Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sıfır motor 7 km de normal mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kafadaysanız gidin fabrikada çalışın. Çünkü 200-300 metre bile olsa test etmek zorundalar. Belli bir hıza çıkıp frenleri, vitesleri denemeleri lazım. Adam yanlış yönlendirme filan yapmamış. Arabalarda bu testler daha uzun sürebiliyor.

Yankee haklı.
    Kim hangi servis yapıyor 7 km lik testi söyleyin bi bizde bilelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim hangi servis yapıyor 7 km lik testi söyleyin bi bizde bilelim
    Yukarıda IQ'su ortalama bir ayakkabı ölçüsünden daha küçüklerin bile anlayabileceği şekilde açıklamışlar. Tekrar yazıp kendimi yormayayım şimdi. Siz okumadan geçmişsiniz sanırım. Yoksa anlamamış olma ihtimaliniz çok düşük olsa gerek.

Motosikleti
    Spada Anton 150
    Benim bildiğim, test edilmesi gerekiyor. Yamaha honda gibi markalar amörtisör testi, balans testi gibi şeyler yapıyor(en azından bazı motosikletlere). Ama çin malı motosikletlerin sadece motoru(kelle motor) krank piston vs. testine tabi tutuyor. Tek parça haline gemideyken veya Türkiyeye gelince getiriliyor. Ve yol testine tabi tutulmuyor. Bu tür motorlar 0 km olması lazım. Ama fabrikada toplanıp gelenlerde bir kaç km olabilir. Fakat bu testlerde 7 km olur mu o ayrı konu.

Yasal olarak 70km'ye kadar sıfır olarak satılabiliyor diye biliyorum. Detayını bilenler paylaşabilir

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Fabrikalardaki test mesafesi çatlasa 2 km yi geçmez... Geçmemesi lazım...
    Kawasaki motorlar kasa içinde geliyor..
    Montajı ve deneme sürüşünü servisler yapıyor... Yani 0 km...
    Diğerlerini bilmiyorum..
    Ama 7 veya 17 olmamalı.. Çok saçma....

Motosikleti
    r25
    Sıfır r25 almıştım, 0 kilometredeydi.

Motosikleti
    R25
    Yukarıda IQ'su ortalama bir ayakkabı ölçüsünden daha küçüklerin bile anlayabileceği şekilde açıklamışlar. Tekrar yazıp kendimi yormayayım şimdi. Siz okumadan geçmişsiniz sanırım. Yoksa anlamamış olma ihtimaliniz çok düşük olsa gerek.
    Yorum yazan 15 kişinin % 95 i km 0 olur diyor, Honda ve yamaha yı aradım km 0 dediler, sanırım IQ seviyesini geçtim, IQ olmayan biri bu konuda hala ısrar edebilir.

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum yazan 15 kişinin % 95 i km 0 olur diyor, Honda ve yamaha yı aradım km 0 dediler, sanırım IQ seviyesini geçtim, IQ olmayan biri bu konuda hala ısrar edebilir.
    O zaman biz senin görüşüne göre ne içiyorsak onu içmeye devam edelim. IQ'su olmayan biri olarak siz seviyeli IQ beye iyi günler dilerim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Fazla kurcalamayın altından bayide test aracı olarak kullandıkları da ortaya çıkabilir. 1 km lik yolu 4 kez git-gel yapsa 8km oluyor zaten.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Kardeş siz niye birbirinize hakaret ediyorsunuz.
    Sen öyle biliyorsundur, diğeri öyle biliyordur. Saygı duyar kenara çekilirsiniz.
    İQ falan komik şeyler yapmayın etmeyin, yaşlarınız küçük değil. Biz bunu 5. sınıfta yapıyorduk. Saygı ve birbirini kırmamak. Bu foruma keyif almak için giriyoruz.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş siz niye birbirinize hakaret ediyorsunuz.
    Sen öyle biliyorsundur, diğeri öyle biliyordur. Saygı duyar kenara çekilirsiniz.
    İQ falan komik şeyler yapmayın etmeyin, yaşlarınız küçük değil. Biz bunu 5. sınıfta yapıyorduk. Saygı ve birbirini kırmamak. Bu foruma keyif almak için giriyoruz.
    Kırıcı veya hakaret içerikli bir şey yazmadım. Özellikle dikkat ederim. Sadece kendi fikirlerini söylemek yerine başkalarının fikirleri ile direkt dalga geçmeye yönelik bir tavırdan hoşlanmadığımı elimden geldiğince saygı çerçevesinde paylaştım. Aldığım cevap ise ilk yönde paralel olduğu için arkadaşının fikrini değiştiremeyeceğimi anlayıp iyi günler diledim.

Size katılıyorum. Keyif almak ve bir şeyler öğrenmek ortak derdimiz. İşte sırf bu yüzden hiç bilgisi olmadan paylaşım yapanlara, bu halde iken kesin konuşup kafa karıştıranlara ve özellikle de başkalarının fikirleriyle dalga geçenlere saygı çerçevesinde tepkimi göstermeye devam etmeyi planlıyorum. Rahatsız olduysanız sizden ve varsa diğer rahatsız olan arkadaşlardan özür dilerim.

Motosikleti
    R25
    Kırıcı veya hakaret içerikli bir şey yazmadım. Özellikle dikkat ederim. Sadece kendi fikirlerini söylemek yerine başkalarının fikirleri ile direkt dalga geçmeye yönelik bir tavırdan hoşlanmadığımı elimden geldiğince saygı çerçevesinde paylaştım. Aldığım cevap ise ilk yönde paralel olduğu için arkadaşının fikrini değiştiremeyeceğimi anlayıp iyi günler diledim.

Size katılıyorum. Keyif almak ve bir şeyler öğrenmek ortak derdimiz. İşte sırf bu yüzden hiç bilgisi olmadan paylaşım yapanlara, bu halde iken kesin konuşup kafa karıştıranlara ve özellikle de başkalarının fikirleriyle dalga geçenlere saygı çerçevesinde tepkimi göstermeye devam etmeyi planlıyorum. Rahatsız olduysanız sizden ve varsa diğer rahatsız olan arkadaşlardan özür dilerim.
    Tamam keyif alalım ama bilmediğimiz bi konuya biliyor gibi cevap verip insanlara yanlış bilgi vermeyelim o zaman.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    700 metre olabilir mi?

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Arkadaşlar motosiklet için değil de her araç fabrika fa tamamlandıktan sonra bi kaç km test ediliyor 10 km ye kadsr normal diye biliyorum ama bunun üzerinden bi rakam varsa o şüpheli ama her araç test edildiği için 0 km araç olmaz bayilerin size söylediği araç 0 demek istemiştir 3-5 km de standart test usulleri

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)