Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150 Cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    2 gün önce 150 cc 2016 model motor aldım motordan fazla anlamam dış görünüşü güzel diye aldım . Debryajlı motor kullanmayı ilk bunda deniyorum . Fakat debriyaj yükseltirken motor zıplıyor düşürürken de tak diye ses geliyor ben mi ayarlayamıyorum sorun motordamı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Motorun marka modeli yazarsan daha kolay doğru yardımcı olurlar..

Çin malı ise mutlaka debriyaj değişmesi gerekli veya debriyaj teli de sıkıntı olabilir..

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Vitesi nasıl düşürüyorsun? Örneğin 60'la son viteste giderken debriyajı çekip devir iyice düştüğünde "lak" diye pedala basıp düşürüyorsan yanlış yapıyorsun.

Artırırken ise kavrama noktasına alışamadığından dolayı önce gaz verip "lop" diye maneti bırakıyorsan motor zıplar.

Bunları tamamen "motordan fazla anlamam dış görünüşü güzel diye aldım . Debryajlı motor kullanmayı ilk bunda deniyorum" dediğin için söylüyorum. Motorunda hiçbir problem olmayabilir.

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Motorun markası 150 mh drift debriyajlı motor daha önceden hiç kullanmadım bayırda falan istop ettiriyorum örneğin 80 ile giderken karşıma kırmızı ışık çıktığında hiç debriyajı ellemeden iyice yavaşlıyorum tam duracakken basıyorum debriyaja sonra olduğum yerde vitesi düşürüyorum bu biraz zaman alıyo nasıl yapmalıyım ? Bide dönerken sıkıntı oluyor mahalle aralarında bu devriyajı nasıl kullancam :F

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Debriyaj hızlı sıkılır gaz yavaş yavaş bırakılır (öne salınır)
    Vites atınca (geçince)
    Debriyaj yavaşca bırakılır gaz hızlı çekilir
    Tahterevalli gibi sol debriyaj sağ gaz

Sokak arası 2.vites gidersin 1-2 arası genelde boş birşey çıkarsa debriyaj boş yaparsın durar

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    işte böyle insanlara eğitim-öğretim şart! bilmeden ne kullanıyorsun be abicim? hiç mi video izlemiyorsun nasıl yapacağını öğrenmek için? artık bu tür konuların tamamen kirlilik olduğunu düşünüyorum.

kamyonun altına sok çıkar devam et :D

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    2 senedir cup kullanıyorum debriyajlı farklıymış o yüzden biraz zorluk çekiyorum yardım ettiğin için saol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)