Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet üstündeki en enteresan anı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Böyle bir cümle okudum bir merakımı cezbetti, motorsiklet üzerinde yaşadığınız en enteresan anılarınız nedir? Merak ettim.

Şahsen bende çok ama şu an başkalarının anılarını merak ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu dışına açılan buna benzer bi konu vardı (dün denk geldim) orda yazılanlar buraya copy paste yapıp devam edilse okumayanlarda görürdü

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu dışına açılan buna benzer bi konu vardı (dün denk geldim) orda yazılanlar buraya copy paste yapıp devam edilse okumayanlarda görürdü
    yaa görseydim konu açmamada gerek kalmazdı, link atar mısınız

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    vakti zamanında arabamla yanlış bir sokağa girdim, sokakta da kimse olmamasına istinaden çok fazla aynalara bakmadan geri geri geliyorum pat diye bir ses geldi...

hemen indim arabadan, maalesef ben geri giderken bir motora çarpmışım, motorcu yerdeydi, çok şükür kalktı bir şey olmamış... "ya kusura bakma kardeşim, vallahi istemeden oldu, benim hatam... " dedim yanına gittim.

bekliyorum ki bana sağlam küfretsin, nasıl görmezsin dallama desin vs.

ayağa kalktı, kaskını çıkarttı... o ne? şu ana kadar gördüğüm en güzel kızlardan bir tanesi... inanılmaz güzel bir kız, tarif edemiyorum.

ben motora çarpmış olmamın verdiği afallamanın ardından, çarptığım motorcunun bir kız olmasının getirdiği şaşkınlık ve dahası bu kızın da taş gibi bir afet olmasının yarattığı dumurla boğuşuyorum...

diyorum ki "allahım ne olur hasarımı ödeyin vs. desin, ben de telefonunu alayım, buluşalım, türk filmlerindeki gibi yanak yanağa poz verip kameranın bulanıklaştığı sahneden sonra 2 tane çocuğumuz mutlu bir yuvamız olsun"...

"yok bir şeyim, dikkat edin lütfen, motorculara saygı gösterin... " dedi ve gitti...

o gün bugündür taş gibi bir motorcu kıza çarparım diye, geri geri giderken arkama hiç bakmıyorum...

(dermişim... ) -alıntıdır.
    BESTAPO bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa görseydim konu açmamada gerek kalmazdı, link atar mısınız
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...ml#post4203004

Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir yorum?
    bi video da geçiyodu o replik

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Benim için enteresan olmuştu...

kefkes, kadango, zekeriyaimam ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adeta poz vermiş kerata, süper ya;)

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Gece yolun ortasında karşıma at çıkması fren yapınca çarpacak gibi oldum sağ kontra ile kurtardım şaha kalksa at depmise dönerdim

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Hocam o ayı saldırmadı mı? Tepkisi ne oldu? Kampa falan gidiyoruz arada, tecrübenizi paylaşırsanız faydalı olabilir.

Kido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Düldül Davidson
    Basima gelen en enteresan sey gece uzun yol yaparken gordugum cocuktu. ( UMARIM) Halusilasyon oldugna %99 eminim ama resmen issiz isiksiz yolun kenarinda kucuk bi cocuk durmus bana bakiyordu. Uykuyu yeterince almak onemli bir sey tabi :D

Bu arada ben komik durumlar diye bir baslik acmistim arkadasimiz ise enteresan diye acmis. Bence ikisi de durabilir hatta bu baslik daha kapsamli.

Motosikleti
    nc750x
    Hiç aklımda yokken nasıl olduysa ilk defa motosikleti sürdüğüm andı. Şaka gibi ya motosiklet sürüyorum demiştim.

Hala hatırlayamıyorum neden ve nasıl başladığımı.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o ayı saldırmadı mı? Tepkisi ne oldu? Kampa falan gidiyoruz arada, tecrübenizi paylaşırsanız faydalı olabilir.
    Bu fotoğrafı Haziran ayında Romanya / Transfagaraşan'da çektim. Insanlar besliyorlar, alışmış, karnı tok, saldırma gibi bir durumu yok. Aç kalırsa napar bilemem
    Lazasker bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    motosiklet sürerken araba vurdurmuşluğum var.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Daha geçen ay İzmir'de başıma gelen hadisedir.

