Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

App Plakayı Orijinal ile değiştirme

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Merhaba, motorumu ikinci el aldım üstünde, app plaka mevcut idi orjinal plakasi yoktu. Muayene zamanı yaklaşıyor elimdeki bu app plakayı trafik tescile verip orjinalini isteyebilir miyim? Yoksa baştan plaka ruhsat her şey değişecek mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Orjinal boyutlarda başka bi app plaka çıkart? :D o d aolmadı yine orj boyutlarda başka app çıkartıp kır eğ büy sonra plakam düştü kırıldı de göter orjinal versinler

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Bağlı bulunduğun trafik şubesine git.
    Oradan hazır bir dilekçeyle plaka yenileme işlemi yapacaksın. Dilekçe ekine ruhsat ve kimlik fotokopisi ekleniyor.
    15,50 tl ye plakanı bastırıp kullanabilirsin.
    Ruhsat vs değişmiyoır, sadece plakanı eskidiği için yeniden bastırmış oluyorsun.

Not: Araç için yaptım, değişen plakalar app değildi ancak eski plakalar kalın harfli olduğu için trafik ekipleri uyarmıştı.

Motosikleti
    Dominar D400
    app plaka ile muayeneden geçen çok kişi var. Yanlış bilmiyorsam muayenede plakaya(plakanın nasıl olduğuna vs) bakmıyorlar(yanlışsam arkadaşlar düzeltsin). App plakasına muayene bandrolü yapışık arkadaş gördüm, konuştum daha 2 gün önce.
    Ama trafik polisleri sıkıntı yaratabiliyor haklı olarak.
    AlpAksu bunu beğendi.

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal boyutlarda başka bi app plaka çıkart? :D o d aolmadı yine orj boyutlarda başka app çıkartıp kır eğ büy sonra plakam düştü kırıldı de göter orjinal versinler
    hocam öyle yaparsam eğer muayeneden geçer mi motor ve çevirmelerde sıkıntı olur mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:44 ----------

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlı bulunduğun trafik şubesine git.
    Oradan hazır bir dilekçeyle plaka yenileme işlemi yapacaksın. Dilekçe ekine ruhsat ve kimlik fotokopisi ekleniyor.
    15,50 tl ye plakanı bastırıp kullanabilirsin.
    Ruhsat vs değişmiyoır, sadece plakanı eskidiği için yeniden bastırmış oluyorsun.

Not: Araç için yaptım, değişen plakalar app değildi ancak eski plakalar kalın harfli olduğu için trafik ekipleri uyarmıştı.
    bazı yerlerde eski plakanın istenildiğini duymuştum eski orijinal plakam yok app var sadece, yarın dediğiniz gibi yapmayı deneyeceğim umarım sorun çıkmaz.
    okican bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)