Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu ayakkabı iş görür mü?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.

Ekipman eksiğim olarak sadece bot kalmıştı.Artık onu da tamamlayarak eksiksiz bir şekilde trafikte ilerlemek istiyorum.Fakat tercih konusunda biraz kararsız kalmışken karşıma bu ayakkabı çıktı.Sizce alınabilir mi?Motosikletim MCT 250.Öyle aman aman bir hıza çıktığı söylenemez.

http://m.n11.com/speed-racing-bot-si...E&gclsrc=aw.ds

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Kullanan arkadaşlar yardımcı olur.
    Benim fikrim iş görür.
    Hiç olmamasından daha iyidir.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Benim tavsiyem bence biraz daha ekleyip kaval kemiği korumalı bir bot almanız yönünde olacak.
    yürekçe bunu beğendi.

Motosikleti
    2018 cafe152 >2016 tnt25 >2015 xmax 250 abs
    Kısa önermem ama illa kısa alıcaksan bu fiyatlarda
    YDS var bakmanı öneririm
    yürekçe ve BESTAPO bunu beğendiler.

Alıntı Emron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tavsiyem bence biraz daha ekleyip kaval kemiği korumalı bir bot almanız yönünde olacak.
    Aslında aradığım tam olarak sizin dediğimiz gibi.Dün bi arkadaşım kaza geçirmiş ve sanırım parçalı kırık var,çivi takılmış. Onu görünce bir an önce almak istedim,malum kış ayları yaklaştı sıkıntı yasamayalım,yaşatmayalım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı KayaEmre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa önermem ama illa kısa alıcaksan bu fiyatlarda
    YDS var bakmanı öneririm
    YDS konusunda bi fikrim yok ama tavsiyemiz için teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanan arkadaşlar yardımcı olur.
    Benim fikrim iş görür.
    Hiç olmamasından daha iyidir.
    Hiç yoktan iyidir mantığı ile bakıyorum bende ama pek bilmediğim için sizlere sormak istedim.Bütçe olarak 400-450 TL civarında en azından sağlam bir şey olmasını istiyorum...

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    YDS'nin uzun botunu al.Kısa botlar günlük kullanımda rahat ama kaval koruması olması daha önemli.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    400 - 500 lıra butce ıle yds çizme alınır paşa paşa kullanılır . kusura bakma ama bu cocukların ısıklı ayakkabılarına benzıyor bırde kısa . yds ıyıdır ıyı

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS'nin uzun botunu al.Kısa botlar günlük kullanımda rahat ama kaval koruması olması daha önemli.
    Evet günlük kullanım kısmı biraz mantıklı geldi ama kısa olması sakatlanmaya davetiye çıkarıyor.

sedat karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K1200 gt
    yds nin kısa diablosunu kullanıyorum , sade ve şık bi model olmasının dışında ön parmak , topuk ve bilek korumaları gayet güzel . 389 tl ye alınabilecek güzel bir bot .
    BESTAPO bunu beğendi.

Motosikleti
    2018 cafe152 >2016 tnt25 >2015 xmax 250 abs
    Bence bütçeni biraz zorlayıp 489 tl ye yds diablo gtx 11 almanı öneririm şahsi olarak kendim de aynı botu alıcam yakın zamanda

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kesinlikle herkes gibi ben de kaval korumali bot oneririm. Allah kazaziz belasiz kullanmayi nasip etsin ama kaza aninda bot ve cizme arasinda ciddi fark var.

Motoruma.com tdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz daha korunayım bilekten yukarısı da bu korumadan nasibini alsın dersen "FALCO LIBERTY 2 SİYAH MOTOSİKLET BOTU" tavsiye edebilirim.

Ürün detayı: Detay Linki

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Korumalı ekipman seçerken öncelikle aramanız gereken güvenlik sertifikalarina sahip olmasıdır.

Ürünün bilgilerinde sertifikalarla alakalı bir yazı göremedim.

Forumda defalarca yazdım ve yazdık, kısa botun koruması,çizmeye göre çok sınırlı kalıyor. Tercih yaparken kimileri güvenlikten feragat edip konforu seçebiliyor. Sonra kaza yapılınca doktorun size çizme olsaydı şöyle olmazdı böyle kırılmazdı lafını duyma ihtimalinizi en aza indirmek istiyorsanız çizme alın.

Ayrıca maddi kısmıyla ilgili hep eskik bir bakış açısı var. Çizme 600 tl diyor örneğin alacak kişi ama orda zaten bota 300 tl vereceğini unutuyor. Arada 300 tl fark var. Yani sizin zaten fix bir maliyetiniz var,buiş size en kötü 300 tl ye mal olacak.

Ben hep çizme kullandım. Ve iyiki hep en ust seviye güvenliği veren ekipmanlar kullanmışım.

Alıntı tdem35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha korunayım bilekten yukarısı da bu korumadan nasibini alsın dersen "FALCO LIBERTY 2 SİYAH MOTOSİKLET BOTU" tavsiye edebilirim.

Ürün detayı: Detay Linki
    Bilgi için teşekkür ederim.Anlatılanlara ve yaşanan kazalara bakınca,en iyisi sanırım uzun çizme olacak.Zaten bütçe olarak ayırdığım 300-400 TL vardı en azından biraz daha üzerine çıkabilirim tam anlamı ile güvenlik sağlamak için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalı ekipman seçerken öncelikle aramanız gereken güvenlik sertifikalarina sahip olmasıdır.

Ürünün bilgilerinde sertifikalarla alakalı bir yazı göremedim.

Forumda defalarca yazdım ve yazdık, kısa botun koruması,çizmeye göre çok sınırlı kalıyor. Tercih yaparken kimileri güvenlikten feragat edip konforu seçebiliyor. Sonra kaza yapılınca doktorun size çizme olsaydı şöyle olmazdı böyle kırılmazdı lafını duyma ihtimalinizi en aza indirmek istiyorsanız çizme alın.

Ayrıca maddi kısmıyla ilgili hep eskik bir bakış açısı var. Çizme 600 tl diyor örneğin alacak kişi ama orda zaten bota 300 tl vereceğini unutuyor. Arada 300 tl fark var. Yani sizin zaten fix bir maliyetiniz var,buiş size en kötü 300 tl ye mal olacak.

Ben hep çizme kullandım. Ve iyiki hep en ust seviye güvenliği veren ekipmanlar kullanmışım.
    Evet üründe hiç bir sertifika bilgisi yok.Kısa ekipman almayı pek düşünmedim ama konfor açısından biraz cezbetti.Ama sanırım uzun çizme daha iyi olacaktır. En azından daha fazla güvenlik sağlayacak.
    tdem35 arkadaşın verdiği linkteki çizme gayet iyi gibi duruyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)