Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Abs siz 600rr uzun yol?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    ABS ve uzun yol ilişkisinden çok bence siz motorla kaç km yol kat ettiniz SS motora alıştınızmı onu kendinize sormanız gerekli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yapici yorumlara tesekkurler arkadaslar. Ergen kardeslerimede sorayim ne yapsaydim bende bos bos soyle teker yaparim soyle frenlemede ustayim abs ye de ne gerek var diye size havami bassaydim. O kadar kisinin arasinda aea dan gps hediyesini kapan ilk kisi oldugumumu anlatsaydim. Yok 30k yi bosa yapmissin yok durum vahim vallahi garipsiniz. Hayatim kiymetli arkadaslar soru sormak kadar guzel birsey yok. Belki biri cikip x birsey soylecekti herseyi bilemeyiz degilmi. Ayrica bos yorumlara takilmayacak kadar cok bos insan tanidim bu hayatta bi sure sonra umursamiyo insan. Tekrar tesekkurler.
    hasmet bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    :D :D :D :D :D

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    yol bomboş açık bile olsa Hız kurallarına uyun, (600RR giden ama gittiği gibi durmayan bir makine + memleketimizde nereden ne çıkacağı belli olmaz, hiçbirşey çıkmasada en azından radar cezası yemezsiniz) rahat rahat gidip gelirsiniz, 2 saatte birde mola vermeye çalışın hava sıcak su kaybı, dikkat kaybı için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)