Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet takas

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Arkadaşlar r125i satılığa çıkardım sahibinden.com'dan biri beyaz 2011 30.000kmde kawasaki ninja 250r ile takaslamak istediğini söyledi benim motoru arkadaşına verecekmiş arkadaşıda ona borçlanacakmış kawasakinin parça fiyatları ve ankarada servisi var mı bilmiyorum.Sol grenaj ve amortisör keçeleri değişti dedi adam bana sizce ben Cbr bakmaya devam mı edeyim yoksa kawasaki ile takasa mı gireyim.Piyasa zaten ölü :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kawasaki'nin Ankara'da iki servisi var. Ulusan ve Dr.Moto. Dr.Moto daha iyi olabilir.

Esas aklıma gelen şu oldu:: Parayı aldığımız kişiyle motorun satışını verdiğimiz kişinin aynı olduğundan emin olmak lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=F1RhHpAbin4

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Ben olsam girmezdim bu takasa ama istersen motoru iyi bir ustaya götür mümkümse kendi gittiğin serviste olur bir incelesin baksın az çok fikrin olur ama genede içinden ne çıkacağını bilemezsin.
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Alıntı Günay ÖZCAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar r125i satılığa çıkardım sahibinden.com'dan biri beyaz 2011 30.000kmde kawasaki ninja 250r ile takaslamak istediğini söyledi benim motoru arkadaşına verecekmiş arkadaşıda ona borçlanacakmış kawasakinin parça fiyatları ve ankarada servisi var mı bilmiyorum.Sol grenaj ve amortisör keçeleri değişti dedi adam bana sizce ben Cbr bakmaya devam mı edeyim yoksa kawasaki ile takasa mı gireyim.Piyasa zaten ölü :(
    Kafada soru işareti varsa expertiz yaptır zaten SCR dökerler ortaya.Ama bana kalırsa girme...

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Kendi ustama bi götüreceğim aklımda bir kaç soru işareti var evet 9250 son fiyata satıyor ninjayı bakacağım plakadan falan kazası var mı diye.

Kendi ustama bi götüreceğim aklımda bir kaç soru işareti var evet 9250 son fiyata satıyor ninjayı bakacağım plakadan falan kazası var mı diye.
    Peki ya hasar kaydı açtırmadıysa?

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Motosikletinizin bir sıkıntısı yoksa ve illa satçam ben bunu diyorsanız fiyatı bi tık aşağı çekin. Bahsettiğiniz takas teklifi bana nedense mantıklı gelmedi. Nakit her zaman kraldır. Daha temiz bir motosikleti pazarlıkla çok daha uyguna getirebilirsiniz. Takas konusu her zaman cazip olmalıdır. Karşı tarafın motoru sizinkinden temiz ve uygun fiyatlı olmalı diye düşünüyorum. Aceleye getirmeden mantıklı düşünmenizi öneririm. Motorunuzdan eminseniz, temizse bence şimdilik hiç satma işine de girmeyin. Fiyatlar artıyor ikinci ele illa ki yansıyacaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki'nin Ankara'da iki servisi var. Ulusan ve Dr.Moto. Dr.Moto daha iyi olabilir.

Esas aklıma gelen şu oldu:: Parayı aldığımız kişiyle motorun satışını verdiğimiz kişinin aynı olduğundan emin olmak lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=F1RhHpAbin4
    Bu benim de aklıma geldi. Otomobilin mesut abisi şahane anlatmış.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Debriyaj balatası değişecek sadece o kadar başka bir sorunu yok.Banada çok mantıklı gelmedi bekeleyeceğim nakit elime geçerse direk Cbr bakmayı düşünüyorum ama şuan 9500 fiyat koydum 2013 13binde pazarlık payıda var tabi gelen giden var ancak ölü seçiciler genelde beklerim sorun yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)