Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

125 Mh Drift Motorum aşırı yavaş.

Motovento
    REKLAM ALANI
    LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Merhabalar, normal mh ler 125 130 135 140 giderken benim motorum 100 gidiyor bunun sebebi nedir acaba ?
    Motorum 2015 model 6000 de
    Neden benim motorum neden yavaş gidiyor sizce tahminleriniz nedir
    yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Ya şu gereksiz yorumları atacaksanız atmayın. Burda bir sorunumuz var adam çıkmış adammıyım diyo he adamsın. Şu forumda nereden türüyorlar anlamadım. Anladım yaşın büyük aptalca kelime oyunlarından nefret ederim adamın mesajını silebilsem keske surdan tamamen gereksizlik akıyor.

125 CC cay bardağı kadar olan motor kaç ile gitsin.??140 ile 130 ile gidiyor diyenlerin gözü bozuktur .100 km normaldir senin gözün saglamış.

Rüzgarı arkana alırsın yokuş aşağı olur senin kısıde anlık kısa aralıklarla ile 110-120 ile gider.

Pulsar ile otoyolda 110 geçemediğğmi de biliyorum aynı yolda 153 kesıcıye girdigim biliyorum rüzgar yol sartı baska araçların yaratıgı rüzgar koridoruna girip hızlanmak olayı değiştirir.

O yüzden herkesin flüdü varmış diye dertlenme 😂😂😂
    LiseliMotorc bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Kalın yağ
    Tıkanmış hava filtresi
    Bozuk karbüratör hava ayarı
    Buji

İlk aklıma gelenler. Karbüratör hava ayarın bozuksa yapar. Kalın yağ koydularsa motor uzamaz. Hava filtresi biraz düşük bir ihtimal bujide öyle. Birde en kötüsü yapilmayan veya yanlış yapılan rodaj sebebiyle, sanayi deyimiyle motorun sağır kalmış olması
    LiseliMotorc bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 CC cay bardağı kadar olan motor kaç ile gitsin.??140 ile 130 ile gidiyor diyenlerin gözü bozuktur .100 km normaldir senin gözün saglamış.

Rüzgarı arkana alırsın yokuş aşağı olur senin kısıde anlık kısa aralıklarla ile 110-120 ile gider.

Pulsar ile otoyolda 110 geçemediğğmi de biliyorum aynı yolda 153 kesıcıye girdigim biliyorum rüzgar yol sartı baska araçların yaratıgı rüzgar koridoruna girip hızlanmak olayı değiştirir.

O yüzden herkesin flüdü varmış diye dertlenme ������
    yok hocam adamlar 2 kişi stok motorla 130 gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:56 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalın yağ
    Tıkanmış hava filtresi
    Bozuk karbüratör hava ayarı
    Buji

İlk aklıma gelenler. Karbüratör hava ayarın bozuksa yapar. Kalın yağ koydularsa motor uzamaz. Hava filtresi biraz düşük bir ihtimal bujide öyle. Birde en kötüsü yapilmayan veya yanlış yapılan rodaj sebebiyle, sanayi deyimiyle motorun sağır kalmış olması
    Hocam yağına baktıracagım motorun yarın hava filtresi temiz olması lazım yenı cıktı motor sanayıden ama baktıracagım yinede. 2 tane bujisi kötü olmuş yenisini taktık. Hava filtresi kirli diye söktük sökülü hali ile denendi motor zaten 1 saat önce yıkadım hava filtresini şu singerli şeyi rodajı hakkında birşey bilmiyorum yorumunuz için ayrıyetten teşekkürler.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Öyle olmaz 3-5 daha hafif dalgalı yorum atın da 2. sayfayı da açıp okuyalım.

Hayret, bayır aşşa sallan 150 garanti dememiş pek bilgili arkadaş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Öyle herşeye inanma. 2 kişi 125 lik motor 130 yapıcak öyle miymiş

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    düzde normalde110 gidiyor arkana rüzgar alırdan artıyor önden eserse 90 a düşüyor ) 72 bin km kullandım 4 senedir üstündeyim yok öyle 130 140 lar

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    senin ibren çalışıyordur
    roadpeople bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şehir efsanesi
    Bendede vardı oda 100ü geçmezdi rüzgar karşıdan eserse o hızlar bile zor görülüyor

Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    Peki. Yorumlarınız için teşekkür ederim ^^

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etanol ile hızlandırabilirsin

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı LiseliMotorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hocam adamlar 2 kişi stok motorla 130 gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:56 ----------

Hocam yağına baktıracagım motorun yarın hava filtresi temiz olması lazım yenı cıktı motor sanayıden ama baktıracagım yinede. 2 tane bujisi kötü olmuş yenisini taktık. Hava filtresi kirli diye söktük sökülü hali ile denendi motor zaten 1 saat önce yıkadım hava filtresini şu singerli şeyi rodajı hakkında birşey bilmiyorum yorumunuz için ayrıyetten teşekkürler.
    kardeşim r25 160 yaparken ki piyasanın en hızlısıymış ben anlamam. 125 lik motor 130 normal mi?

CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Kardeş sana şunu söliyim geçen yanıma 200 lük bajaj yaklaştı kalkalımmı dedim olur dedi kalkıştada geçtim uzun yolda uzun yolda giderken ibre sonda tahminimce 148 faln dı telefonda gps e baktım 151 basmışım bajajın sahibi bu kadar parayı boşuna vermişim bajaja diyordu 😂😂 not : motorum : 150 drift basık

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen Tunalı Hilmi'de yanıma bi R6 yanaştı, kalkalım mı dedi. Beni bilen bilir forumda. R6 ile bi kalkmışız babam, 4. vitese kadar kuyruğuma gelemedi, akşam iş çıkışı buralar kalabalık tabi, yola birisi atlar diye ben gazı saldım , R6 uzadı. O esnada GPS'e baktım, düzkırk gösteriyordu.

NOT( aynalar sökülük, lnce teker, kulak kenarları 3 numara kafa üstü 1 parmak uzunluğunda traş, sol kolda façalar.)

ileride R6 ile yeniden buluştuk, tam kızılay girişi, R6 yanıma yanaştı ve camı açtı "allanı seven gaçınan gidion sen, moturu yaghdıracaan bana amünüüüm" dedi
    jimi_hendrix bunu beğendi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alt motor ile oynamadığın takdirde 110'ü görürsen şükret ki öylede olması gerekiyor 125cc motordan aşırı performans bekliyorsan ybr alabilirsin

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ybr 10 beygir drift 12 beygir ybr nasıl daha performanslı acaba 😀

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 10 beygir drift 12 beygir ybr nasıl daha performanslı acaba ��
    Çinlinin beygiri ayri,japonun beygiri ayri...

Japonlar harada beygirlerini iyi besliyor

Şaka bir yana,90-100 drifte yeter ne gerek var motoru bezdirmeye yazik günah..motor feveran ediyor resmen.

Cryptonla düzde 105 yaptim,eğimde 115..neyse çarşi karişmasin,yorum kenarda dursun.

Motor 2014, 48binde
    Kilom 85

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:33 ----------

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen Tunalı Hilmi'de yanıma bi R6 yanaştı, kalkalım mı dedi. Beni bilen bilir forumda. R6 ile bi kalkmışız babam, 4. vitese kadar kuyruğuma gelemedi, akşam iş çıkışı buralar kalabalık tabi, yola birisi atlar diye ben gazı saldım , R6 uzadı. O esnada GPS'e baktım, düzkırk gösteriyordu.

NOT( aynalar sökülük, lnce teker, kulak kenarları 3 numara kafa üstü 1 parmak uzunluğunda traş, sol kolda façalar.)

ileride R6 ile yeniden buluştuk, tam kızılay girişi, R6 yanıma yanaştı ve camı açtı "allanı seven gaçınan gidion sen, moturu yaghdıracaan bana amünüüüm" dedi
    Geçen gördügum motorcu sendin demek,essahtan arka teker önden gidiyordu.. egzozdan alev cikiyordu az yakinimdan geçsen sigarami yakardim..neyse saglik olsun

Baddreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Konu beni aşar 130, 140, 150 benim için yüksek süratler.

Kaiser3461 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    Gözünle görmeden inanma kardeşim. Honda cb125e kasanın 2 kişi 140 yaptığını duydu bu kulaklar. ne teraneler duydu. Ortamda kendini yükseltmekten başka birşey değil. Ha youtube da gördüysen km oynanmıştır veya arada bir çok iyi açılmış modelleri çatıyor her motorda. (Buarada yazılı sınavına son 2 gün kaldı şans dileyin)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster

R6 bildiğimiz Yzfr6 değilmi. Nasıl cam açıyor bu. Motor değilmi yani 😂😂 bide kendi motorunu söylememişsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)