Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ANKARA YOLLARINDAKİ BUBİ TUZAKLARI

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Sürekli yollarda motosiklet tekerleğinin gireceği kadar çukurlarla, yarıklarla karşılaşıyorum. 2 kere kaza atlattım bu çukurlar yüzünden. ilk seferim viraj dönüşünde tekerlek yarığa girdi yalpaladık şans eseri kurtuldum. biraz önce yine böyle bir çukurdan geçtim allahtan bu sefer kapmadı tekerleği üstünden geçip gittim. arkadaş kimsenin motosikletlerin varlığından haberi yok galiba o yarıkları orda nasıl bırakabiliyolar. baya öngörülebilirliği olmayan ciddi bir sıkıntı bu.
    birbilent bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Beterin beteri var.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    evet çok fazla çukur ve bozuk asfalt var bu ara benimde dikkatimi çekiyor.. düşe düşe ezberliyosun, alıştıktan sonra 100m yaklaşınca hatırlıyosun... taktik bu

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürekli yollarda motosiklet tekerleğinin gireceği kadar çukurlarla, yarıklarla karşılaşıyorum. 2 kere kaza atlattım bu çukurlar yüzünden. ilk seferim viraj dönüşünde tekerlek yarığa girdi yalpaladık şans eseri kurtuldum. biraz önce yine böyle bir çukurdan geçtim allahtan bu sefer kapmadı tekerleği üstünden geçip gittim. arkadaş kimsenin motosikletlerin varlığından haberi yok galiba o yarıkları orda nasıl bırakabiliyolar. baya öngörülebilirliği olmayan ciddi bir sıkıntı bu.
    Batikentteki yakisikli sl senin mi yoksa :D

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Örtecekler üstümüze gazete kağıdını az kaldı az..
    yürekçe ve erenedip bunu beğendiler.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı Kido adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batikentteki yakisikli sl senin mi yoksa :D
    eryamanın sl siyim ben :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örtecekler üstümüze gazete kağıdını az kaldı az..
    toplanıp üstümüze gazete giyip motor mu sürsek protesto amaçlı

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eryamanın sl siyim ben :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

toplanıp üstümüze gazete giyip motor mu sürsek protesto amaçlı
    Varya duyduğum en güzel protesto fikri.
    Off harika harbiden.

ankara aka keko şehri

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara aka keko şehri
    Kurban ol :D
    auca_black bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Valla aslen ve doğma büyüme Ankara lıyım , çukurları boşverdimde "Memur" şehri denen bir şehirde bu kadar hödük nasıl var akıl erdiremedim.
    YasinC bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eryaman'dan Optimum'a inerken Vatan bilgisayarın oraya çok dikkat edin. Çok güzel tümsekler, yarıklar var. 250cc'lerin arka tekeri bile sığar o derece.
    ayetlervaray bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250sl
    Batıkent beyaz sl diosan benim dir )

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    ankara istanbula göre çok iyi. sürücüleri de öküz, hödük vs ama ist. daki kadar kasap yok inanın.yollara gelince, özellikle çankaya belediyesinden nefret ediyorum! cidden bir belediye hiçmi bir işe yaramazın net cevabı! sonra "okopolu bölödüyöler kozonür!" derler

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara istanbula göre çok iyi. sürücüleri de öküz, hödük vs ama ist. daki kadar kasap yok inanın.yollara gelince, özellikle çankaya belediyesinden nefret ediyorum! cidden bir belediye hiçmi bir işe yaramazın net cevabı! sonra "okopolu bölödüyöler kozonür!" derler
    Çankaya belediyesi ile alakası nedir? İşte belediye sizin gibi düşünenleri bildiğinden Çankaya Belediyesinde ki cadde yollarını yapmakta üşengeçlik yapıyor. Hangi belediye olursa olsun, caddeleri büyükşehir belediyesi yapar. Ben Çankaya Gaziosmanpaşa'da oturuyorum yaklaşık 5 senedir caddeleri bubi tuzaklarıyla doluydu daha yeni yaptılar oda yarım yamalak. Sokaklarında 1 tane çukur bulunmaz. Caddeler pert. Yaşayanlarda sanıyor Çankaya Belediyesi yapmıyor, maksat oy koparalım.