Manisa'dan çıktım.İzmir'e girdim.Günlerden pazartesi ve saat 16.30.İzmirliler o saatteki trafiği bilir.2 km'yi bir saatte alırsınız.Sol şerit ile sağ şerit arasına girdim.İzmir'de ilk defa motor sürüyorum ve bundan önceki yaşadığım yerler itibarı ile aralara girme ihtiyacı hissetmedim.Öyle bir tecrübemde yok.Neyse bekliyorum.Olacak gibi değil.Bastım bir kez kornaya belki önümdeki yol verir dedim,az ilerlerim.

Allahım! Sanki Hz.Musa gibi asamı yere vurmuşumda Kızıldeniz ikiye ayrılmış gibi araçlar ambulansa yol açar gibi önümü açtılar.Hem de karşıyaka ayrımına kadar.

Sonra denizin kıyısına geçtim.Derin bir nefes çekip "Gelmeyin a.k gelmeyin buraya" dedim.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Alıntı Kido adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basima gelen en enteresan sey gece uzun yol yaparken gordugum cocuktu. ( UMARIM) Halusilasyon oldugna %99 eminim ama resmen issiz isiksiz yolun kenarinda kucuk bi cocuk durmus bana bakiyordu. Uykuyu yeterince almak onemli bir sey tabi :D

Bu arada ben komik durumlar diye bir baslik acmistim arkadasimiz ise enteresan diye acmis. Bence ikisi de durabilir hatta bu baslik daha kapsamli.

Bende aynı şekilde ışıksız yok kenarında çocuk görmüştüm. Halüsinasyon olduğunu sanmıyorum.Issız bir orman yoluydu , arabada idik diğerleride gördü baya kokrmuştuk.

Motosikleti
    Dominar 400
    Yanlışlıkla sinyal yakıp, kendini o sokağa girmeye zorunlu hisseden sadece ben miyim merak ediyorum.
    OğuzÖztürk, -Black- ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

2wheels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750X DCT
    Yaklaşık 4-5 sene evvel, henüz hiç motosiklet deneyimim yokken, arkadaşın gazıyla Mecidiyeköy'den motor kiralayıp Şile'ye gideceğiz. Arkadaşta PCX 125 vardı, hiç tecrübesi olmayan bana da X-Max 250 kiralayıverdik. Arkadaş da sağolsun hiç demiyor gel benim PCX'i sür, ben tecrübeliyim X-Max'i sürerim. Mecidiyeköy'ün arka sokaklarından geçip, ana yola çıkacağız (köprü altı). Tabi bende 0 tecrübe, can çekişerek manevra yapmaya çalışıyorum. Zor bela ana caddeye ulaştık, kırmızı ışık yanıyor, ben tabi ecel terleri döküyorum, arkadaş gülmekten neredeyse yere düşecek. Aynı zamanda bir o kadar da endişeli tabi, nasıl gideceğiz diye kara kara düşünüyor, hatta geri dönmeyi bile düşünmüş. Yeşil ışık yandı, aman tanrım o nasıl bir trafiktir, bir şekilde boşluk bulup kaçtık, o anda tüm acemiliğimi attım diyebilirim. Yüzme öğenmek için suya atmak gibi, bir anda Mecidiyeköy trafiğinde ilham geldi. Aslında o gün komple enteresandı benim için, 500km yol yaptık.
    -Black- bunu beğendi.

İş yerinden çıktım bir aksam eve doğru agir ağır gidiyorum.Yol hep bildik yol ama bu defa etrafı izlemek geldi içimden. Hizim en fazla 50-60 civarı bir şey.

Baktım yol kenarında bi çocuk duruyor,yaşı 12-14 arası bir şey. Güzergahın sonu tehlikeli,her türlü illegal islerin döndüğü bir mahalle.Dedim burada bırakmayayım.Çektim sağa durdum.Geldi çocuk dedim arkadaki kaskı tak gideceğim yere kadar bırakayım.Çocuk takti kaskı, motor bi iki sallandı dedim tamam bindi.Hafiften kalktım gidiyorum.

Neyse vardık çocuğun geleceği yere,çektim sağa durdum.Çocuk indi başladı koşmaya kafada kask ile.Meğer çocuk zaten o malum mahallede oturuyormuş.Kendi ellerimiz ile kaskı çalıdırdık...
    -Black- bunu beğendi.

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için enteresan olmuştu...

https://i.hizliresim.com/gWQ9m0.jpg

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vizörümün iç kısmında gezen arı... Yol boyunca da çıkmadı oradan kereta. Kaskı çıkarınca uçmuştu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)