaptırsam süper olacak" derler. Ama "neden acaba ikinci eli bu kadar ucuz?" diye sorgulamazlar... Gerçi onlar da haklı, fırsatını bulmuşken neden olmasın?

Velhasıl kullanılmış lüks Avrupa malları ucuza alınır, ama ucuza kullanılmaz...Elimdeki Superduke'a ekstra üç sene garanti aldım, n'olur n'olmaz diye. Bakalım ne kadar dayanacak merak ediyorum. Şimdiden iki pistonu değişti, 5000km'i yeni geçti alet...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)