Cahil insanlar oldukça Akp iktidar olmaya devam edecek görünen o.
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eryaman'dan Optimum'a inerken Vatan bilgisayarın oraya çok dikkat edin. Çok güzel tümsekler, yarıklar var. 250cc'lerin arka tekeri bile sığar o derece.
    zaten konuyu açmadan önce ordan geçmiştim. bardağı taşıran son damlaydı. bide şimdi metromall yapıyolar son durak tarafına oralarda aynı. yollarada inşaat kumu dökmüşler çok kayıyor oraya dikkat.

Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı carter17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çankaya belediyesi ile alakası nedir? İşte belediye sizin gibi düşünenleri bildiğinden Çankaya Belediyesinde ki cadde yollarını yapmakta üşengeçlik yapıyor. Hangi belediye olursa olsun, caddeleri büyükşehir belediyesi yapar. Ben Çankaya Gaziosmanpaşa'da oturuyorum yaklaşık 5 senedir caddeleri bubi tuzaklarıyla doluydu daha yeni yaptılar oda yarım yamalak. Sokaklarında 1 tane çukur bulunmaz. Caddeler pert. Yaşayanlarda sanıyor Çankaya Belediyesi yapmıyor, maksat oy koparalım.

Cahil insanlar oldukça Akp iktidar olmaya devam edecek görünen o.
    sen nerede oturuyorsun? sen bana akp li derken ne kullanıyorsun onu da söyle. yüzyılın başında bir konu görmüşsün, okumuş yazıyorsun. beni tanımadan etmeden, yargılamadan konuşmayı öğren. sen daha çocuktun ben oy kullanmaya başlarken, kendimi bildim bileli chp ye atıyorum. caddeden kastım ana yollar değil soakaklar! belliki o entel hayatından sıyrılıp ara sokakları pek gezememişsin. sana esatta, kolejde, seyranda, konutkentte, tunalıda, aklına gelebilecek çankaya belediyesinin olduğu her noktada hendek savaşından kalma çukurlar gösterebilirim. daha ne söylediğimi anlamadan konuşma. kendim yenimahalledeyim. o da chp li ve gayet güzel iş çıkarıyor. çankaya belediyesi baştan aşşağı pislik, rant, rahatlık ve işgüzarla dolu bir belediye. nereden mi biliyorum? 2 yıl çalıştım! iş yerim çankaya belediyesine bağlı, gereksiz, rüşvetle olabilen her türlü sorunu çıkarır. daha çok sayarım ama yetmiştir sana herhalde?

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı Nightred adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batıkent beyaz sl diosan benim dir )
    o sl o sl değil

Ataartuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Çankaya'nın da geri kalır yanı yok.

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erenedip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen nerede oturuyorsun? sen bana akp li derken ne kullanıyorsun onu da söyle. yüzyılın başında bir konu görmüşsün, okumuş yazıyorsun. beni tanımadan etmeden, yargılamadan konuşmayı öğren. sen daha çocuktun ben oy kullanmaya başlarken, kendimi bildim bileli chp ye atıyorum. caddeden kastım ana yollar değil soakaklar! belliki o entel hayatından sıyrılıp ara sokakları pek gezememişsin. sana esatta, kolejde, seyranda, konutkentte, tunalıda, aklına gelebilecek çankaya belediyesinin olduğu her noktada hendek savaşından kalma çukurlar gösterebilirim. daha ne söylediğimi anlamadan konuşma. kendim yenimahalledeyim. o da chp li ve gayet güzel iş çıkarıyor. çankaya belediyesi baştan aşşağı pislik, rant, rahatlık ve işgüzarla dolu bir belediye. nereden mi biliyorum? 2 yıl çalıştım! iş yerim çankaya belediyesine bağlı, gereksiz, rüşvetle olabilen her türlü sorunu çıkarır. daha çok sayarım ama yetmiştir sana herhalde?
    Sakin ol Dayı; ben sana akplisin demedim, genel olarak cahil kitleden bahsettim üzerine bu kadar alınmana gerek yoktu. Ben Chpli ya da Akpli ya da herhangi bir partili değilim. Ben sürekli ara sokakları kullanıyorum nitekim caddeler oldukça kötü durumda. Rantçılığa gelince her belediyede maalesef olan bir şey. Göz göre göre yapılan bir şey malum. Yazınızdan anladığım kadarıyla da tez canlı ve her an kavgaya meyilli bir yapınız var. Bir uzamana (Psikolog) görünmenizi tavsiye ederim. Aşırı stres getiren bir durum çünkü bu.

Caddeler Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğunda. Sokak aralarında en ufak yol bozukluğunda kaza yapacak hızda gitmediğinizi varsayıyorum çünkü. Bilmediğiniz bir şeyi öğrettiğimi yazınızın gidişatından öğrenmiş oldum. Bu beni mutlu etti yoksa sokakta 50 60la gidemediğiniz için Belediye'den nefret ettiğinizi düşünmüyorum(!).

Şimdi Dayı, sen yine celalleneceksin kavga moduna gideceksin ama n'apalım olay bu. Cahil millet oldukça AKP iktidar olmaya devam edecek.

Motosikleti
    mondial znu 125
    Sen benim yazimi okudun mu kocum?
    Okumadan yorum yapma o zaman. Cadde demis miyim? Yol demisim.
    Kaza demis miyim? Dememisim. Bence sen once okumayi ogren, okumadan yorum yapmaktan kurtulabilmek adina daha cok kitap oku, kulturunu gelistir. Emin ol senin o bahsettiklerinden tek farki farkli kisilere basma kalip inaniyor olman. Ama daha benim yazdiklarimi okuyarak yorumlamaktan, hadi yanlis anladiysan teyit etmekten uzaksin. Hala bana kaza maza, 50-60 diyorsun. Sokak arasinda degil sadece caddede motorum 80 max yapiyor. Sokak arasinda 30dan yukari cikmam. Ama motorumun kucuk olusu ve tekerlerinden mutevellit bircok zarari var tamam mi kocum?
    Alıntı carter17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol Dayı; ben sana akplisin demedim, genel olarak cahil kitleden bahsettim üzerine bu kadar alınmana gerek yoktu. Ben Chpli ya da Akpli ya da herhangi bir partili değilim. Ben sürekli ara sokakları kullanıyorum nitekim caddeler oldukça kötü durumda. Rantçılığa gelince her belediyede maalesef olan bir şey. Göz göre göre yapılan bir şey malum. Yazınızdan anladığım kadarıyla da tez canlı ve her an kavgaya meyilli bir yapınız var. Bir uzamana (Psikolog) görünmenizi tavsiye ederim. Aşırı stres getiren bir durum çünkü bu.

Caddeler Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğunda. Sokak aralarında en ufak yol bozukluğunda kaza yapacak hızda gitmediğinizi varsayıyorum çünkü. Bilmediğiniz bir şeyi öğrettiğimi yazınızın gidişatından öğrenmiş oldum. Bu beni mutlu etti yoksa sokakta 50 60la gidemediğiniz için Belediye'den nefret ettiğinizi düşünmüyorum(!).

Şimdi Dayı, sen yine celalleneceksin kavga moduna gideceksin ama n'apalım olay bu. Cahil millet oldukça AKP iktidar olmaya devam edecek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Bu arada evet tez canliligim var dogru tespit, tr sartlarinda psikolojimizin normal olmasinin mumkunati yok...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)