Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Usta Aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki gsx 650 f
    Arkadaşlar herkese merhaba.... 3 yıldan beri bu forum neredeyse aradığım her şeyi buldum...... Ama üyelik bu güne kısmetmiş. Ardaşlar lafı fazla uzatmayacağım. pcx 150 ile başlayan motosiklet serüvenim inazuma felan derken, bu gün suzuki gsx 650 f ile devam ediyor... Fakat şöyle bir durum var ki; motor büyüdükçe haliyle de masraflar büyüdü ve servise gidemez olduk... Sizden ricam istanbul da rahmetli barkın abinin müdavimi olduğu levent usta gibi işinin ehli bir motor ustası var mı bildiğiniz.... bir çok kişi bana bu güne kadar bir çok usta tavsiye etti... Eee tabi bu forumdan da bir şeyler gördük.... Fakat gittiğim ustaların bir çoğu ismi lazım değil hiç bir şeyden anlamıyor... Arkadaşlar motorun yağını suyunu, bujilerini hava filtresini ve balatalarını kendim değişiyorum, benim ihtiyacım olan ağın mekanik bakımlarını yapabilecek bir usta.... Debriyaj tasından ses geliyor hala hallettiremedim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    dostum istanbul'da suzuki delta motor var, ismail usta.

ben Bandit'imi bu abiye götürdüm. Bir sürü Bandit'li müşterisi var. Baya hakim o motora. Aynı blok var zaten üzerinde. İstanbul'da tek gittiğim usta oydu. Onu tavsiye ediyorum o yüzden. Fiyatları da çok abartı falan değil. Sadece eli çok yoğun, acele iş isteme.

Motosikleti
    Suzuki gsx 650 f
    Dostum çok saol

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Hazir konu acilmisken bir usta da Ankara tarafindan araniyor, var mi acaba? :D

exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    Mekanik moto beşir usta var. Vn 800, intruder 800, r125, r6, crf 250 yakın çevremden götürülen motorlar. İstersen bi ara konuş ama suzuki yetkili servisine götürmek daha mantıklı olacaktır hazır usta o motor üzerine deneyimli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler