Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elem bir kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akşam saat 11 civarı evde oturuyorduk misafirlerimiz vardı onlar gitti bizde yatmaya hazırlanıyorduk.Bir fren sesi duyduk sonra çat diye büyük bir ses çıktı hanım hemen koştu pencere sonra ağlamaya başladı,neler oluyor noldu demeye kalmadı git gitti çocuklar dedi.Hemen balkona çıktım aman Allahım 2 genç yerde yatıyor aralarında 5 er metre mesafe var motorları parçalanmış.Motorlu gençler ford connect arkadan çarpmışlar.Balkona çıktığımda araç sahibi araçdan yeni iniyordu arabada 2 kızı varmış biri 6-7 yaşlarında öteki 10 civarı.Çocuklar sinir krizi geçirmeye başladılarmı.Bende sinirlendim ne küfürler ediyorum balkondan araç sahibine suçu varmı yokmu bilmiyorum kontrolümü kaybettim.Dedim ineyim aşşağıya şunun kafasını gözünü yarayım.Baktım evde hanımında durumu iyi değil çok etkiledi kaza.Yazım karma karışık oldu kusura bakmayın nasıl anlatılırki başlanacak bir tarafıda yok.Sabah balkona çıktım çocukların birinin selası veriliyor hanıma demedim şimdi whatsupdan yazmış bana çocuklardan küçük olanı vefat etmiş.Benim tahminime göre ford marka aracın sahibi yola kontrolsüz çıkıyor çocuklarda duramayıp arkadan çarpıyorlar bunlara.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Bizim insanımızın dikkatli olması için bir kaza geçirmesi ya da kazayeri görmesi gerekiyor sanırım. O köteği yemeden akıllanmıyoruz çünkü.

Çok geçmiş olsun umarım durumları iyidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)